Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לפני 3 שעות, locus כתב:

חייב לשתף

מוצר שהזמנתי מאמזון הגיע עד לדלת ביתי תוך פחות מ4 ימים, מדהים.

אין על אמאזון. הבעיה היא שלא הכול שם נשלח לישראל, בייחוד מוצרים פופולריים. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב כזה דבר עוד לא היה לי.
לפני כמה עמודים בשרשור הזה כתבתי שיש חבילה שנשלחה אליי הגיעה לארץ, והסטטוס שלה לא מתעדכן, רשום שהיא במרכז חלוקה.
עברו עוד מעט חודשיים מאז.

ניגשתי לדואר המרכזי בעיר מגוריי לפני חודש לבדוק מה קורה.
נאמר לי שהחבילה הגיעה אליהם, אבל יצאה לחלוקה לאיזה חנות שבכלל לא קרובה אליי לא הבנתי למה הסטטוס לא מתעדכן ולמה היא יצאה לחנות הזאת אבל עוד לא הגענו לפאנצ'...
הגברת בדואר אמרה לי שהחבילה תחזור אליהם מהחנות היום כי היא בכלל מעוכבת במכס (איך חבילה שמעוכבת במכס הגיעה למרכז חלוקה?!?).
שאלתי מה עושים, היא לקחה ממני את הפרטים ואמרה שתחזור אליי. כמובן שלא חזרה...

פתחתי פניה, אמרו לי שהחבילה חזרה למרכז במודיעין להפצה מחדש.
ראיתי שלא מתקדם כלום, אף אחד לא יוצר קשר/מעדכן, אז ניגשתי לשם ביום ראשון. הלכתי שוב לסניף בעיר מגוריי. נתתי את המספר לפקידה היא הסתכלה עליי מוזר, קראה לאיזה גברת.
הגברת מסתכלת במחשב ומסתכלת עליי מוזר, "טוב בוא רגע לצד". שוב לוקחת ממני טלפון ומבטיחה שתטפל בזה.

להפתעתי אחרי חצי שעה אני מקבל טלפון:

"היי החבילה שלך פה אצלנו אבל היא מעוכבת ואני לא יכולה למסור לך אותה"

אני: "אז מה עושים? מה אני צריך להביא לך כדי לשחרר אותה"
גברת: "אני לא יודעת אברר ואחזזור אליך". כמובן שלא חזרה...

היום שישי הלכתי לשם שוב
שוב אותה סאגה ומבטים מוזרים. שוב פעם לך לגברת שם בפינה.
"טוב אני רואה שהחבילה שלך יצאה לחלוקה לחנות XXXX"
אני: או נהדר זה ליד הבית שלי תודה.
גברת: "רגע, אבל היא מעוכבת במכס, לא יתנו לך אותה היא תחזור לפה, תחזור ביום ראשון שמישהו ממחלקת הדוורים יהיה ויטפלו בך".

אני כבר לא יודע מה לעשות עם החבורת דבילים האלה ימח שמם וזכרם.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זוכר מה הזמנת? 

M16 ?

או חבילת עשבים? 

קפצת לחנות?  לבדוק האם החבילה באמת שם?

תבדוק פה מה המכס אומר על החבילה שלך?

https://shaarolami-query.customs.mof.gov.il/CustomspilotWeb/he/UrlHash/CargoSearch?hash=p%2BrhICyRZi3H1UQZE2nZ%2BQR7F1tmfuE1mRlxKijUS5D5ZQUFHLeWElz8mbt~cZ5%2BgygmFcC5bRmyOWG0KLNQkXiJhxEQrOIj4yJZWjmP74jRXYDpXnXkmKydeFhuwh8g

image.thumb.png.c69d9363aa44fcac5ce40804b9bcac0e.png

עריכה אחרונה על ידי korola
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליל הצתה לרכב (ברשימת חלקים בשחרור מהיר שלא מצריכים אישורים מיוחדים).

המכס אומר שהוא מחכה לגורם המטפל ״דואר ישראל״...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במאי 2019 אמא שלי ראתה את האתר וויש ורצתה להזמין כמה שטויות.. 4 מוצרים בשווי כולל של כ-10 דולר. 3 מוצרים הגיעו תוך חודש פחות או יותר. מה שלא הגיע זה דווקא המוצר שהיא הכי רצתה.

שבוע שעבר קיבלתי הודעה ללכת לאסוף חבילה מאיזה קיוסק. מספר המעקב היה YY בהתחלה IL בסוף. באתר של הדואר כמובן לא היה עדכון לגבי המספר הזה, אז חשבתי אולי מכתב רשום אישי? ביטוח וכו'? לא הגיוני שיחלקו לקיוסק ולא לדואר ליד הבית.

מפה לשם.... כן. זה המוצר שהיא הזמינה וחיכתה לו כלכך. אין לי שמץ של מושג איך זה קרה. בזמנו לא הייתה לי אפילו סבלנות לשלוח להם הודעה כדי להודיע שלא הגיע, אז פשוט ויתרתי. 

