Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians
 שיתוף

פוסטים מומלצים

כל מה שנשלח מעליאקספרס עם דואר סינגפור לוקח הרבה זמן.
קשה לדעת לפני הקנייה, אבל אני יודע מקניות חוזרות שמוצרים של Anker למשל תמיד נשלחים כך.

ברגע שמספר המעקב יוצא אתה כבר יודע.

RS000Y מגיעים תוך שבוע

LV000CN

LB000SG לוקחים חודש וחצי- חודשיים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה שכל מה שעם סוללת ליתיום נישלח עם סינגפור משום מה, למה בטיסות הישירות של RS אי אפשר לישלוח מוצרים עם סוללת ליתיום?

והכי באסה שהמישלוח מגיע בידיוק יום ליפני שאפשר לבקש החזר כספי חח.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מילה טובה על המכס-

חייבו אותי בטעות מכס על חבילה שערכה פחות מ75$.

אני חושד שזה דווקא באשמת המוכר, שרשם Value = 60 אבל Quantity =2 מה שגרם למכס לחשב כאילו החבילה שווה 120$.

בכל מקרה עשיתי משתמש באתר של המכס (זה היה די סיוט, מלא שאלות אימות לא קשורות וסמסים וקודים וכולי), מילאתי מסמך ערעור עם ערך החבילה, והפלא וופלה - כעבור כמה ימים קיבלתי תשובה שמזכים אותי, ממש אמריקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בדיוק אותו דבר.

המוכר רשם ערך גבוה מדי, חייבו אותי מיסים. ברגע שראיתי במעקב חיוב מכס מילאתי טופס עירעור ממוחשב.

תוך יומיים קיבלתי מכתב ביטול מכס, ואחרי חצי יום שידרו את זה לדואר ויכולתי לאסוף ללא תשלום.

זכרתי מעידן הנייר לפני עשור שלא ניתן לערער אחרי שאספת את החבילה, מהסיבה שלא ניתן יותר לבדוק מה יש בתוך החבילה.

לפי ההסבר בטופס החדש אפשר לבקש החזר גם בדיעבד.

אם אתה נכנס עם זיהוי משתמש של האיזור האישי הממשלתי אתה לא צריך לייצר יוזר חדש.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 12 דקות, amosbmw כתב:

אם אתה נכנס עם זיהוי משתמש של האיזור האישי הממשלתי אתה לא צריך לייצר יוזר חדש.

אה, זה היוזר שיצרתי. כנראה לא היה לי כזה עד היום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, hwgeek כתב:

ניראה שכל מה שעם סוללת ליתיום נישלח עם סינגפור משום מה, למה בטיסות הישירות של RS אי אפשר לישלוח מוצרים עם סוללת ליתיום?

והכי באסה שהמישלוח מגיע בידיוק יום ליפני שאפשר לבקש החזר כספי חח.

לאו דווקא, פעמיים הזמנתי פנס לאופניים עם סוללת 5000mAh ובשתי הפעמים זה נשלח במשלוח רגיל RS......Y. מה שכן בפעם הראשונה שהזמנתי הדואר איבד את זה, החבילה נמצאת בסטטוס "מועבר להמשך מיון" מ25.10 וכבר קיבלתי את הכסף בחזרה וההזמנה השניה עברה במרכז במודיעין ("מועבר להמשך מיון") לפני יומיים, נראה אם לדואר יש נטייה לאבד פנסים עם סוללות ליתיום או שזה היה fluke חד פעמי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.1.2022 בשעה 13:14, amosbmw כתב:

כל מה שנשלח מעליאקספרס עם דואר סינגפור לוקח הרבה זמן.
קשה לדעת לפני הקנייה, אבל אני יודע מקניות חוזרות שמוצרים של Anker למשל תמיד נשלחים כך.

ברגע שמספר המעקב יוצא אתה כבר יודע.

RS000Y מגיעים תוך שבוע

LV000CN

LB000SG לוקחים חודש וחצי- חודשיים.

אני תמיד בוחר במשלוח של עליאקפספרס. 
 לצערי בפעם הראשונה הם בחרו עבורי במשלוח של EMS. מספר מעקב  EX.
מדובר בחבילה יחסית גדולה בעלות של 80$.
לא שלמתי אקסטרה.   המשלוח חינם.

מקווה שזה לא יגרום לעיכובים וקנסות. 

Ali.JPG.171555e7005f7b5b0dfa3de68e9519b0.JPG

Volvo V60 T8 

Skoda Kodiaq 1.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר ישראל והנפלאות שלהם:

שולחים לי חבילה לצד השני של ראשון לציון, בערך 20-30 דק' להגיע לשם, אז שילמתי על משלוח עד אלי מלפני שבוע, שהיה אמור להגיע אתמול.

כמובן שאף שליח לא הגיע אבל 20 שקל ירדו מהחשבון על המשלוח, בודק באתר שלהם ורשום לי "סחורה לא נאספה". מדהים.

מתקשר לדואר להתלונן "אני אפתח תלונה לנציב פניות ציבור למה שליח לא יצא אלייך", אבל אדוני מחרתיים החבילה חוזרת לחו"ל. "הם חוזרים תוך יום יומיים".

פשוט מסתלבטים על אנשים שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • שבועיים מאוחר יותר ...

לשם שינוי מחמאה לדואר: הזמנתי פרי כלשהו מעליאקספרס, ומתברר שהוא מצריך אישור יבוא. קיבלתי מייל מהדואר (עם שם השולח AMILUT) ובו קישור לאתר הרלוונטי ורשימת כל הפרטים שעלי למלא בטופס. עכשיו צריך להמתין לאישור יבוא לפריט של 70 ש"ח.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך. מוצר מסוכן מאוד - מד מרחק לייזר (שיכול לשמש במקום הסרט הנגלל. הטווח 40 מ'). זה נכנס לקטגורית חומרים מסוכנים או משהו כזה. מצד שני, בעבר אחד הבנים שלי הזמין מצביע לייזר שעבר בלי שום ביקורת. כנראה שבמסגרת ההסדרים עם עליאקספרס הסדירו/הקשיחו נהלים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

בערך. מוצר מסוכן מאוד - מד מרחק לייזר (שיכול לשמש במקום הסרט הנגלל. הטווח 40 מ'). זה נכנס לקטגורית חומרים מסוכנים או משהו כזה. מצד שני, בעבר אחד הבנים שלי הזמין מצביע לייזר שעבר בלי שום ביקורת. כנראה שבמסגרת ההסדרים עם עליאקספרס הסדירו/הקשיחו נהלים.

איך זה הגיע להיות פרי? 

ready to rock
ready to rumble
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריט שקילפו לו את ה-ט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף

• תוכן חדש...