Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד פוקוס ST סטיישן .

איילון מוטורס
שימו לב! השרשור הזה בן 3819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שמלוב, שנספור ביחד את מספר הסוכנויות שביקשת מהן רכב לסופ"ש כי אתה או-טו-טו רוכש אותו?

הגרסה הזו לא מתאימה לי מבחינת האבזור (כי אני איש משפחה ולא רווק שנוסע על פריוס), וגם לא הצבע. בעולם האמיתי, הכל עניין של איזון. תקופת האחריות, אבזור, מחיר, וכו'. יש מחיר שמצדיק ויתורים כגון מרחב פנים ועיצוב פנים נוראי, ויש שלא.

אבל אתה מוזמן לרכוש - שמעתי שאתה מחפש ;-) תציע 161 :-)

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 341
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לקחתי נסיעות ארוכות מהממוצע כי ב-20 דק' בפקק אי אפשר להחליט. נכון אני מחפש, לא מסתיר.

בוא נספור באמת.. 3-4 בלחץ לאורך כל 2013, נו אז? יש הבדל בין להכריז שב-190 אני קונה שתיים לבין לראות אם האוטו מתאים.

אז אל תדבר איתי על איזון בעולם האמיתי :wink:

אני לא מעוניין בפוקוס ST, היא אף פעם לא עשתה לי את זה. גם לא ב-160,999 :-D

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמלוב, לא להכניס לי מילים למקלדת בבקשה. זה מה שאמרתי:

אתה מתכוון שהיא מוצעת ב- 200? כי את זה אני מקבל ANY DAY בדלק, עם אחריות רישמית. כפי שכתבו למעלה - תביאו אותה ב- 170/180 ויהיו קונים.

קרמבו המחירים שלך לא רלבנטיים. אם זה המצב - אין מה להביא. פורד מביאים כבר ב- 200K מחיר לפי מיקוח רציני (רק אחרי עיקום פה) את ה- ST ברמת אבזור סבירה. להביא את הסטיישן ברמה הזו ב- 200 או קרוב ל- 200 אין מה להתאמץ בכלל. אבל, מאחר שהדגם לא בדיוק צעיר, אם יביאו אותו ב- 180, זה כבר סביר. להביא ב- 180 דגם ערום נראה לי לא ימכור מעבר לרכב או שניים בודדים.

אז לא 190, ולא שתיים. וגם לא האבזור שאני מחפש. א-ב-ל, אפילו האישה תסכים לרכב הזה, במחיר הנכון. בינתיים אף אחד לא עשה לי outbidding :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מי שבאמת מעוניין ברכב, יואיל ויטריח עצמו לאולם התצוגה. מתן "הצעות" בצורה כמו שנעשית כאן. אינה מכבדת לא את היבואן ולא את המציעים.

כאשר אני נכנס לאולם תצוגה של יבואן שלא על מנת לרכוש, אני מבהיר זאת לאיש המכירות מיד בתחילת השיחה.

למרות זאת - קיבלתי לא מעט נסיעות מבחן, וגם מידע יותר אובייקטיבי.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי דווקא עניין הבידים משעשע.

יבואן נטול אתר אינטרנט פחות משעשע וגם לא ככ מכובד, כך שעל עניין הכבוד סלחנו אחד לשני...

בהזדמנות זו אני אציע 165k.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מי שבאמת מעוניין ברכב, יואיל ויטריח עצמו לאולם התצוגה. מתן "הצעות" בצורה כמו שנעשית כאן. אינה מכבדת לא את היבואן ולא את המציעים.

כאשר אני נכנס לאולם תצוגה של יבואן שלא על מנת לרכוש, אני מבהיר זאת לאיש המכירות מיד בתחילת השיחה.

למרות זאת - קיבלתי לא מעט נסיעות מבחן, וגם מידע יותר אובייקטיבי.

מתי נאלצת לנסוע לאורך חצי מדינה רק בכדי להגיע לאולם תצוגה?

ולא מדובר על איזו חברה אקזוטית (נניח מזארטי/פרארי/למבורגיני), סה"כ מדובר על פורד, בערך החברה הכי עממית שיש.

להזכירך, לאיילון מוטורס ישנו אולם תצוגה אחד ויחיד באזור המרכז.

אם הם חושבים שכל אחד יקח את הפקלאות שלו ויקפוץ אליהם רק בכדי לקבל הצעת מחיר, הם טועים.

אם הם חושבים שכל הלקוחות הפוטנציאלים שלהם הם מהמרכז, הם טועים.

אגב, מה ההצעה האחרונה?

אני מציע 140,050ש"ח, עכשיו סופר ת'כסף, שטרות מזומן אח שלי...

(בר72 לא אמין, והוא רוצה לקנות באשראי, אצלי מזומן שטרות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה התלונות, הלוואי וכל יבואן יכתוב שהצעות יתקבלו בברכה, פה נסעתי לפני שלוש שנים קצת יותר מ200 ק"מ בשביל לקנות סילברדו, סתם רכב עממי ויש סוכנויות לשברולט בכל חור, אבל, רמת אבזור נדיבה ומחיר מעולה היו שווים את הנסיעה, אחי הקטן עדיין נוסע עם הרכב.

