Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

בתאריך 5.1.2021 בשעה 22:08, pasat04 כתב:

קיבלתי היום מייל משרות הלקוחות של דואר ישראל, בצירוף קובץ וורד עם לוגו שלהם.

"פנייתך מתאריך 9/12/2020 שבסימוכין נתקבלה בתודה.
החל ברור מול  מנהל הדואר בארצות הברית ועם קבלת מענה  יושב לך מענה בנושא."

מה אתם רוצים שמינהל הדואר של ארה"ב יגיד לכם? הרי בגלל הבלאגן אצלכם, דבר הדואר נמצא בכלל בדרכו לבריטניה.

מי יודע, אולי עובדים שם כמו בארץ, ועד שהוא יענה להם, החבילה תגיע מבריטניה לארה"ב.

לפני כמה דקות קיבלתי מסרון (sms) שחבילה מס' xxxxx שנשלחה לארה"ב נמסרה אתמול. לקח חודש וחצי במקום ארבעה ימים.

במקביל, אשתי קיבלה הודעת וואטסאפ מאחותה, שהתרגשה לקבל את העץ המשפחתי (כולם מצולמים, לפי הענפים), אבל הצטערה לראות שהאריזה קרועה והתמונה מקומטת.

מבאס. אני הייתי כל כך גאה כשארזתי את זה, עם חיזוקים פנימיים, כדי שלא יימעך בדרך. שווה להתלונן? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התלונה תסדר לגיסתך תמונה פחות מקומטת?

עוד יומיים אף אחד לא יזכור שמשהו התקמט במשלוח, עזוב.

אגב, להבא, סתם רעיון - אם כל מה שרוצים לשלוח זאת תמונה ממוסגרת או ספר מודפס,  יש כל מיני שירותים בארה"ב שמקבילים לארץ - מעלה תמונות דרך אתר, מעצב פה ושם, עם יתרון ברור של משלוח מארה"ב לארה"ב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, pasat04 כתב:

לפני כמה דקות קיבלתי מסרון (sms) שחבילה מס' xxxxx שנשלחה לארה"ב נמסרה אתמול. לקח חודש וחצי במקום ארבעה ימים.

במקביל, אשתי קיבלה הודעת וואטסאפ מאחותה, שהתרגשה לקבל את העץ המשפחתי (כולם מצולמים, לפי הענפים), אבל הצטערה לראות שהאריזה קרועה והתמונה מקומטת.

מבאס. אני הייתי כל כך גאה כשארזתי את זה, עם חיזוקים פנימיים, כדי שלא יימעך בדרך. שווה להתלונן? 

אתה במצב טוב, חודש וחצי לחצי כדור.

אני מדבר על משלוח דואר רשום מהיר!!! דגש על המהיר .

18 ש"ח למרחק של כ-10 ק"מ.. בין 2 יחידות דואר במרכז הארץ.

הסטאטוס התעדכן רק אחרי ששלחתי בקשה באתר לבדוק מה קורה עם המשלוח.

אני מניח שהם מצאו את שק הדואר זרוק באיזה משאית או מחסן. 

או שסתם עידכנו את הסטאוטס לנמסר באתר

image.png.79047f09942eb72a8359dd463008f345.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, hans כתב:

התלונה תסדר לגיסתך תמונה פחות מקומטת?

עוד יומיים אף אחד לא יזכור שמשהו התקמט במשלוח, עזוב

אם ישלמו עלות משלוח ושווי התמונה, זה יכול לממן פיתוח מחדש ומשלוח.

שקלתי לשלוח קובץ לפיתוח, אבל היא לא הטיפוס לזה, הקובץ היה יושב במייל עד אחרית הימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שאתה רוצה.

אגב, לא בטוח שהבנת אותי - התכוונתי לשירות של פיתוח/מסגור בארה"ב שאתה מעלה קובץ מהמחשב שלך בישראל דרך איזה שהוא אתר  אמריקני והגיסה מקבלת את התוצר המוגמר בדואר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.1.2021 בשעה 10:46, yoav911gt2 כתב:

הזמנתי בשבוע שעבר מסין, RH בהתחלה, תוך שבוע הגיע לטורקיה, ועכשיו זה בתהליך העברה לדואר בארץ. 

מעדכן שלפי 17track החבילה הגיע לארץ ב05/01 מטורקיה. 

