Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

AE..IL מגיעים בדרך כלל עם צ'יטה. 

בכל אופן לא עם דואר ישראל.

תבדוק אם לא קיבלת מהם sms לתיאום נקודת מסירה.

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, iEminem כתב:

מספר חבילה AE…IL

אצל המוכר ובאתרי המעקב השונים כתוב שהחבילה נמצאת בסניף הדואר המקומי. 

באתר של דואר ישראל כתוב שאין מידע על חבילה כזו. 

מה עושים במקרה כזה? ללכת לדואר לא יעזור כי העובדים נורא אטומים וכל עוד אין לך את מיקום החבילה (ג-111 נניח) אין על מה לדבר. 

זה אכן הזוי. אליאקספרס נותנים מספר מעקב מקוסטם של AE-IL, אבל דואר ישראל לא מכיר אותו.

הדרך היחידה לבדוק את המעקב זה דרך האפליקציה המזעזעת של אליאקספרס, שכל פעולה שם לוקחת שנה.

משלוחים כאלו אכן נשלחים דרך צ'יטה, אבל הם שולחים הודעה כשמגיע משלוח עם מספר מהצד שלהם שאתה לא יודע לקשר בינו לבין המספר שקיבלת מאליאקספרס. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד אני מקבל מאלי עם דואר ישראל וזה מגיע ישירות לחדר דואר של מקום העבודה.

פעם ראשונה קיבלתי מספר מעקב של צ'יטה למשהו מאלי. זה אומר שזה יגיע לנקודת חלוקה ואני אצטרך ללכת לשם? ממתי אלי עובדים עם צ'יטה?

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלי נהיו כמו אמזון. שולחים בכל דרך אפשרית. בזמן האחרון יותר עם צ'יטה. 

המוזר הוא שכל משלוח צ'יטה נותנים רשימה שונה של נקודות חלוקה לבחור מביניהם.

השיא, יש לי חבילה אחת מעלי יצאה מסין עם מספר מוזר. 

בהמשך מופיע לי (אוטומטית) באפליקציה של דואר ישראל מספר מעקב של ליטואניה.

אני מזהה באמצעות אתרי המעקב שזאת אותה חבילה.

אחרי שבוע אני מקבל הודעה מבר הפצה! לבחור נקודת חלוקה עבור המשלוח שהוא כביכול מליטואניה אבל הוא באמת מסין.

בגלל שהמספר שודר לאיגוד הדואר הבינלאומי הוא מופיע במעקב של דואר ישראל אבל החבילה לא תגיע אליהם בכלל.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, car_me כתב:

ממתי אלי עובדים עם צ'יטה?

אתם לא קוראים הודעות עבר מהשרשור...

אמנם רוב החבילות מעלי עוברות דרך דואר ישראל, אבל עדיין הצלחתי לקבל במהלך השנים חבילות בתיווך כל חברה שאפשר להעלות על הדעת - בר, צ'יטה, hfd, ועוד ועוד ועוד.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתם הפרטה של דואר ישראל אז קיבלתם !

כנראה בעתיד נשלם על כול חבילה הרבה יותר והשירות יהפוך להיות יותר גרוע.

https://www.ynet.co.il/economy/article/r1jenqhmc

• רעיון טוב! 1

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחיה ונראה.. בנתיים נסבול..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, מרק10 כתב:

רציתם הפרטה של דואר ישראל אז קיבלתם !

כנראה בעתיד נשלם על כול חבילה הרבה יותר והשירות יהפוך להיות יותר גרוע.

https://www.ynet.co.il/economy/article/r1jenqhmc

אתה סתם קופץ בלי הפעלה של שיקול דעת. כלום. על אוטומט.

עלות משלוח חבילות/מכתבים מפה לחו"ל הוא נכון לעכשיו זול עד זול מדי. שיעלה. מי שולח חבילות בכלל? פעמיים בשנה לא נחשב.

שירותי דואר? הכול עבר לדיגיטל, אין שום סיבה בכל מקרה להגיע לסניף.

קבלת חבילות? זה מזמן עובר רק דרך נקודות חלוקה. אפילו תשלום המכס/שחרור מתבצע אונליין. אין שינוי.

שעות פתיחה לא רלוונטיות בכל מקרה לאזרחים עובדים.

כתבתי גם בעבר באיזו הזדמנות אחרת - אפילו אם תיאורטית יצוץ מס עתידי שיגרום לנו לשלם על כל חבילה החל מהשקל הראשון - עדיין אמשיך להזמין מחו"ל. עדיין יהיה זול יותר מהארץ כמעט בכל קטגוריה.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קופץ מניסיון העבר. כשהפכו את הדואר ל"רשות" (חצי הפרטה) התחילה ההתדרדרות המטורפת. עכשיו שירות חיוני כזה ימות לגמרי.

נכון להיום אני אמור לקבל דואר פעמיים וחצי בשבוע. אם אני מקבל פעם ב10 ימים המצב טוב. לא רוצה לחשוב מה יקרה כשיעברו לפעם ב5 ימים (תיאורטית).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מצפה לאיזה מסמך פעמיים וחצי בשבוע - למה לא בדיגיטל? אפילו משרדי הממשלה כבר עברו לשם.

אם מדובר בחבילות - נקודות ההפצה ימשיכו לעבוד כרגיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, hans כתב:

אם אתה מצפה לאיזה מסמך פעמיים וחצי בשבוע - למה לא בדיגיטל? אפילו משרדי הממשלה כבר עברו לשם.

אם מדובר בחבילות - נקודות ההפצה ימשיכו לעבוד כרגיל.

אתנ חיי בעולם דיגטאלי אבל רוב העם ממש לא שם. אם קיימת בחירה של שירות פרונטלי עבור הרבה אנשים בעיקר מבוגרים מאוד או בעלי מוגבליות זו בדרך כלל העדפה שלהם.

הדואר מספק גם שירותים נוספים ולא רק דואר חבילות במחיר זול המתאים לבעלי הכנסות נמוכות.

אני מדבר מניסיון בעבודה מול קהל בגוף ממשלתי גדול (לא בדואר).

לפני 21 דקות, hans כתב:

אתה סתם קופץ בלי הפעלה של שיקול דעת. כלום. על אוטומט.

אני אוהב אותך :beerchug:

עריכה אחרונה על ידי מרק10

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל העולם כבר ידוע שדואר ותחב"צ אלה שירותים לא רווחיים.

לכן הפרטה תביא בהכרח לירידה ברמת השירות.

מי שחושב (כולל הממשלה) שהפרטה תביא לשיפור, פשוט הוזה.

יש שירותים שהממשלה צריכה לתת לאזרחים דווקא בגלל שאינם רווחיים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@amosbmw יש שורה ארוכה של שירותים כאלה. מדובר בשירות הפסדי שבאופן מובנה, שהמדינה חייבת לספק לאזרחיה (אפילו מבחינת אמנות  בינלאומיות). יש איזו קבוצה שחושבת שההפרטה היא פתרון לכל דבר, אבל זו גישה שנכשלה בהרבה מאוד תחומים.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...