Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

זוכרים את החבילה מאמזון שהגיעה לבאר שבע במקום עיר הקודש?

אז ככה, מאז שהודעתי לדואר על הטעות זה הפך להיות כל כך משעשע שמבחינתי מדובר בתשלום על entertainment, כמו כרטיס לסרט.

מחור מס' 1 בבאר שבע זה עבר למודיעין,

חזרה ל... חור מס' 2 בבאר שבע,

עבר לסטטוס "לא נדרש" חזרה לדואר המרכזי של באר שבע ומשם המשיך ל...

חור מס' 2 בבאר שבע.

לדעתי זה מתקרב עכשיו לסטטוס לא נדרש שוב, נראה מה הלאה. מה אתם מהמרים? חור מס' 3 בבאר שבע? חזרה לארצות הברית? ירושלים? עיר אחרת?

• מצחיק 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.1.2022 בשעה 16:12, hans כתב:

חור מס' 2 בבאר שבע.

באיזה סניף מדובר?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקודת מסירה כלשהי, חנות בגדים בקניון 🤦‍♂️

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שדואר ישראל ואליאקספרס העלו הילוך בהסכם בניהם. הזמנתי מוצר מאלי והמספר מעקב שלו הוא AE-******-IL.

נראה שהם מקבלים עכשיו מספר מעקב מיוחד ש(ככל הנראה) יקבל עדיפות בתור כחלק מההסכם בניהם.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. טעות בידך.

ההזמנות עם מספר מעקב AE..IL לא מגיעות דרך דואר ישראל. 

נמסרו לי מספר משלוחים בנקודות חלוקה של צ'יטה על פי בחירתי.

המשלוחים RS..Y נמסרים על ידי דואר ישראל.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עוד משהו מניפלאות דואר ישראל, מישלוחה מאמאזון שהיה אמור להימסר בשבוע שעבר עם שליח(Shipped with Israel Postal) וקיבלתי הודעה שהשליח בדרך ויסופק במהלך היום- פיתאום נעלמו עיקבותיו וכניראה השליח הבריז/עיגל פינות, לאחר מס' ימים קיבלתי הודעה שהחבילה תועבר לסניף דואר ולחכות להודעה לאיסוף (כמו בהזמנות מעליאקספרס).

ממש מעצבן, כמובן וזמן האספקה שאמאזון התחייבו עבר ולאחר שהסברתי להם את המצב הם הציעו לזכות אותי וגם לישמור את המוצר לאחר האיסוף (זיכרונות למחשב ב74$).

מה שמצחיק הוא שבביניין שלי יש שליח של דואר ישראל על בסיס יומיומי, מקווה שהחבילה לא אבדה וסתם דואר ישראל מנסים לימשוך זמן.

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הזמנתי משהו מאוסטרליה בתחילת החודש, במעקב של דואר אוסטרליה כתוב לי כבר 10 ימים flight departed.

מה זה? האיראנים יירטו את המטוס?

שלחו את זה בטיסה עם קונקשן במאדים?

במעקב של דואר ישראל אין מידע על החבילה.

אני חושד שזה כבר לפחות 9 ימים שוכב פה בארץ. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה עם חבילה מסין שדווח עליה שהיא יצאה בטיסה, אחרי חודש וחצי קיבלתי אותה בלי התראה ובלי שמעקב המשלוח התעדכן. אאל"ט זה היה משלוח חינם אולי בגלל זה לא היה מעקב מעודכן.

עדיין לא הבנתי לחלוטין למה יש כל כך הרבה הבדל בכמות העדכונים בין חבילות מסויימות, יש חבילות שאני מקבל עדכון על האפצ'י של האפסנאי הסיני כשהעביר את החבילה ממדף למדף ויש חבילות עם עדכון  "החבילה יצאה מהחנות" "החבילה כבר מוכנה לאיסוף" 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי לפני שבועים 3 מוצרים מאליאקספרס הודיעו לי שעשו לי איחוד חבילות הגיע עד הסניף דואר תוך שבועים

ממש מהיר בחבילה אחת :)

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבנקודה זו אנחנו כבר צריכים להתרגל לעובדה שאין עקביות. 2 חבילות כרגע בדרך מארה"ב- אחת שוחררה מהמכס ועכשיו מחכה לבדיקת מכס (מדהים....), אחת יצאה משיקגו ב 11 לחודש ועוד לא התעדכן שנחתה בארץ.

זה קורה לפעמים שהחבילה ממריאה משדה תעופה על טיסה לא ישירה לישראל, היא נתקעת במדינת ביניים כלשהי עד שבועיים, ואז עוד כמה ימים זרוקה בנתבג עד שמישהו טורח לשים אליה לב. יש תיאום הרבה פחות טוב.

ברוב המקרים שחבילה מגיעה לפה בטיסה ישירה, היא במניפסט מטען וזה מתעדכן מהר באתר של דואר הבית (בעיקר USPS)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מאיביי עם מספר מעקב ESUS מארה"ב - עם איזה חברה נשלחת בארץ?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, m3x7r3m3 כתב:

חבילה מאיביי עם מספר מעקב ESUS מארה"ב - עם איזה חברה נשלחת בארץ?

היא תגיע עוד כשבועיים לדואר ישראל ואז תקבל מספר מעקב חדש בפורמט LWxxxUS.

עד לשלב הזה ניתן לעקוב אחריה באתר https://parcelsapp.com/en בלבד.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תותח עמוס:

image.thumb.png.ca6e3d05a411674a807326164d0e7cf7.png

זה עבר למספר מעקב LXxxxUS (ה-X הגדולה זה במקור).

משום מה באתר שצירפת זה מופיע תחת ניסיון מסירה:

image.thumb.png.4ee5b637acef618c175f12f0161adca0.png

הקטע הוא שלא השאירו לי הודעה...

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...