Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

לפני 15 שעות, korola כתב:

זה נראה שהחבילה בכלל לא עזבה את הסניף.
כאילו הפקיד שקיבל ממך את החבילה פשוט העביר אותו למדף מאחורה ושלח לך SMS  להגיע לקחת אותה

בטוח שהחבילה לא עזבה את הסניף. לא קיבלתי sms. הנמען קיבל!

• מצחיק 1
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור יצאת בזול,
היו יכולים לסרב לתת לך אותה ולהכריח את הנמען לבוא עד לסניף שלך לקחת אותה.
ואז אחרי שבועיים שהוא לא היה מגיע היו מוציאים אותה למכירה במכרז. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.gov.il/he/departments/news/09032022

screenshot-www_gov.il-2022_03.12-18_53_09.thumb.png.d2d263c4dd1eb7770bf4c963d1389529.png

לאט לאט הם משנים משהו במדינה הזו, מקווה שהרפורמה תהיה טובה ולא רק על הנייר

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דואר זה עסק לא משתלם, זו עיקר הבעיה. הדרך היחידה להפוך אותו לכזה הוא להקפיץ את המחירים ובשביל זה כבר יש חברות שילוח.

אני לא רואה את הרפורמה הזו עושה משהו מועיל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בדקתי במעקב חבילות ופתאום אחרי חודש כתוב לי שהחבילה נמצאת למסירה בסניף דואר ליד הבית ואפילו יש מספר מדף. השאלה אם אפשר ללכת לשם לקחת את זה אם עוד לא קיבלתי הודעה מהם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה נותבה לי חבילה לדואר. הגעתי לשם בפעם הראשונה אחרי שנה וחצי. 

פשוט ביזיון. עם "תור מוזמן" חיכיתי 25 דקות. 

מדדתי ממוצע של3-4 דקות ללקוח! 

בעל מכולת ממוצע מטפל בלקוח במקסימום 2 דקות ובד"כ הרבה פחות וה" מקצוענים" לוקחים פי 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כדאי שתסתכל טוב מה עושים הפקידים בדואר.  מסירת חבילה זה אכן 0 זמן.  אבל זה רק חלק מהעיסוק שלהם.  וממש לא ניתן להשוות אותם לבעל מכולת ממוצע מבחינת תכולת העבודה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נכון. לפעמים בא איזה עובד זר שרוצה לשלוח כסף למשפחה שלו בקיבינימט, או שמגיע איזה סבא שלא יודע איך משלמים חשבונות באינטרנט ולא רוצה לעשות הוראות קבע בבנק, או שני אנשים שבאו לעשות העברת בעלות על רכב וגילו שיש בעיה והם מתחילים לריב שם מול כל מי שמחכה בתור (סיפור אמיתי).

25 דקות המתנה זה סביר. לפני שהתחילו עם הזמנות תורים אני זוכר שהייתי עומד בחוץ ומתייבש יותר משעה כי בפנים לא היה מקום לעמוד.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, dani666 כתב:

כדאי שתסתכל טוב מה עושים הפקידים בדואר.  מסירת חבילה זה אכן 0 זמן.  אבל זה רק חלק מהעיסוק שלהם.  וממש לא ניתן להשוות אותם לבעל מכולת ממוצע מבחינת תכולת העבודה.

אתה יודע, מסירת חבילות זה כלום. אבל למצוא את החבילה בבלגן יכול לקחת הרבה זמן. ואז מגיע מישהו שמשלם את כל החשבונות במזומן, תריסר פנקסים כלוך 3  למב הכנסה, בט"ל ומע"מ.

והכי גרוע זו סוכנות ליד מקום העבודה שלי, שלא משנה שהזמנת תור ויש לך מספר - יקבלו את זה עם המרפקים הכי חזקים. יש שם WWE, והפקידות מסרבות לעשות סדר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בסניף שלי למצוא את החבילה זה עניין של חצי דקה.

