Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומיאו 159. נערך

Guest car4fun
שימו לב! השרשור הזה בן 3974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה מחפש אוטו או תשומת לב מאנשים שכנראה בחיים לא תפגוש פנים אל פנים?

אם אוטו אז בוא אקצר לך, קח את היד הראשונה ותפליג אל המשך חייך ולא, אל תשאל למה.

אם תשומת לב היא מטרתך אזי ימשיך כבודו8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למה ללכת סחור סחור מבלי לתת תשובה סופית.

שני הרכבים מאותו שנתון צבע דגם, וכן שניהם במצב מצוין קוסמטי ומכאני .

את מי תעדיף, את זה עם היד ה 1 וה 83 קמ, או את זה עם היד השניה ה60 קמ ו 2000 ₪ פחות?

למה לעשות צחוק מהשאלה שאני שואל. אני השבוע אמור כבר לרכוש אחת אז אתם מוזמנים לענות ברצינות.

אני נוטה לבחור ברכב עם הקמ הנמוך .

על מה אתה היית מסתכל?

אין וגם קשה לתת תשובה סופית.

אנחנו לא ראינו את הרכבים (וגם כנראה לא נראה).

תחזור עם התרשמויות ותדווח (תבדוק הסטוריית טיפולים, תעודות, ק"מ לפי המסמכים. תציץ גם בשרשור ייעודי ל-מה צריכים לבדוק כשהולכים לראות רכב).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשומת לב, לשאלה רלוונטית וחשובה . ניתן לתת תשובה קונקרטית ולא להפוך כל שאלה לבדיחה.

לרגע חשבתי שאני בפורום רכבים, בו אנשים שואלים שאלות אנשים אחרים ומקבלים אי אילו חוות דעת.

לפגוש פנים אל פנים אני לא צריך,תודה. לכן גם אני לא חושב שצריך לשים את המדבקה אם כי הרעיון נחמד.

מדובר בדילמה רצינית בה אני נמצא, זה לא שאני נשען חברי הפורום כדי לקבל החלטה. אבל מעניין אותי למה רוב האנשים היו נוטים אילו היו נתקלים במצב שלי.

עובדה, שאתה אומר שהיית בוחר ביד הראשונה כאשר דעתי פוזלת ליד השניה .

לא לשאול למה ? למה? בוודאי שהייתי רוצה לדעת מאיזו סיבה.

אם קיים רכב עם ק"מ נמוך ובעליו דורש 2000 שח פחות והמינוס שלך הוא שרכשת אותו מיד 2 (בסך הכל), מדוע היית מעדיך לשלם יותר ולקבל רכב עם יותר ק"מ רק בעבור רכישת הרכב מיד ראשונה?

זה מעניין אותי, והייתי רוצה שתסבר לי את האוזן . ברשותך..

לא כולם הם אנשים שבאים לז%^ן כאן את השכל ולעצבן או ליצור כאן צחוקים . אני נעזר בפורום הזה הרבה מאוד זמן ודווקא יש כאן כמה אנשים שבאופן אישי עזרו לי מאוד. בשבילי זה אחלה פלטפורמה לקבל מענה רציני ולשמוע דעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הפרמטרים החשובים יותר הם,היסטוריית טיפולים,מראה חיצוני של הרכב,התרשמות מהמוכר כל השאר פחות רלוונטי

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב עם ה 83 קמ התרשמתי מאוד מבעל הרכב ויצא לפגוש את הרכב כבר פעמיים למשך 20 דק. מספיק כדי לעבור עליו כמו שצריך ואף ביצעתי נסיעת מבחן להתרשמות שאין רעשים/קרקושים. טיפולים הכל במורשה. ויש מספר חלקים פגומים בפנים הרכב שהוא מוכן להחליף לחדש מהחברה. מוכן להתחייב על הכל. הרכב עבר תאונה עם תן ולכן הוחלף טמבון קדמי ורדיאטור. הבנתי שהוחלפו גם שני פניסים.

