Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

תשמע, השבוע כתבתי צ'ק בפעם הראשונה מאז ינואר 2020, כי באיזה מקום היתה בעיה בהתקנת מסופון ה-EMV. לפעמים יש נסיגות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה: לעולם לא להזמין בצורת משלוח ללא מספר מעקב.

בנוסף, תמיד לבקש מהשולח לכתוב מספר טלפון.

ככה אתה עוקב בעצמך, וכגיבוי אם הייתה טעות, תקבל את הסמס.

הודעות בתיבה מגיעות, אם בכלל, שבוע אחרי שאספתי.

קיבלתי בתיבה הודעה ראשונה על חבילה שלא הכרתי עם השם שלי. ניגשתי והחבילה לא היתה קשורה אלי בכלל. 

ביקשתי שיתאמצו למצוא את הנמען הנכון.

ובהחלט, אחרי שבוע קיבלתי עליה הודעה שניה..

מסכן הנמען.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו,

אז מה חדש ?

(כלום)

גם מספר מעקב לא יבטיח לך שהחבילה תגיע למקום מסירה סמוך.

גם מס' נייד לא יבטיח קבלת הודעה כלשהי.

פעם מגיעה הודעה, פעם לא.

רולטה.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמרגיז אותי הוא שמחדלי הדואר מתועדים במערכת המידע שלהם.

כל מתכנת זוטר היה יכול לודא שאם חבילה בסטטוס "הגיע ליחידה לשם מסירתו" ולא מקבל עדכון נוסף של "נמסרה הודעה" בתוך X שעות/ימים, זה יופנה לטיפול מיידי.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yuvk כתב:

מה שמרגיז אותי הוא שמחדלי הדואר מתועדים במערכת המידע שלהם.

כל מתכנת זוטר היה יכול לודא שאם חבילה בסטטוס "הגיע ליחידה לשם מסירתו" ולא מקבל עדכון נוסף של "נמסרה הודעה" בתוך X שעות/ימים, זה יופנה לטיפול מיידי.

השתגעת? זה ייצור להם עבודה! הם לא רוצים עבודה

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

לא בהכרח. יותר סביר שהוא קיבל אישור מראש אחרי בדיקה בסין עצמה. בדיוק כמו היכולת לנתב את החבילה למכולת כשהיא עדיין בסין.

או בניסוח אחר: כדי לזרז עניינים, יש הסכם בין עלי לדואר שמאפשר לבצע custom clearance עוד בסין.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים התקשרה אליי אישה מבוגרת וחביבה ואמרה לי שהגיעה אליה חבילה שמיועדת אליי ונחתה אצלה בתיבה.

כל המידע על החבילה היה נכון, ועדיין הצליחו להתבלבל. מזל שהיא הייתה הגונה ולא לקחה את החבילה לעצמה, מעניין כמה חבילות עם מוצרים יקרים הלכו לאנשים הלא נכונים ולא הכי הגונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שאלה חדשות טובות.

אני רגיל לקבל מוצרים מעלי תוך 6 ימים (ali standard shipping + Box2Go).

עכשיו יש לי חבילה מה9.7 ואחת מ14.7, לפי מעקב עלי נמצאים במכס הישראלי.

כל מוצר בערך $25.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אז זה לא בדיוק משהו שקשור לדואר ישראל, אבל פעם ראשונה שאני נתקל במשהו כזה

לפני שבועיים עשיתי שתי הזמנות קטנות באליאקספרס. אחרי יומיים קיבלתי הודעה שההזמנות (חבילות) אוחדו לחבילה אחת. מעולה.

היום קיבלתי הודעה שהחבילה הגיעה (דרך "בר הפצות", לאיזה קיוסק בחור תחת בעיר, גם זה פעם ראשונה). אוסף את החבילה, פותח, יש רק אחת מההזמנות. נכנס לאלי, רואה שעל ההזמנה השניה רשום "Delivered" עם תוספת "Order was successfuly signed for". רק שהשעה היא לא השעה שאספתי את החבילה. מסתכל במספר מעקב ורואה שהחבילה הזאת נאספה מפולין בכלל. WTF? קטע עוד יותר הזוי שאני לא יכול לפתוח Dispute כי החבילה לכאורה נשלחה ונחתמה 🤦‍♂️ אני די בטוח שהחבילה השניה אוחדה בטעות למשלוח אחר שנשלח לפולין ועכשיו איזה פולני לא יודע מה לעשות עם עציץ קטן של גרוט

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Blaz00r כתב:

אני די בטוח שהחבילה השניה אוחדה בטעות למשלוח אחר שנשלח לפולין ועכשיו איזה פולני לא יודע מה לעשות עם עציץ קטן של גרוט

שבטח שיתף את החוויה שלו בקארספורום הפולני

בלי קשר להודעה שלך, היום הצביעו על רפורמה בדואר, אני בטוח שהולכת להיות עכשו עלייה באיכות השירות, לפחות שלא יהיה חרא כמו היום

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא לאחרונה (שנה~ פלוס) השירות שלהם בסדר וחבילות לא מתמהמהות בארץ כמו פעם

לגבי החבילה שלי לא שמתי לב שכבר אחרי המשלוח המוכר שלח לי הודעה שהמספר מעקב שקיבלתי שגוי והביא את הנכון, חזל"ש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...