הבעייה אכן נושא התשלומים, העברות מטבע, ושאר פעילויות לא "דואריות".  אבל זה חלק מעבודתם, וזה בהחלט לא מתבצע אצל המכולתניק, ולכן אין מקום להשוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 8.9.2021 בשעה 09:17, farkash7 כתב:

נמשיך לעדכן. אז החבילה עדיין מסתובבת בארץ ישראל. היא נשלחת הלוך ושוב הלוך ושוב.

כבר היו לי תקוות אחרי שהצלחתי להשיג טלפון של מישהי מהמכס, אבל הם נגוזו, לאחר שהיא קיבלה תמונות של החבילה (היה פרוייקט בפני עצמו להיפגש איתה בדיוק רב, קצת כמו להפגיש חללית עם אסטרואיד). לדבריה היא לא עברה שיחרור ע״י משרד התחבורה ולכן היא לא יכולה לשחרר לי אותה. לא הבנתי מה לעשות והחבילה המשיכה להסתובב.

לפני שלושה שבועות קיבלתי טלפון מפתיע מהדואר. זהיתי את הקול של בת השיח שלי, הגברת שאחראית על פיזור החבילות, היא אמרה לי שיש איזה חבילה שמסתובבת כבר מלא זמן, היא לא יודעת מה היה הסיפור שלה אבל אפשר ללכת לקחת אותה עכשיו מהמרכז מסירה.

בתוך תוכי ידעתי, הגברת שכחה מי אני ומה הסיפור של החבילה, היא כנראה לא משוחררת ואני בדרך לשידור חוזר.

במקביל הכנתי כבר את Plan B.

הגעתי למרכז המסירה ונחשו מה? כן החבילה עדיין מעוכבת מכס, שידור חוזר אבל לי כבר נמאס, מדובר בחלק שמשבית רכב של חבר מאוקטובר.

הגעתי חמוש בסכין יפנית, סלוטייפ וכויל הצתה משומש כמו מגיוור. ביקשתי מהבחור לצלם את החבילה כדי שאוכל לשחרר אותה. בהמולת האנשים שהייתה שם חיש מהר הוצאתי את הכויל החדש, דחפתי את הכויל הישן, הדבקתי הכל והחזרתי את החבילה לבחור שלא שם לב לשום דבר כדי שהיא תוכל להמשיך להסתובב ולראות את נופי הארץ.

סוף טוב הכל טוב.

לדעתי החבילה הזו תמשיך להסתובב פה גם אחרי שאנחנו נעבור מן העולם.

מקווה שמישהו שם התעורר ישחרר את החבילה ויתן לה לנוח. כל המסמכים הנדרשים נמצאים אצלי רק שיצרו איתי קשר.

שמח לעדכן שהחבילה הפסיקה להסתובב והגיע ליעדה.
בשבוע שעבר פתאום קיבלתי SMS עם מספר המעקב של החבילה הסוררת רק שהפעם בניגוד לפעמים קודמות היה מספר מדף, כלומר ידעתי בוודאות שהחבילה שוחררה.
לדעתי מה שקרה זה שהחזירו אותה לשולח בפולין (מתישהו התקשרו אליי מהדואר ואמרו לי שמחזירים אותה) והוא בעט אותה חזרה לפה רק שהפעם היא עברה את כל הבירוקרטיה כמו שצריך כנראה וקיבלה שיחרור.
כן מה שיש בפנים זה כויל ישן ופגום, אבל לפחות ארגוני הירוקים יכולים להיות רגועים, לא ישנעו יותר את החבילה הזו, זה לקח אומנם 3 טיסות ואינסוף נסיעות לאורך ולרוחב מדינת ישראל אבל לאחר שנה וחצי המסע הגיע לסיומו.

• אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, farkash7 כתב:

שמח לעדכן שהחבילה הפסיקה להסתובב והגיע ליעדה.

• מצחיק 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מספר חבילה AE…IL

אצל המוכר ובאתרי המעקב השונים כתוב שהחבילה נמצאת בסניף הדואר המקומי. 

באתר של דואר ישראל כתוב שאין מידע על חבילה כזו. 

מה עושים במקרה כזה? ללכת לדואר לא יעזור כי העובדים נורא אטומים וכל עוד אין לך את מיקום החבילה (ג-111 נניח) אין על מה לדבר. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...