לגבי האדון עם ה 61 קמ, מעולם לא פגשתי את הרכב. מחר ב״ה. בינתיים לרכב הוחלף מכסה בגאז׳ ותוקן דלת אחורית היה בקע לא הוחלף תוקן. טיפולים הוא מספר הכל במורשה למעט טיפול אחד של בקרסים ושמן שביצע אצל מכונאי חבר. להבדיל מהשני, הוא מוכן להתחייב רק על שלדה אך טוען שלרכב אין בעיה כלל בגיר ומנוע.

זה כל האינפורמציה שיש לי כרגע.

מחר אהיה חכם יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב השני נשמע חשוד.קודם כל חסר טיפול בתעוד הטיפולים,הוא יכוללספר עד מחר שהוא טיפל אצל חבר(בדרך כלל "חברים" לא מפיקים חשבונית/אסמכתא על הטיפול),דבר שני,מדוע הוא מפחד להתחייב על מנוע גיר אם הכל תקין??חשוד לטעמי.

ברכב הראשון,בדוק אם הוחלפו פנסים ואם כן וודא שאין אדים בתוך הפנס והגומיות יושבות טוב אחרת זה יגרום לבעיות.

דרך אגב,מה זאת אומרת חלקים פגומים בתוך הרכב,ישנם חלקים שעלות החלפתם יקרה מאד.

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

החלקים המדוברים הם, דשבורד בצד הנוסע נשפך לו חומר ריח או מחומר זול לפלסטיקים ושמש נהיה לו כתם דביק. הוא מחליף בחברה את החלק. זה החלק שם יושבת כרית אוויר הוא אמר שהוא לא רצה להחליף לחדש בכוונה כדי שהקונה יראה ולא יחשוב שנפתחה כ.אוויר . בנוסף סך השמש בצד הנוסע לא נתפס היטב בסגירתו כלפי הגג (כנראה קפיץ) , ומכסה פלסטיק של תא קטן שנמצא בין הידית הילוכים למשענת היד לא נפתח באופן חלק (גם קפיץ) ואחרון חביב משענת היד בזמן הפתיחה שלה לתא שבתוכו מעט בורח ומרקד (או חיזוק ברגים, או שנשבר שם איזה חלק).

כל אלו הוא מבטיח להחליף עם קבלה מהחברה.

ולגבי האדון, הוא טוען שהוא לא מתחייב אבל אין כלום ושום דבר. מצד שני בזמן מכירת הרכב שלי (עד לפני מספר שבועות) פתחתי נושא העוסק בהתחייבות המוכר בבדיקה בזמן מכירת הרכב מה הנוהל? המון ענו שלא מוכרים רכב בהתחייבות כי אין לדעת מה קורה ואנחנו לא מכונאים. אפשר להתחייב על שילדה בלבד. וכך הוא עשה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על הרכב הראשון ותתחדש.צריך לדעת מתי לחתוך ולקבל החלטה,אין לזה סוף.

לא לוותר על בדיקה במכון ובמוסך.

סעו בצד ימין!!

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח שרשור יקר, בחיים לא תהיה לך אלפא, האמת היא שגם לי כנראה אף פעם לא תהיה אלפא אבל מסיבות אחרות לחלוטין.

להתלבט בין יד 1 ליד 2 ובין 60K ל-80K קילומטר זו לא צורת חשיבה של אנשים שקונים אלפא/לנצ'יה/כל מותג ספורטיבי/יקר אחר וכמו שנאמר פה בשרשור זה בסדר כי אלפא זה "רק אם אתה מתאים לה".

