Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לפני 7 שעות, davemustaine87 כתב:

הזמנתי אוזניות אלחוטיות מאליאקספרס. המשלוח הגיע מהר למרכז מיון (סביב ה-10 ימים) והכול אחלה. 

משם הקרקס התחיל. 

אחרי כמה ימים קיבלתי הודעה שהדואר שלי נמצא הגיע למקום שרחוק ממני סביב ה-100 קילומטר. אז פניתי לשירות לקוחות של דואר ישראל. 

שם נאמר לי שהם יבדקו את העניין ואם אכן היה טעות בכתובת, הם יחזירו למיון מחדש וישלחו לכתובת הנכונה. 

אחלה. 

בנתיים מאז עברו כבר חודשיים בדיוק. חודשיים. 

כול פניה לדואר ישראל מקבל תשובה שהדבר הזה בטיפול. 

למה אני צריך לסבול בגלל פאשלה של הדואר? יש מקום שאני יכול לרשום תלונה על הדבר הזה? 

לי הייתה טעות בהגעת החבילה בשבוע שעבר.

דיברתי עם נציג בצ'אט ונאמר שנשלחה פניה לסניף כדי להעביר למקום הנכון. יומיים אחכ בסטטוס רשום שהוחזר לשלוח. WTF?

זה גם היה כמה ימים אחרי שהחבילה הגיעה לסניף לא שבועיים אחרי. זה נטו בגלל הפניה שלי, אבל למה להחזיר לשולח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי הגיע גם תורי לשבח.

לאחרונה אני מקבל סמס על דברי דואר בחנות "כלבו" שכבר לא קיימת 4 שנים בעיר.

לאחר כמה דק, אני מקבל שוב סמס על  עדכון שהחבילה נאספה.

לא השתנתה הכתובת, או כל הגדרה וזה קורה רק בעלי אקספרס.

מנסה להשיג את מוקד הדואר כבר יומיים ללא הצלחה.

מה אני צריך לעשות?

תודה 

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בתי עסק בעיר מגוריי שהם גם נקודת מסירה של הדואר,

לאחר ריבוי טענות על גניבת חבילות (במעקב מופיע שהחבילה שם ונמסרה)

כשהלקוח מגיע להתלונן הם מפנים אותו לדואר ישראל.

לי זה נראה כמו שיטה או דפוס פעולה של נוכלים,

מסקרן אותי מהם הקריטריונים של דואר ישראל להעניק זכות לעסק למסור חבילות.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, darkmanxxx כתב:

לצערי הגיע גם תורי לשבח.

...

מה אני צריך לעשות?

תודה 

להמשיך ולשבח.

אלה לא ישתנו עד שיפריטו אותם.

גם לבן שלי נשלחה חבילה שהגיעה לצור יצחק במקום לגבעתיים (והוא עוד שואל אותי אם ניתן להתלונן אצלם. התשובה היתה שאם החבילה שווה לך - סע לשם וקח אותה. וכך היה).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Mr.Hybrid כתב:

יש בתי עסק בעיר מגוריי שהם גם נקודת מסירה של הדואר,

לאחר ריבוי טענות על גניבת חבילות (במעקב מופיע שהחבילה שם ונמסרה)

כשהלקוח מגיע להתלונן הם מפנים אותו לדואר ישראל.

לי זה נראה כמו שיטה או דפוס פעולה של נוכלים,

מסקרן אותי מהם הקריטריונים של דואר ישראל להעניק זכות לעסק למסור חבילות.

לפני כמה חודשים היינו אמורים לקבל משלוח של ספרים מהאוניברסיטה הפתוחה. ביום כלשהו קיבלנו אסמס ללכת לאסוף, אז הלכתי בעצמי.

מסתבר שחברת המשלוחים הביאה את החבילה לאיזה מחסן נעליים נטוש ליד הבית שלי, וכשבאתי לאסוף את המוצר, אחד העובדים במחסן הפנה אותי לאיזו פינה ואמר לי "כל החבילות נמצאות שם". חשבתי שיש איזו עמדה עם מחשב, שיוכלו לסרוק או משהו. לא מצאתי כלום. חזרתי לעובד, הוא אמר לי שכל החבילות שצריכים לאסוף נמצאות על הרצפה, בפינה כלשהי במחסן, ושאני צריך לחפש את החבילה עם השם של הנמען. אחרי 10 דקות מצאתי, ושאלתי איפה צריך לחתום כדי לאשר שאכן אספתי את זה. אז העובד (היחיד שהיה במחסן) נפנף לי עם היד ואמר "הכל בסדר".