מאז עברו כבר שבועיים.

באתר של דואר ישראל אין סימן לכלום. 

משלוח שהוזמן מאלי אקספרס לאחר ההזמנה הנ"ל הגיע תוך שבועיים לנקודת איסוף בשכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקוחות יקרים

עקב שדרוג תשתיות מקיף לא יינתן שירות היום, יום חמישי- 

21.1.21 מהשעה 15:30 ביחידות הדואר, במרכזי המסירה, באתר החברה ובמוקד השירות הטלפוני. 

השירות ישוב לסדרו ביום שישי 22.1.21 בשעה 08:00 בבוקר.

עמכם הסליחה ותודה על הסבלנות. 

דואר ישראל 

אתמול קיבלתי מידע ראשון על חבילה שיצאה לפני חודשיים מצ'כיה, יש תקווה לחבילות מאירופה..

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, yoav911gt2 כתב:

מעדכן שלפי 17track החבילה הגיע לארץ ב05/01 מטורקיה. 

מאז עברו כבר שבועיים.

באתר של דואר ישראל אין סימן לכלום. 

משלוח שהוזמן מאלי אקספרס לאחר ההזמנה הנ"ל הגיע תוך שבועיים לנקודת איסוף בשכונה.

נראה שלאחר חתימת ההסכם עם דואר ישראל, חבילות מאליאקספרס מקבלות תעדוף ומגיעות משמעותית מהר יותר.

קרו לי לאחרונה מקרים של חבילות מאליאקספרס שהגיעו אליי לאחר פחות משבועיים.

אגב, חשוב לזכור שחבילות לא מטיילות במטוס חודשים. אני חושב שמה שקורה זה שהן מגיעות פה למרכז המיון ופשוט שוכבות

בארגזים עד שמגיע עובד וסורק אותן. הבעיה העיקרית היא שאין סטטוס "ביניים" בין הרגע שהחבילה עלתה על המטוס לרגע שהיא

נחתה עד שהעובד במרכז המיון סורק אותה, אז רוב הלקוחות נשארים clueless.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבילה שהוזמנה ב-11.11 והסטטוס שלה נשאר

פריט ה-EMS נמצא במרכז מיון EMS בסינגפור ושוייך למשלוח לישראל.30/11/2020 08:45

אמנם כתוב סינגפור אבל זה מדווח (לפי 17TRACK) על ידי דואר היעד, אז אני מניח שזה מזמן מזמן בארץ. זה גם מוצר שחייב במיסים (210$) ולכן אני מניח שמחכה בתור הארוך. 

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, Legend כתב:

מה קורה לחבילות מארה"ב?

לפי USPS הן כבר הגיעו למרכז מיון. לפני למעלה מעשרה ימים.

לפי דואר ישראל אין שום עדכון.

מאז תחילת הסגר הדואר שוב חטף מכה, מאז סגירת נתב"ג, דואר בינ"ל שוב מגיע בקצב צב.

על הדרך, שלחתי חבילה רשומה פה בתוך הארץ. שלחתי אותה אתמול בבוקר, נכון לעכשיו- היא עדיין לא זזה מסניף המוצא. ואני חייב להגיד שהאשנבאית שטיפלה בחבילה הייתה כזו נעל שזה לא יאומן, אני פשוט יודע שתגית המשלוח תיתלש מהחבילה איפושהו בדרך מאיך שהיא שמה אותה.

אבל לא איכפת לי, ביטחתי את החבילה וזהו. שתלך לאיבוד והנבלות ישלמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם נתבג סגור, אז הדואר סגור? או ההפך, אם לא מגיעות חבילות חדשות מחול, אולי הם יכולים להתחיל לסגור את הפער של החבילות שיושבות בצד

והן לא נגעו בהן? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסות מטען ממשיכות להגיע. לכן חבילות מחלק מהארצות ימשיכו להגיע.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Pika007 כתב:

מאז תחילת הסגר הדואר שוב חטף מכה, מאז סגירת נתב"ג, דואר בינ"ל שוב מגיע בקצב צב.

באופן מפתיע ומעט אירוני, כמה דקות לאחר כתיבת ההודעה, בדקתי ב-17Track, אחת מהחבילות הגיעה למרכז מסירה ויש מספר מדף.

החבילה השנייה עדיין באותו סטטוס.

עריכה אחרונה על ידי Legend
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...