Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לא שאלתי מה הוא מחזיק...

אם יצא לנו לשוחח שוב, אשאל.

בדואר ישראל הבטיחו לי שהחבילה חסומה להחזרה ושהיא תנותב מחדש כבר לפני יותר משבוע.
לאור העובדה שהגברת כנראה "מעצמת חבילות איזורית", אני בספק גדול אם זה יקרה.

אם אני לא אצור קשר, החבילה פשוט תשכב אצלה עד ימות המשיח. 

תראה, כל המושב הזה זה פחות מ50 משפחות. כמה חבילות כבר יש לה?

מה, היא לא שמה לב שיש לה חבילה של איזה רומני מחדרה, כשאין בכל המושב, כולל בהרחבה (עברתי על ספר הטלפונים הישובי כולו...)  עוד משפחה אחת שם רומני ?

אני יכול פשוט להיות מאנייק ולפתוח דיספיוט למוכר (לפני כמה ימים נגמר לו הזמן למשלוח) ולקבל את הכסף שלי חזרה.

לא אוהב לעשות את זה, גם ככה כבר קשה למצוא מוכרים ששולחים לפה.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיב שוב, במחילה, הבנתי שהתמונות שהעליתי בעמוד הקודם לא מוצגות באופן תקין:

אתמול קיבלתי SMS מוזר מדואר ישראל, עם מלל שמעולם לא ראיתי בעבר (מצ"ב)

בלחיצה על הלינק מתקבלת ההודעה ההגיונית הבאה (מצ"ב)

את מספר המעקב לא ניתן למצוא בשום מקום, לא באליאקספרס (רק משם יש לי הזמנות ממתינות), לא ב 17Track.

טירלול.

SmartSelect_20211108-092427_Chrome.jpg

SmartSelect_20211108-092413_Messages.jpg

עריכה אחרונה על ידי omricn
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי השתכללות של נסיונות הדיוג, שהיו עילגים קודם, ונהיו יותר ממוקדים?

(שואל, לא יודע) המספרים שמתחילים ב-YY לא אמורים להסתיים ב-IL?

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילי, נבדק. לגיטימי ומוביל לאתר של הדואר עם התחברות באימות של Google.

כאשר הכנסתי את פרטי המספר הזה באתר כדי לברר האם יש לשלם בעבורו מכס חזרה הודע "לא נדרש תשלום מכס עבור חבילה זו"

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב עדכון לכל מי שעזר לי פה:

אז ללא מילים- מצ"ב צילום מסך מהרגע:

1398762259_Screenshot_20211108-1706022.thumb.png.4052b139679e5594c089d1166b813c3e.png

אציין, שכתבתי בצהרים מכתב מאד זועם לשירות הלקוחות של הדואר.

אבל יהיה הוגן לומר שזה כנראה נותב כבר לפני לפחות יומיים, אם זה הופיע עכשיו בחדרה.

סוממו, הרגע חזרתי משם, עם המפתח לחיישן למבדה שהזמנתי ממוכר אחר...

תודה לכולם על העזרה ועבודות הבילוש.

שתמיד תהיה לכם משאבה פנויה בתחנת דלק, בצד של פתח המילוי באוטו שלכם.

• אהבתי 2

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טובי מוחות השליחויות - יש דרך לעקוב אחר פריט עם מס' מעקב ארוך באופן חריג של USPS (כבר נחת בישראל, לא כל התווים נכנסים בשדה החיפוש בעמוד מעקב הדואר של דואר ישראל) עם קידומת RR או שמא נידונתי לחסדי הדוור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, natco כתב:

סוממו, הרגע חזרתי משם, עם המפתח לחיישן למבדה שהזמנתי ממוכר אחר...

דואר ישראל לתפארת מדינת ישראל

לפני שעתיים, omricn כתב:

SmartSelect_20211108-092427_Chrome.jpg

לפי שער עולמי קיים כזה דבר דואר ואכן הוא באחריות דואר ישראל - די תואם לגבי מה שאתה כותב - הייתי פונה ל171 ומבקש לזהות את הדבר דואר הנ"ל.

הזמנת דואר כלשהו??

screenshot-shaarolami-query.customs_mof_gov.il-2021_11.08-18_10_55.thumb.png.2be5cdb8045843edaa7bcb1d7d386f3c.png

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, DareDevil כתב:

לפי שער עולמי קיים כזה דבר דואר ואכן הוא באחריות דואר ישראל - די תואם לגבי מה שאתה כותב - הייתי פונה ל171 ומבקש לזהות את הדבר דואר הנ"ל.

הזמנת דואר כלשהו??

screenshot-shaarolami-query.customs_mof_gov.il-2021_11.08-18_10_55.thumb.png.2be5cdb8045843edaa7bcb1d7d386f3c.png

מגניב, לא ידעתי שקיים דבר כזה. הזמנתי סתם דברים שוליים מעליאקספרס. החבילה היחידה שיכולה להיות מעט יוצאת דופן היא כמו שציינתי - סוללה עבור שעון חכם Samsung gear s3, שהיא סוללת ליתיום. מחירה היה 12 דולר בערך.

