Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

בדיוק
האזרח משלם מיסים ודי הרבה; חלק משירותי הבסיס שהמדינה צריכה לספק לו  הם תחב"צ ודואר ואגב המילה "שירות" לא נכונה כאן: אף אחד לא משרת אף אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אני חייב לחלוק סיפור, קצת אחר, על הגוף הזה שנקרא דואר ישראל.

חלינו כל המשפחה בקורונה, אחד אחרי השניה, ואז היינו צריכים כמובן לנסות לתפוס תור לרשות האוכלוסין וההגירה כל יום בין 7 ל-8 בבוקר, כדי להוציא דרכונים.

לילדה היה כבר דרכון בתוקף, לי ולאשתי לא, לתינוק לא היה דרכון כלל.

אחרי שאשתי והילד סיימו בידוד תפסתי להם תור, להנפקת דרכונים, אממה אני עוד הייתי בבידוד בבית, אז תפסתי לעצמי תור אחרי שסיימתי את הבידוד (למעשה יומיים אחרי).

הזמנו טיסות לשבוע שלפני פסח, לכאורה חודש (במקרה שלי) או חודש ושבוע (במקרה של אשתי והילד) אחרי התור בלשכה של רשות האוכלוסין.

עוברים 3 שבועות, ואין עדיין אפילו SMS.

ואז אשתי מקבלת SMS, אבל רק על שלה.

יום למחרת מקבלת SMS על הילד.

את ה-SMS מקבלים ברגע שהתעודה הונפקה, וגם כתוב שמספר המעקב יהיה פעיל רק 24 שעות לאחר ההודעה.

יום למחרת ההודעה, הדרכון הגיע למרכז המיון במודיעין, יום אחרי זה למרכז חבילות בראש העין, יומיים (במקרה של אשתי) ויום אחרי (במקרה של הילד) הדוור הביא את הדרכונים.

עובר עוד שבוע, ביום חמישי בבוקר טיסה, בראשון אין עדיין SMS על הדרכון שלי, בשני קיבלתי SMS, בשלישי הדרכון כבר היה בראש העין.

במוקד של הדואר ביקשו כרטיסי טיסה, ולקבל אישור כדי שאני אגיע למרכז חבילות (לכאורה צריכים לחפש את הדרכון שלי בשקים).

אבל כבר היה לי את המספר טלפון של הדוור, אז התקשרתי אליו, אמר שיביא לי ברביעי, ואם אני לחוץ אני יכול ללכת לאסוף מהמרכז חבילות, נתן לי את הכתובת וגם שם של איש קשר שם. הגעתי לשם ב-09:20, הדרכון כבר היה מסודר בכוורת בתא של השכונה שאני גר בה, וב-09:35 כבר יצאתי עם הדרכון שלי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, m3x7r3m3 כתב:

כבר היה לי את המספר טלפון של הדוור, אז התקשרתי אליו, אמר שיביא לי ברביעי, ואם אני לחוץ אני יכול ללכת לאסוף מהמרכז חבילות, נתן לי את הכתובת וגם שם של איש קשר שם. הגעתי לשם ב-09:20, הדרכון כבר היה מסודר בכוורת בתא של השכונה שאני גר בה, וב-09:35 כבר יצאתי עם הדרכון שלי.

יש מצב שזה לא הפעם הראשונה של הבחור והוא מבין שהוא יכול לעשות מעקף. כל מערכת ממשלתית אפשר לעקוף עם ישנה בעיה כל עוד מי שבצד השני מבין את הסיטואציה ורוצה לעזור בסיטואציה וגם לא מקבל צעקות מיותרות.

(אחד שעבד עד לאחרונה בחברה ממשלתית)

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטוח שזו לא הפעם הראשונה, המעקף גם קיים בלי הקשר הישיר עם הדוור, אבל אז זה מסכת אישורים משירות הלקוחות של הדואר.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, m3x7r3m3 כתב:

אבל כבר היה לי את המספר טלפון של הדוור

הכל מתחיל ונגמר בזה.

ברגע שזה הופך לאחד על אחד ולא "האזרח הקטן מול הגוף הגדול" - אפשר לסדר הכל. 

הבעיה היא, שזה לא יכול להפוך להיות הנוהל, כי אז נותן השירות הבודד יקרוס תחת הנטל.

אגב-

כשהוצאתי את הדרכון הביומטרי (כבר כמעט לפני 3 שנים) הוא פשוט הגיע לפיצוציה שאני אוסף ממנה את השטויות מאליאקספרס.

כשהכריחו אותי לפני חצי שנה להוציא גם ת"ז ביומטרית, הכריחו אותי לבוא לסניף הדואר הראשי בחדרה, לעמוד בתור, לתת סיסמא (שקיבלתי מהפקידה במשרד הפנים במעמד הנפקת התעודה, על מדבקה חד-פעמית כזו, כמו של מס' סודי של אשראי) ואחר-כך להפעיל אותה עם עוד מדבקה חד-פעמית כזו.

מילא שלא קיבלתי "שירות עד הבית" כמו שהם מבטיחים במכתב שהם נותנים במעמד ההנפקה, המגוחך הוא ההבדל באבטחה סביב שתי תעודות שהן באותה רמת חשיבות, אולי אפילו עם עדיפות לדרכון.

1. MAZDA 3 ACTIVE 08 1.6

2.  MITSUBISHI  SPACE STAR 1.2 instyle 2018

נפרדנו בצער מהטריוס הקשישה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שזה לא סקאלבילי, אבל לפעמים יש נקודות אור גם בגוף כזה 😁

את הדרכון היום לא שולחים לנקודות חלוקה, אלא חלוקה עד הבית, כנ"ל הת.ז. הביומטרית (שגם כן הוצאתי והגיעה לפני הדרכון), וההפעלה היום היא באתר.

אולי למדו מאז שהוצאת

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, natco כתב:

הכל מתחיל ונגמר בזה.

ברגע שזה הופך לאחד על אחד ולא "האזרח הקטן מול הגוף הגדול" - אפשר לסדר הכל. 

הבעיה היא, שזה לא יכול להפוך להיות הנוהל, כי אז נותן השירות הבודד יקרוס תחת הנטל

לא רואה בעיה בשירות אחד על אחד וכן מעדיף שזה יהפוך להיות נוהל אבל חייב שהדוור יתחלף כל כמה זמן כמו פקחים/שוטרים על מנת למנוע מצבים לא נעימים. כמובן שעדיף שתהיה לנותן השירות מעטפת סביבו שתומכת בעבודה שלו (קשה לי להאמין שזה אפשרי עם המצב של הדואר כיום). 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

יש שרשור לצ'יטה? כל פעם שאני רואה מספר מעקב מהם אני מתחיל לדאוג.

הפעם קבלתי 20 מיליון SMSים לבחירת נקודת מסירה (למרות שבחרתי בפעם הראשונה), בסוף קיבלתי הודעה "לא הסתדר לנו" וזרקו אותה לצד השני של העיר, למקום עם שעות פתיחה הזויות ועוד נותנים רק 2 ימי עסקים לאסוף אותה. חברה דפוקה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של המסרונים שבור אצלם לגמרי.

בינתיים החבילות האחרונות הופנו למקום שביקשתי, בסופו של דבר.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבילה מאליאקספרס שתקועה על "מועבר להמשך מיון" כבר מעל חודש - מישהו היה בסיטואציה ויודע להגיד מה עושים?

שלחתי פנייה לדואר ישראל במייל, אולי יענו. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...