אז בישראל כולם בוכים על חוסר הגינות, חזירות, חוסר במבחר והנה מישהו נותן לכם סוכריה ואתם מתחילים לשחק כמו ילדים, מה זה מראה? שאתם חבורה של בכיינים ואם אין באמת על מה להתבכיין אז תמצאו כבר משהו.

זה לא שמבחינת יבואנים אחרים באמת יש אפשרויות בחירה של אבזור, בדרך כלל עושים כמה רמות גימור מקומיות.

זה לא שאצל יבואנים גדולים באמת יש מקום למיקוח, ז"א יש אבל צריך להזיע או לחכות שיאנסו את השוק עם הנחות הזויות (ואז שוב יפתח שרשור על עושק) .

אייילון מוטורס, שאפו על היוזמה ואני מאחל לכם המון בהצלחה, את הרצינות כבר ראיתי בשרשור על ההוא מבאר שבע שהזמין פיאסטה, הבעיה היא שכל השוק שלכם הוא לקוחות ישראלים, אלה שלא אוהבים להרגיש פראיירים אבל קונים וקונים במחירים מופקעים, אלה שחיים בגישה של לסחוט ולהתלונן.

ניסיתי לעבוד עם ישראלים בימים ששלחתי מכוניות מארה"ב לאירופה, הם רצו רכבים חדשים בלי נסועה עם כל התוספות במחיר של רכב בגרסא ערומה אחרי תאונה רצינית ומיליון מיילים.

והם עוד באו בגישה שהם עושים לי טובה שהם מתעניינים לרכוש ממני...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החברה אכן נמצאת בחיתוליה - ואולי יש דברים שהיה אפשר לעשות אחרת. (כמו למשל אתר אינטרנט נורמלי וכתובת מייל שהיא לא gmail)

נכון לעכשיו זה מה יש, ומי שזה לא נראה לו, שלא יקנה. לדעתי צורת ההתנהלות החובבנית הזאת לא מושכת קונים ומייצרת אווירה של שוק (בו לצורך העניין כל הצעה לגיטימית - המוכר לא חייב לקבל אותה)

אני בטוח שקונה רציני שמעוניין ברכב כזה בהנחה של עשרות אלפי שקלים, יטריח את עצמו להרצליה - גם אם הוא גר באילת.

מי שרוצה לקנות פיאסטה ידנית והוא גר בצפון או בדרום ילך לדלק מוטורס, כי כנראה איילון החליטו שבנתיים הם יתרכזו במרכז הארץ.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קונים כמוני, ש"רציניות" הקניה שלה תלויה במחיר. כשאני יודע שדלק מבקשים 220, מציעים בפועל 200, ואולי יש מקום ל- 190, אני אגיע לשם רק כשיש לי נכונות להשקיע 190. אם איילון יגידו הרשמי שלנו 200, מציעים בפועל 180, ואולי יש מקום ל- 170, אז מבחינתי זה משפיע מאוד על ST מול נניח לאון FR/אוקטביה 1.8 וכו'. ויש לפחות עוד אחד שיבוא גם. זו כמובן דוגמא בלבד, אבל כרגע באמת האווירה היא תעלומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bar72 - אם אתה כזה מתעניין פה על דפי הפורום למה שלא תרים טלפון?

אני לא מבין למה לך לא לקפוץ לסוכנות (אוי לא, רק לא לעשות נסיעה בשביל האופציה לחסוך (לדבריך) עד 20K שקלים)?

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב, דלק מוטורוס מתחילים כידוע, החל ממחר הנחות ו/או הטבות לראשונה על רכבי פורד (באופן מוצהר ומסודר), דבר שמפחית את האטרקטיביות של רכבי פורד המקבילים שמיובאים מאיילון מוטורס.

הפורד פוקס סטיישן st או פיאסטה st לא מיובאות ע״י דלק מוטורוס כך שהן עדיין אטרקטיביות בגלל זה, אבל הפער במחיר שאיילון מוטורס יכולים לקחת לעומת הדגמים האחרים של פורד שמיובאים ע״י דלק מוטורס בהנחות כעת, צריך לקטון בהתאם כדי לשמר את האטרקטיביות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההנחה שלך שגויה. והשרשור לא עוסק בי.

כן אבל מה שרשמתי בעצם תקף לכול מי שבאמת מתעניין ברכישת הרכב מאיילון מוטורס.

ולא "סתם רוצה לדעת מחיר כי בא לי"

לא שזה לא לגיטימי לדעת את המחיר, כנראה שאיילון מרשים לעצמם לא לפרסם אותו וחוסכים מעצמם את כול אותם האנשים ש"סתם מעניין אותם"

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל גישת השוק הזו מוזרה בעיני.

מילא כאן בפורום, זה חצי בדיחה, אבל איך לקוחות פוטנצאילים רגילים מקבלים מהם מידע? חייבים להגיע אליהם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל גישת השוק הזו מוזרה בעיני.

מילא כאן בפורום, זה חצי בדיחה, אבל איך לקוחות פוטנצאילים רגילים מקבלים מהם מידע? חייבים להגיע אליהם?

לא, אפשר גם לתקשר איתם טלפונית ואפילו בה״פ.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3819 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...