אנסה את 171, תודה :)

עריכה אחרונה על ידי omricn
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי איכשהו הבעיות עם הדואר הן תמיד בחבילות החשובות והיקרות יותר. אף פעם אין בעיות עם הזמנות בדולר-שניים מעליאקספרס, תמיד זה מגיע תוך שבועיים-שלושה.

אבל דווקא כשההזמנות יקרות וחשובות יותר יש סיכוי הרבה יותר גבוה לבעיות (מצלמת רכב שנעלמה בארץ למשך 3 שבועות ופתאום הופיעה, גלגלי אופניים ששכבו איפשהו בדואר במשך חודש וחצי וכו...)

הפעם מדובר בהזמנה לא יקרה במיוחד (כ35 דולר) אבל היא חשובה לי, החבילה הגיעה למרכז במודיעין ב25.10 ומאז נמצאת בסטטוס "מועבר להמשך מיון". בדר"כ לוקח לחבילות יום-יומיים או גג חמישה ימים כדי להגיע למרכז המסירה. פניתי לדואר והם אמרו לחכות וכי "דבר הדואר נמצא בהליך מיון". 

מניח שאין מה לעשות חוץ מלחכות ולקוות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Michaelr כתב:

הפעם מדובר בהזמנה לא יקרה במיוחד (כ35 דולר) אבל היא חשובה לי, החבילה הגיעה למרכז במודיעין ב25.10 ומאז נמצאת בסטטוס "מועבר להמשך מיון". בדר"כ לוקח לחבילות יום-יומיים או גג חמישה ימים כדי להגיע למרכז המסירה. פניתי לדואר והם אמרו לחכות וכי "דבר הדואר נמצא בהליך מיון". 

מניח שאין מה לעשות חוץ מלחכות ולקוות?

תבדוק מה המצב שלה פה

תצלם ונראה איפה היא.. יכול להיות שנדרש אישור כלשהוא. אחרת זה שיחה 171

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, DareDevil כתב:

תבדוק מה המצב שלה פה

תצלם ונראה איפה היא.. יכול להיות שנדרש אישור כלשהוא. אחרת זה שיחה 171

תודה, לא הכרתי את האתר. רשום שאין עיכובים של המכס, אנסה לבדוק מול 171.

ההצהרה הותרה בתאריך 25/10/2021 17:41:18 המשמעות היא שמתאריך זה אין עיכובים של המכס על המטען ו חברת דואר ישראל בע"מ רשאית להעביר את המטען ליעד הסופי שלו ,

לברור לגבי צפי הגעת המטען ליעד הסופי ניתן לפנות ל חברת דואר ישראל בע"מ

עריכה אחרונה על ידי Michaelr
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעצם אין עיכוב מוזר של המכס, עכשיו זה בעצם כמו שכתבת, בידי דואר ישראל

ברכה והצלחה

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.11.2021 בשעה 17:11, A_lex כתב:

מאיפה המידע על מתקפת סייבר? או שזה סתם ניחוש?

החבילה שלי מהסיפור שני פוסטים למעלה פתאום מופיעה כנמסרה לפני שלושה ימים. אני כמובן לא קיבלתי שום חבילה או הודעה. הבנתי שיש מצב שצ'יטה מפיצים בארץ חבילות של J-Net אבל אין שום מספר מעכב חוץ מזה של J-Net אז גם אין עם מי לדבר.

פתחתי דיספיוט בעלי. מקווה שלפחות יזכו אותי.

הלכו 13$... 😡

פתחתי דיספיוט. המוכר צירף צילום של פרטי המעקב שמראים שהחבילה נמסרה ואמר תשאל את השכנים ותבדוק במשרד הדואר המקומי (🙄), ועליאספרס קיבלו את הטענה שלו. עוד כתבו לי "תמתין עוד שלושה ימים"... עברו כבר 11 יום מאז שהחברה טוענת שהחבילה סופקה 🤬

נראה שאין עם מי לדבר ואין מה לעשות.

מטריד שזה יכול לקרות גם עם חבילות בשווי גבוה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברת עם צ'יטה לפני שפתחת דיספיוט?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, A_lex כתב:

הלכו 13$... 😡

פתחתי דיספיוט. המוכר צירף צילום של פרטי המעקב שמראים שהחבילה נמסרה ואמר תשאל את השכנים ותבדוק במשרד הדואר המקומי (🙄), ועליאספרס קיבלו את הטענה שלו. עוד כתבו לי "תמתין עוד שלושה ימים"... עברו כבר 11 יום מאז שהחברה טוענת שהחבילה סופקה 🤬

לא קראת את הפוסט שלי על הוירוס שתקף את. צ'יטה ב 1/11 ?! פנה אליהם והם ינסו לחפש את החבילה אחרת פיצוי. 

https://carsforum.co.il/topic/496478-דואר-ישראל-השרשור-המאוחד-והשלם-לשבחים-לחברת-הדואר-הישראלית/?do=findComment&comment=6326293

עריכה אחרונה על ידי save
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...