Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

שעות פתיחה מעניינות יש להם...

טלפון כנראה עוד לא הגיע לשם.

חבל שהדואר הופרד ממשרד התקשורת, אולי היו מקבלים טלפון בפרוטקציה.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.11.2021 בשעה 18:06, sperial כתב:

יש מושב אדרת שסמוך לבית שמש מדרום, זכור לי מימי הניווטים בצבא. אולי זה שם. פתוח לשירותך מ-4 עד 6 אחה"צ, וביום ו' שעה אחת בבוקר.

image.thumb.png.53f3fc55d439d32942d3e54b8925c33a.png

קפיצה קטנה בדרך לנס הרים.

😳 מה זה זה? שעות של ביטוח לאומי.. כאילו עושים טובה שזה בכלל פתוח.

אני אישית ממליץ להזמין לדואר שנמצא באיזור תעשייה, מכיוון שהוא משרת עסקים הוא לרוב עובד יותר מהר ואיכותי ומקבל תיעדוף לעומת סניפי "נישה" שכאלה

2001 Renault clio b sport (RS) 172 out:roll:

2001 Audi a3 8L 1.8 out:lol:

2001 Mercedes benz w203 240 IN8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.11.2021 בשעה 18:03, natco כתב:

אני מחדרה, אבל גם אם אני רוצה לצאת לטיול (עם רכב עם צ'ק אנג'ן דולק), אין מרכז מסירה בשם הזה בבית שמש, אם בודקים באתר של הדואר.

כנראה מדובר על צרכניה או מכולת שמתפקדת בתור מרכז חלוקה.

ממליץ לבדוק בקבוצת פייסבוק מקומית בנוגע למיקום המדויק של המרכז חלוקה. 

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולפני ששורפים יום על הטיול הזה לוודא כי החבילה אכן נמצאת שם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, sperial כתב:

ולפני ששורפים יום על הטיול הזה לוודא כי החבילה אכן נמצאת שם.

אחלה בחלה 

https://easy.co.il/page/20833387

בהצלחה 

מינימרקט השקדיה - מושב אדרת 

השעות פתיחה של המינימרקט תואמים את השעות שספיראל פירסם פה. מאוד קשה לי לחשוב שזה לא יהיה המקום לחלוקת דואר.

למרות שחשוב להבין שיש 2 יחידות דואר במושב, במידה ויש עוד מידע מספרי נוסף כגון:

3197 אדרת

או 

תרום (3242)

זה יעזור להבין לאן לכוון אותך

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרום זה מושב אחר, מצפון לבית שמש.

חביבי, עברו כמה עשורים מאז שהייתי מנווט באזורים האלה, ולפחות את השמות אני עדיין זוכר. כמובן שלא את הכבישים, שהשתנו מאז) ואת השבילים (שהכרתי רק בשעות הלילה).

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

תרום זה מושב אחר, מצפון לבית שמש.

מזל שאתה פה, אני חשבתי שזה המוזרות של דואר ישראל. כמו לא לרשום את המספר הישיר של המרכז חלוקה. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שאני לגמרי מבין אותם. אם מספרי הטלפון יופצו הם יצטרכו להוסיף לכל משמרת 3 טלפניות ויפסיקו לגמרי לטפל בדואר 😪

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן באיזור בית שמש יש יישוב בשם אדרת.

מהצד השני של בית שמש יש תרום (ומעבר לכביש 44 יש את תעוז)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה, אתם תותחים.

אחלה עבודת בילוש עשיתם עבורי פה.

אשכרה יכולים לככב באיזו סדרת FBI בנטפילקס.

תודה לכולכם.

ברצינות.

בניתים אני מנסה מהבוקר למצוא טלפון במזכירות הישוב הזה.

אעדכן בהמשך.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה פעם ב"יס" איזה סדרה שבה מחלקה מיוחדת בדואר (כמוהן USPS) מנסה לאתר את הנמענים של דברי דואר שלא נדרשו, כמובן שהתסריטים חביבים במיוחד. נראה לי שאצלנו זה הפוך: אפשר לבנות סדרת מתח על נמענים שדברי הדואר שלהם אבדו בתהום הנשיה של דואר ישראל.

• מצחיק 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי כמה משלוחים מאמאזון מאז המשלוח החינם.

רובם הגיעו כשאני הייתי בבית. שבוע שעבר הגיע לי משלוח כשהייתי בלימודים, כשהטלפון בתיק על השתק.

סוף השיעור אני פותח את הטלפון ורואה הודעה "זה השליח, שמתי לך את המשלוח מתחת לשטיח".

איך שראיתי את זה התקשרתי לשכן שבמקרה היה בבית ולקח אותה בשבילי.

אני מבין שיש לחץ בדואר, אבל מה לגבי אחריות אספקת החבילה? אם החבילה הייתה נגנבת, זה היה מכניס אותי לבלאגן מיותר מול אמאזון/חברת השילוח.

לעוד מישהו קרה ככה? יש לי עוד כמה חבילות בדרך, מי יודע מתי השליח יחליט להגיע? הם מתקשרים רק כשהם כבר מתחת לבית..

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שבוע הייתי אמור לקבל חבילה מאמזון. קיבלתי SMS עם קישור לשאלון " מה לעשות אם לא תהיה נוכחות בכתובת". התשובות האפשריות - להניח לפני הדלת, להניח בארון החשמל, או למסור לשכנים.

כשהשליח היה בדרך קיבלתי הודעה שהוא מבקש שאעלה לרחוב לקבל את החבילה, כדי שלא יצטרך להטריח עצמו במדרגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כביכול המספר 02-9912929

https://whois-il.com/phone/029912929

אפשר גם להביא לך את המספר של יו"ר ועד המושב - https://www.m-yehuda.org.il/רשימת-יו-ר-ומזכירי-אגודות-בישובים/

אפשר גם להתקשר למכינה - אני בטוח שיוכלו לעזור לך

https://edu.gov.il/noar/minhal/departments/social-community/Pages/pre-military-courses/aderet.aspx

בראש המכינה: מר שמריהו בן-פזי

כתובת המכינה: מושב אדרת 37, ד"נ האלה 99850

טל: 02-9920080 פקס: 02-9921675

[email protected]

אני נשבע שאתמול ראיתי את המספר של המינימרקט עם השעות שתואמות למה שספיראל רשם פה. אני פשוט לא מוצא את התמונות עם השעות.

להלן הממצאים:

screenshot-www.google_co.il-2021_11.07-16_25_37.thumb.png.421e050710fcd039e6808e18e183fd64.pngscreenshot-www.google_co.il-2021_11.07-16_23_41.thumb.png.3da68b18164d8eb21746d9329c3fbd04.png

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...