Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

היום בבוקר הגיעה מהדואר הודעה משמחת מהדואר, ש"נדרש אישור משרד התחבורה".

האם מדובר במוצר בעייתי ? אולי - כי מדובר במשאבת ABS. אני מנסה להיות מעט אופטימי כי אנסה להסתמך על סעיף למשאבות בילום הידראוליות הדורשות תקינה מסויימת (יבוא מוצרי תעבורה).

מכירים בבקשה אולי מישהו שיכול לסייע בנושא ? (עמיל מכס ?)

למיטב ידיעתי - הפריט אינו חייב בתשלום מכס .

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קיבלת בהודעה גם קישור לאתר הרלוונטי של הגורם המאשר? הדואר יודע לבצע גם את העמילות, ללא תשלום נוסף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, חולגי כתב:

הזמנתי פריט מחו"ל מאירופה וכך התגלגלו הדברים:

נשלח בתאריך 19/4 (שנה זו).

1/5 - מעוכב לבדיקה.

23/5 - ממתין לבדיקת מכס (שלושה שבועות).

24/5 - הותר מהמכס והועבר להמשך מיון.

24/5 - מעוכב מכס. נשלחה הודעה ראשונה לנמען לצורך שחרור הפריט.

(הנתונים באדיבות אתר הדואר).

אותו יום 24/5 - מקבל מסרון שהנ"ל הועבר למחסן מעוכבים של הדואר וניתן לינק לשחרור הפריט מהמכס. נכנס ללינק - ושם נאמר כי הפריט אינו חייב במכס... (הפריט נרכש בעלות פחותה מ75$).

אני צריך להתחיל לדאוג ?

לעשות משהו ?

מה זה, 22 יום המתנה זה הסטנדרט?

w1.thumb.jpg.0fab53633a84a42a738c090695e74838.jpg

כמו אצלך פריט הרבה מתחת לסף מכס, לא אסור ביבוא (כבר יש פטור מאישור למוצרי WIFI קטנים), קניתי כאלה בעבר והם הגיעו אחרי שבועיים ללא שום עיכוב.

התכתבתי עם המוכר, והוא אמר לי שזה כבר קרה לו במשלוחים לישראל (אז תפסיק לכתוב WIFI על המדבקה, דביל)  ושאמתין בסבלנות, בסוף זה יגיע.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

שאלה לגבי דואר רשום מישראל לישראל.
1) אני השולח , מה קורה עם הנמען לא אוסף את המכתב (נשלחו כבר 2 הודעות) ? הם מחזירים אותו אלי או שהוא נעלם בחור השחור?
2) אני השולח,  עברו כבר 3 שבועות מאז המשלוח, הסטאטוס תקוע על "התקבל למשלוח והועבר להמשך טיפול"?

יש תקווה שמשהו יזוז?    או שהם לא יודעים לאן לנתב את זה ?  
שלחתי מייל לדואר אין תגובה.. ניסיתי 171 . היא לא ממש ידעה להגיד לי מה עושים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שמחזירים לך.

אני מניח שמדובר בנוכל שחייב לך כסף, ויודע טוב מאוד למה הוא לא אוסף את המכתב שלך.

• מצחיק 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדכן שאולי יש שינוי במשלוחים של AMAZON.   אני מזמין המון בין 49$ ל 75$ כדי להנות ממשלוח חינם מתחת לסף המכס.
 בד"כ מגיע עם דואר ישראל או צ'יטה. 
  במשלוח הנוכחי שלי, בפעם הראשונה שהשילוח חינם נעשה ע"י DHL.   אמור להגיע תוך שבוע אבל מאמין שאקבל הרבה לפני. 

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח. זה תמיד היה הכול מכול, מהרגע הראשון. כיום הרוב זה דרך דואר ישראל אבל עדיין מדי פעם, באחוזים קטנים, יגיע דרך כל שירות שאפשא לדמיין.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.6.2022 בשעה 22:11, korola כתב:

1) אני השולח , מה קורה עם הנמען לא אוסף את המכתב (נשלחו כבר 2 הודעות) ? הם מחזירים אותו אלי או שהוא נעלם בחור השחור?
2) אני השולח,  עברו כבר 3 שבועות מאז המשלוח, הסטאטוס תקוע על "התקבל למשלוח והועבר להמשך טיפול"?

1. מקבל את דבר הדואר בחזרה עם החותמת של הדוור. -להבא הוסף לרשום- אישור מסירה (הם צריכים לחתום על מנת לקבל את דבר הדואר)

2. מה השאלה שלך?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

התייעצות עם ההמונים.   הזמנתי ב ALI פריט קטן בעלות של 8$.  שילמתי תוספת עבור  משלוח  Aliexpress standart shipping. 
 המוכר עקץ אותי בקטנה והשתמש בשילוח הכי זול שיש.   
 הוא השתמש בשלל תרוצים לא רלוונטיים לעקיצה.  
 כפי שחששתי, לאחר חודשיים החבילה לא הגיעה.   פתחתי dispute וקיבלתי את כל הכסף חזרה למרות שהוא ביקש שאחכה מכיוון שהמשלוח בדרך.
היום, שלושה חודשים אחרי, החבילה הגיעה במקום זמן ממוצע של שבועיים שלושה. 

בגלל המצפון החזק שלי אני שוקל לפנות אליו ולשלם על הפריט.  אני לא מעוניין להרוויח על הגב של אף אחד. 

מה אתם אומרים? 

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סכום שאני מתאר לעצמי שלשניכם לא ישנה את החיים.

יש עוד אלף אנשים שהוא מכר להם ואתם באותה סיטואציה - הקונה קיבל החזר אבל המוצר הגיע אחרי X זמן.

מצד אחד הוא לא עמד במילה שלו והמוצר לא הגיע בזמן.

מצד שני הוא שלח את החבילה בזמן, מפה זה כבר לא בשליטתו (בעצם כן בשליטתו כי הוא שלח במשלוח זול [איך עלית על זה? לפי מספר המעקב?).

תעשה מה שיתן לך יותר שקט בלילות. להרגיש שמיצית את הזכויות שלך, או להרגיש שמגיע לסיני את הסכום שביקש.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, banji man כתב:

בגלל המצפון החזק שלי אני שוקל לפנות אליו ולשלם על הפריט.  אני לא מעוניין להרוויח על הגב של אף אחד. 
מה אתם אומרים? 

להחזיר. זה משאיר טעם טוב לסיני להמשיך לשלוח לישראל.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 2 דקות, מרק10 כתב:

להחזיר. זה משאיר טעם טוב לסיני להמשיך לשלוח לישראל.

לא להחזיר - ניסה לעקוץ עם שיטת המשלוח, אשמתו.

שלהבא ישלח כמו ששילמו לו.

לא צריך לצ'פר אותו על זה שניסה שיטת מצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנאדם שילם על 2 מוצרים.

הסחורה. והמשלוח.

את הסחורה קיבל.

את המשלוח לא.

לכן הפיצוי הוגן ובמקום.

לי למשל אין שימוש בדברים שיגיעו 3 חודשים אחרי שאני מזמין אותם.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...