בכל מקרה נשמע שהמאזדה מתאימה לאופייך צרכיך ויכולותיך, שיהיה בהצלחה בקנייה.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

car4fun - אני חושב ש-amir74 תמצת יפה את מה שהרגשת כביקורת שלילית כנגדך. פשוט באת לבחון רכב חריג בסטנדרטים של רכב מיינסטרים. BMW, אודי ואלפא לא מודדים בסטנדרט של מאזדה3 ומאזדה6. טוב או רע זה כבר לשיקולך, אבל זה מה יש.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פותח שרשור יקר, בחיים לא תהיה לך אלפא, האמת היא שגם לי כנראה אף פעם לא תהיה אלפא אבל מסיבות אחרות לחלוטין.

להתלבט בין יד 1 ליד 2 ובין 60K ל-80K קילומטר זו לא צורת חשיבה של אנשים שקונים אלפא/לנצ'יה/כל מותג ספורטיבי/יקר אחר וכמו שנאמר פה בשרשור זה בסדר כי אלפא זה "רק אם אתה מתאים לה".

בכל מקרה נשמע שהמאזדה מתאימה לאופייך צרכיך ויכולותיך, שיהיה בהצלחה בקנייה.

מזל שהגבת. תשאיר לי את ה״אם תהיה לי או לא תהיה לי״ ואחרים כמו ״רק אם אתה בנוי לה״ למען האמת מתחיל להמאס מהמשפטים הדביליים האלו המציפים את השורות. אני מבין את האהדה ליופיו של הרכב אך מזכיר לך שעם כל הכבוד אתה מדבר ב-ס-ך הכל על אלפא עם 180 כס שניתן לרכוש ב 80k ש״ח כך שרוב מדינת ישראל יכולה לאבזר את עצמה ברכב הזה. כרוכב לשעבר עד לפני שנתיים (שנולד הבן) אני מאמין ויודע שהיא לא ממש תפתיע אותי בתגובות המצערת ולסוסים אליהם אני הייתי רגיל. אז תעשו לי טובה תרדו ממני כי ריגוש היא לא תספק אני חיפשתי יותר פינוק ויופי לכן היא עלתה .

*אני מבקש מהמנהלים לתקן את הכותרת כדי למנוע מפילוסופים ומשפטי מחץ נוספים.

תודה על איחולי ההצלחה ברכישת הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התגובה שלך מוכיחה את מה שאני אומר. זה לא שהרכב הוא מכונת מירוצים או יצירה עילאית וזה כמובן כולל גם את הקאפה שברשותי.

מי שמחזיק כל מותג שהוא טיפה שונה מהסטנדרט שהוא 1600 משפחתומטית צריך לקחת בחשבון שכנראה ירידת הערך תהיה גבוהה יותר, שיהיו יותר תיקונים ושהם יעלו יותר ושגם התחזוקה הבסיסית תהיה יקרה יותר.

השאלה האחרונה ששואל אלפיסט/לנצ'הוליסט אמיתי היא "איזה יד הרכב ?". אם הרכב עשה עוד או פחות 20 K בשעון הקילומטרים זה גם לא ממש משנה כי אלה אנשים שבאים מראש בחשיבה של "מה שצריך נתקן וכמה שיעלה יעלה".

כל מה שאני אומר זה שלא כולם מתאימים לצורת החשיבה הזו וזה בסדר.

ושוב, בהצלחה בקנייה של המאזדה ואל תיקח את זה אישית כי את המשפטים הללו יכולתי לרשום גם לאחי במייל.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר גבר, לא לקחתי ללב. הכל באווירת פורום בסך הכל.

בכל אופן רגע האמת מגיע ומחר בבוקר אני מתייצב במכון הבדיקה שנמצא 3 שעות ממני יחד עם האדון. מקווה לרשמים חיוביים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

חייב לציין שלא תיארתי לעצמי שיש בעיה לאתר מאזדה 6 מנוע 2.0.

לסיכום, למה אתה מעדיף את ה-6 ועוד בגרסתה החלשה?

* מועדון אלפא רומיאו הישראלי IAROC *

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3974 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...