היו שם לפחות 40 חבילות. מי אמר שלקחתי בכלל את החבילה שלי? על כל חבילה מצוין מה יש שם, מה מנע ממני לאסוף "בטעות" חבילה אחרת?

אומנם זה לא סיפור על דואר ישראל, אבל כן כל עניין מסירת הדואר בארץ פשוט גרוע. 

מעניין אותי מה בעצם קורה אחרי תלונות כמו שאתה מתאר.

לקוח הזמין X. קיבל אסמס לאסוף. מגיע לאסוף, אין חבילה.

מה הלקוח יכול לעשות?

לפנות לדואר? הם מסרו את החבילה כמו שצריך.

לפנות למקום האיסוף? הם טוענים שהלקוח הגיע לאסוף (בחלק מהמקומות צריך לחתום גם). אז יראו חתימה שרירותית.

לפנות לחנות שמכרה את המוצר? מה הלקוח יגיד? יש מספר מעקב שאומר שהחבילה נאספה.

המועצה לצרכן? אולי. 

אני מקווה שלא אגיע למקרים כמו שמתארים פה. לנסוע לערים אחרות בשביל לאסוף חבילה? אז למה יש משלוח?

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שרוב החבילות שהיו במכולה שנמכרה עדיין היו בתוך מעטפה עם מספר הטלפון רשום יפה ובגדול. 

מתוך מאות חבילות שהזמנתי בשנים האחרונות , אחת פתאום הגיעה לאיסוף בחנות בעיר שמרוחקת ממני 100 ק"מ. 

השווי שלה היה 35 ש"ח,  מספר הטלפון היה ברור על החבילה כי קיבלתי את הSMS לאיסוף.

זה היה לפני שנתיים
שיחה למקום, אישרה שכל הפרטים מופיעים על החבילה באופן תקין,  בעל המקום אמר שהוא יחזיר את החבילה ויתכן שהיא תיכנס לניתוב מחדש ותגיע אלי. 

עכשיו אני יודע לאן היא הגיעה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשבוע קיבלתי הודעה על משלוח מחו"ל שמחכה לי בנקודת איסוף, עכשיו הם מצרפים שם להודעה וקראו לי בשם רימה משהו, אז בגלל שאני יודע שלא מחכה לי משהו, הבנתי שנפלה פה טעות במספר טלפון ורימה המסכנה לא תקבל את החבילה שלה.

התקשרתי פעמיים, חיכיתי 20 דקות ולא קיבלתי מענה, שלחתי להם פנייה באתר ועדיין לא קיבלתי מענה.

בקיצור - יש על מי לסמוך

עריכה אחרונה על ידי aviaviavi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש סיפור חדש - חבילות מעלי אקספרס, שאני בוחר עבורן מסירה בשופרסל השכונתי, מועברות לסניף דואר קצת יותר מרוחק, חסר חניה סבירה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם מבינים איך נוצרות כ"כ הרבה חבילות שלא נמסרות? הנה  - ככה:

שתי חבילות מחכות לי בסניף. על אחת מהן קיבלתי SMS. על השנייה, לא. חיפשתי אותה במעקב כי השולח מסר לי מספר מעקב ואני מצפה לה.

באופן לא מפתיע, אפשר לראות שפשוט לא נשלח SMS. אם אני לא אחפש אותה ואבוא בעצמי לדרוש אותה, בעוד שבועיים היא תוחזר, או תמכר לסוחר.

nosms2.jpg

SMS2.jpg

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז, אחרי שתאסוף אותה, תמצא בתיבת הדואר פתק "הודעה שניה" לאותה חבילה. תרוץ לסניף, יחפשו את החבילה, ואחרי חצי שעה של חיפושים יגלו שהיא כבר נאספה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...