Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל - השרשור המאוחד והשלם לשבחים לחברת הדואר הישראלית

elians

פוסטים מומלצים

היה לי סיפור כזה.

הזמנתי משהו קטן מעליאקספרס וקיבלתי מספר מעקב.

אחרי 3 חודשים אני רואה שהחבילה מיועדת למסירה בראש פינה. ביקשתי עם הקשרים שלי בדואר שיבדקו, והחבילה בראש פינה אכן הייתה מיועדת לנמען שגר שם והוא אסף אותה.

המוכר בעלי החזיר את הכסף בפעם השלישית שביקשתי.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוכרים בעלי לפעמים נותנים לך מספר מעקב של חבילה אחרת שנשלחת לישראל ומיועדת למישהו אחר, ואת החבילה שלך שולחים ללא מעקב. אולי הם חוסכים ככה כמה אגורות.

מצאתי יתרון נוסף ומפתיע לaliexpress standard shipping

מלבד המשלוח המהיר והמעקב - 3 הזמנות שונות שהזמנתי באותו יום (ממוכרים שונים בתחומים שונים) נארזו כל אחת בנפרד, ואז שלושתן נארזו שוב באריזה אחת (שקיבלה מספר RS****Y  חדש). אז גם עלי חוסך וגם אני חוסך נסיעות לדואר וכו'.

עריכה אחרונה על ידי yuvk
:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן סיכון תאורטי.

דואר ישראל מקבל את המידע באופן אלקטרוני מעלי, אז הוא יכול גם לקבל את שווי כל הפריטים בחבילה ולדעת אם הם או סכומם עובר את ה 75$ ללא בדיקה פיזית של החבילה. 

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני פריטים שנשלחו מאמזון ארה"ב, הגיעו תוך 8 ימים ממשלוח.

את הSMS מדואר ישראל (המודיע על אי הצלחת המסירה ומייד לאחריו ש"נמסר בהצלחה) מסגרתי על הקיר 💋

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אמזון באמצעות דואר ישראל: ביקשתי שהחבילות יגיעו ללוקר. 2 חבילות יצאו יד ביד מחופי ארה"ב וכל הדרך עד לישראל. בישראל החליטו לפצל אותן, חבילה אחת נמצאת עכשיו בלוקר וטרם קיבלתי סמס. השנייה עדיין במוקד שליחים.
  2. חבילה במשקל 8 ק"ג הגיעה למרכז מסירה. לא יכולתי לאסוף אותה, אז דרך ה-My Post, הזמנתי את החבילה עם שליח עד הבית, באמצעות שירות "דואר בא אליי". תיאמתי משלוח. שום שליח לא מסר לי את החבילה. אחרי כמעט שבועיים הלכתי למרכז מסירה. היא לא הייתה שם. חזרתי הביתה. גיליתי שבסמס יש לחבילה מספר מדף Y, ובמייל יש לה מספר מדף X. חזרתי למרכז מסירה, ומצאתי את החבילה. עכיו צריך לרדוף אחרי הדואר כדי לקבל זיכוי ע"ס 19.90 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

שמתם לב שלאחרונה עלי נהיו מתוחכמים. הם אוגרים במחסן שלהם כמה הזמנות שלך ומוציאים אותם יחד בחבילה אחת עם מספר מעקב חדש שמחליף את מספרי המעקב המקוריים.
כרגע סיימו לאחד לי 4 חבילות, הנפיקו עבורו מספר מעקב חדש וקיבלתי אותו גם בSMS מדואר ישראל.

עוד 5 מוצרים אחרים כתוב שממתינים במחסן איחוד החבילות.

מצד אחד זה נחמד שחוסכים לי את העמלה של 10 שח שאני משלם על Box2GO לכל הזמנה, או חוסכים זמן ריצה לדואר למי שמזמין לסניף.

מצד שני זה יוצר עיכוב של לפחות שבוע נוסף, לפני כן מוצרים היו מגיעים תוך שבוע. עכשיו הם מחכים שבוע במחסן איחוד שלהם.

2 הזמנות נוספות יצאו לדרך בגפן כמו שהיה נהוג בעבר.

בכל אופן הם לא שואלים אותך אם אתה רוצה לאחד ולהתעכב או לשלוח בנפרד.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, זה קרה פעמיים ברציפות, אז כנראה שזאת תופעה -

אני מקבל אוסף של הודעות יפות ומסודרות בסגנון ״יגיע משלוח מאמזון״,

אני מקפיד לנתב אותו בדיוק לאן שאני רוצה (המכולת),

ולאן החבילה מגיעה בסופו של דבר? לסניף הדואר המרוחק, בלי שום קשר למה שניתבתי. 😡

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחילו עכשיו טיסות להונג קונג שמיועדות להביא מוצרי עליאקספרס. אז אם יהיו 3-4 טיסות בשבוע שיביאו מלוא הג'מבו ההמתנה עשויה להתקצר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, hans כתב:

טוב, זה קרה פעמיים ברציפות, אז כנראה שזאת תופעה -

אני מקבל אוסף של הודעות יפות ומסודרות בסגנון ״יגיע משלוח מאמזון״,

אני מקפיד לנתב אותו בדיוק לאן שאני רוצה (המכולת),

ולאן החבילה מגיעה בסופו של דבר? לסניף הדואר המרוחק, בלי שום קשר למה שניתבתי. 😡

אני מנתב ללוקר Box2Go.
בכל שאר ההזמנות אני מזין מראש את הכתובת של הלוקר ומחוייב ב10 ש"ח.
בהזמנות של אמזון אני נותן את הכתובת של הבית, כי לא בטוח שהם ישתמשו בדואר ישראל. לפעמים זה צ'יטה או בר הפצה.
במידה ודואר ישראל הם המפיצים, אז אתה יכול לנתב ללוקר בלי בחינם. לא היו לי תקלות עם זה.

• רעיון טוב! 1

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי אותך! מה שצריך לקרות בעצם זה שאני לא אעשה כלום,

זה יעבור לצ׳יטה או לבר - ומשם במידה ואקבל הודעה מהם - אני יכול לנתב למכולת (יותר נוח מכל תיאום עם שליח).

תודה, כנראה שפתרת לי את הבאג.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אני חשב שלא הבנת.
חבילה יוצאת מאמזון - יש 3 אפשרויות. היא תגיע לצ'יטה, לבר, או לדואר. זה לא בשליטתך וזה קורה לפני ההגעה לארץ.

אם מגיעה לצ'יטה - הם ישלחו לך תיאום ואתה יכול לבחור חנות באיזורך. עובד יופי.

דרך בר מזמן לא קיבלתי, אבל בזמנו היה אפשר להגיד להם לזרוק ליד הדלת.

אם מגיעה לדואר, תקבל את הSMS תיאום שקיבלת. אתה בחרת מכולת וזה כנראה לא עובד. אני בוחר לוקר בחינם וזה עובד יופי.

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. נדמה לי. תאמין לי, להזדקן זה לא כיף. 😪

ממה שבדקתי אין לי לוקר בסביבה, וכמו שזה עובד כרגע,

קיימים כל הסיכויים שניתוב ללוקר יסיע את החבילה הלאה לירדן או משהו כזה.

״לא רוצים שיכון, רוצים מעברה!״ (פרס למאתר הציטוט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...