בקיצור, אל תפסיקו להאמין שהמוצרים יגיעו. גם אם זה יקח שנה וחצי :) 

עריכה אחרונה על ידי iEminem

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 31.12.2020 בשעה 18:32, Blaz00r כתב:

אין לך ברירה אלא לחכות, גם אם תפתח דיספיוט יגידו לך לחכות ל-17.2

טוב,  עכשיו אפשר לסכם.. 

לא חיכיתי עד ה 17/2 (בכל זאת שילמתי 4 דולר על משלוח מהיר .. על חבילה שהוזמנה ב 17/11)

אז לקראת סוף ינואר פתחתי דיספיוט בעלי אקספרס.

הם ביקשו שאחכה עוד 10 ימים. ואז עוד 10 ימים , ואולי עוד 10 ימים...

עד שהגענו ל 20/2.. וזה כבר אחרי ה 17/2.. ב20/2 הם ביקשו שאחכה עוד יומיים.

האמת זה באמת מצחיק לבקש ממני יפה לחכות עוד 10 ימים , כאילו מה האופציה שלי?

כבר פתחתי דיספיוט .. והשיח היה מול אליאקספרס לא מול המוכר (כי הוא השתמש במשלוח של אלי).

היום קיבלתי זיכוי מלא על חבילה ששווה 4 דולר ושילמתי עוד 4 דולר למשלוח מהיר שהיה אמור להגיע תוך שבועיים. 

אז יש להם פשלות גם עם המשלוחים של ה RSxxxx6Y . 

רק לסיום. בדצמבר הזמנתי את אותו פריט ממוכר אחר, עלה 4 דולר עם משלוח חינם.

החבילה אוחדה עם חבילות אחרות עלו 3 דולר עם משלוח חינם.

והגיעו תוך שבועיים. 

image.thumb.png.60c191297a7f28de200b8f878a232940.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, korola כתב:

טוב,  עכשיו אפשר לסכם.. 

לא חיכיתי עד ה 17/2 (בכל זאת שילמתי 4 דולר על משלוח מהיר .. על חבילה שהוזמנה ב 17/11)

אז לקראת סוף ינואר פתחתי דיספיוט בעלי אקספרס.

הם ביקשו שאחכה עוד 10 ימים. ואז עוד 10 ימים , ואולי עוד 10 ימים...

עד שהגענו ל 20/2.. וזה כבר אחרי ה 17/2.. ב20/2 הם ביקשו שאחכה עוד יומיים.

האמת זה באמת מצחיק לבקש ממני יפה לחכות עוד 10 ימים , כאילו מה האופציה שלי?

כבר פתחתי דיספיוט .. והשיח היה מול אליאקספרס לא מול המוכר (כי הוא השתמש במשלוח של אלי).

היום קיבלתי זיכוי מלא על חבילה ששווה 4 דולר ושילמתי עוד 4 דולר למשלוח מהיר שהיה אמור להגיע תוך שבועיים. 

אז יש להם פשלות גם עם המשלוחים של ה RSxxxx6Y . 

רק לסיום. בדצמבר הזמנתי את אותו פריט ממוכר אחר, עלה 4 דולר עם משלוח חינם.

החבילה אוחדה עם חבילות אחרות עלו 3 דולר עם משלוח חינם.

והגיעו תוך שבועיים. 

image.thumb.png.60c191297a7f28de200b8f878a232940.png

אני גם במצב דומה על הזמנה של 10$.

פתחתי דספיוט בתחילת ינואר על חבילה מ11/11 שלא הגיעה ומאז אני מחכה 10 ועוד 10 עוד 10 יום.

מקריאה ברשת הבנתי שעלי הגדילו את טווח הכיסוי לשלושה חודשים בגלל הקורונה, אז כנראה אחרי 90 יום אני אראה את הכסף חוזר אליי.

מיותר לציין שחבילות אחרות שהזמנתי הגיעו תוך 10-20 יום.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התרגיל עם אליאקספרס עבד לי שוב פעם. 

הזמנתי 2 פרטים , של 10 ש"ח כל אחד. 

בפירוט על המשלוח היה משלוח זול של 0.57 ש"ח, או המשלוח המהיר ב 6.31 ש"ח. 

מניסיון גם Cainiao Super Economy  מגיע בסדר.. לא שבועיים אבל לא רע. 

אז הזמנתי את שניהם באותו זמן , בשניהם בחרתי במשלוח הזול ביותר של Cainiao.

כל משלוח יצא עם מספר מעקב משלו, אבל במחסן הראשי הם איחדו אותם למשלוח המהיר בחבילה אחת. 

image.png.7438bed4584ec8aef750d916f9e7a117.png

image.png.a77bc43c1a3be5c4f13376c42275f93e.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איחוד חבילות בעלי עובד באופן רנדומלי לחלוטין. יוצא לי הרבה להזמין פריטים בדולרים בודדים בקיינאו אקונומי - לפעמים 4 פריטים נאספים יחד לגלובל שיפינג, ולפעמים לא.

הבעייה שמה שבסוף נשאר בקיינאו אקונומי ולא נשלח בגלובל שיפינג מגיע אליי מאוווווד לאט, או לא מגיע בכלל.

אני מחכה ליום שבו עלי/קיינאו יציעו שירות של איחוד חבילות. כל ההזמנות שלך נצברות עד שתלחץ על "שלח" ואז הן יאוחדו וישלחו יחד. הדבר הזה הוא WIN WIN - גם לעלי/קיינאו (הוזלת המשלוח), גם לדואר (עלויות טיפול) וגם ללקוח (הכל נשלח יחד, פחות פעמים ללכת לדואר, אפשר גם לתת הנחה במחיר המשלוח המאוחד). 

• רעיון טוב! 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה שנשלחה מארה"ב, בסוף ינואר.
דרך usps.
זה הסטטוס האחרון...
2021-02-20 14:49

ISRAEL, TEL AVIV YAFO, Departed -> Your item departed a transfer airport in BEN GURION INTL, TEL AVIV YAFO, ISRAEL on February 20, 2021 at 2:49 pm. The item is currently in transit to the destination.

בדואר usps טוענים שהחבילה נמסרה לדואר ישראל.

בדואר ישראל טוענים שהחבילה לא נמסרה, ולפיכך לא נמצאת במאגר שלהם.

ממשיך להמתין...

תת היגוי זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק הקדמי של הרכב, היגוי יתר זה כאשר אתה פוגע בקיר עם החלק האחורי של הרכב. כוחות סוס זה באיזו מהירות פגעת בקיר, מומנט זה לאיזה מרחק לקחת את הקיר איתך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שחששתי, הדואר האוסטרלי עבר מסתם איטיות מרגיזה לחידלון טוטאלי - חבילה מאמזון גרמניה שנשלחה דרך השיקוץ הזה מחכה כבר איזה חודש בוואקום שבין גרמניה לארץ. מספר המעקב לא קיים בשום מערכת. הנציגה בצ'אט הציעה משלוח חוזר, לא יודע מאיפה זה בא לי, החלטתי לתת צ'אנס של עוד כמה ימים. כנראה לשווא.

חבל מאוד, יש כל מיני דברים שקיימים רק באמזון אירופה ולא באמזון ארה"ב. איפה הימים שהכול היה נשלח ב-dhl אקספרס...

בינתיים בגזרת סין - הכול מגיע תוך שבועיים-שלושה. עלי, קיינאו, אוזבקיסטן... הכול.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^^

אין לך שום בעיה להזמין מאמזון האירופאים עם DHL.

הבעיה שההפרשים לא אחידים .

בבריטי לדוגמא ההפרש בין דואר אוסטרע-ליה שאתה אוהב לאקספרס (דיאץאל),עומד על פאונד בודד! (בקושי ארבעה שקלים)..באג מפורסם שיש להם כבר חודשים ארוכים,תבדוק :)

באיטלקי לעומת זאת ובצרפתי,ההפרש לעיתים עומד על 6 עד 14 יורו - לא וואוו בפריט יקר אבל כן וואוו בדברים זולים יותר.

כמובן שאם אתה צריך את הסחורה מהר ועכשיו לך על אקספרס (expedited) בלי להסס..

כמובן #2 הכל ענין של עלויות..אני משתדל להזמין רק מהאמריקאי...שם תמיד שולחים עם געש או דואר ישראל וזה מגיע מהר (הממוצע שלי שבוע)

הבעיה שלהם עד ששולחים...לפעמים תוך יום ולפעמים אחרי שבוע+ (!) אבל אני לוקח את זה בחשבון אז יש סבלנות...

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כל הזמן משווה בין הבריטי/צרפתי/גרמני.

ספציפית אלו מוצרים שנמצאו רק בגרמני בעת ההזמנה, ולא היו קיימים בכלל באמריקני.

מה שהיה קורה בעבר זה שסתם הייתי מזמין משלוח רגיל מאמזון והוא היה מגיע עם dhl תוך ימים ספורים 🥺

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה. עשיתי טעות ולפני מעל לחודשיים הזמנתי מוצר לרכב דרך EMS מאירופה, טעות כי הייתי צריך לבחור UPS. בכל מקרה הייתי צריך את החלק דחוף אז לאחר שהבנתי שהוא לא יגיע בזמן הקרוב כי EMS בעצם סתם דואר רגיל בעדיפות גבוהה, הזמנתי ממקום אחר דרך UPS והמוצר אכן הגיע לאחר 3 ימים בלבד. כעת, חודשיים לאחר שהחבילה קודמת נשלחה אני רואה שהחלק הגיע לארץ. ישנה אפשרות שלא לקבל ושפוט לשלוח חזרה לשלוח לאור האיחור הרב? יש לי איזה קייס לאור זה שלא היו טיסות והם יטענו שזה לא היה בשליטה שלהם? אין לי צורך בחלק ואני מעדיף להחזיר בכדי לצמצם חלק מההפסדים שלי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...