Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

תזמון מצויין לשאלה הזו. בדיוק התחלף אצלי התאריך (אני באזור זמן GMT). ברטרוגרייד מכמה הודעות למעלה התאריך השתנה בחצות על השניה (מדובר במחוג). שלוש דקות אחרי, והיום עדיין תקוע על שבת.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז ננצל"ש וגם נחלוק חלק מהאוסף שלי.

הלונג'ין כבר חוגג יום הולדת 4 ויש שריטות, והוא מחולק חלקו מט וחלקו מבריק כמו שאפשר לראות בתמונות.

אשמח להמלצה על מקום לפוליש שבאמת מקצועי ויידע להתמודד עם זה.

שעון.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירה מאוד מעניינת בשופארד. בהתחשב במחירים וחוסר GLAMOUR של המותג בשעונים.

מעטים האנשים שמכירים במסורת של שופארד כבית שעונים מנופקטורי בכלל וסדרת 1000 המיילים בפרט.:mm_yeah:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי את השופרד! שקלתי בעבר ובהחלט עוקב אחריהם!

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בדיוק הקו שהנחה אותי בבחירה בשני השעונים הנ"ל, גם ללונג'ין אין את ה"אח שלי 30 שקל ואני מביא לך כזה מתאילנד" כמו שיש לאומגה, ברייטלינג ורולקס.

אני הולך לפי טעם אישי ולא לפי מה שמקובל (לא שזה רע, אני מאוד אוהב את הסי מאסטר)

מעדיף היסטוריה, רמת גימור וירידה לפרטים על פני המיין סטרים ושכולם יזהו איזה שעון יש לי מקילומטרים.

השופארד בדר"כ במשרד ולא ננעד הרבה, בעיקר כי ביום יום אני מעדיף ללכת עם שעונים זולים עכב מכות שמשום מה השעונים שלי תמיד חוטפים.

יש לי 2 שעונים אוטומטים עלומי שם מסין אבל יפים ומנגנון מעניין ועוד INVICTA עם מנגנון סייקו אוטומטי.

יש לי לקוח שאוהב לצחוק עלי,שלכל פגישה הוא מהמר האם אני יגיע עם שעון של 100 ש"ח או שעון של 15K ש"ח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע בשעה טובה. אוהב מאוד את המראה, קצת עבה אבל ידעתי מראש ובסה"כ מרגיש איכותי מאוד. אחזור להציק כשארצה משהוא יותר Dress.

3eny5yra.jpg

תתחדש! אצלי נמצא אחיו התאום.

שעון מדויק להפליא.

4422e92d66713540d439330ad0b5a3e5.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש! אצלי נמצא אחיו התאום.

שעון מדויק להפליא.

4422e92d66713540d439330ad0b5a3e5.jpg

התאום הרשע, אתה מתכוון.

תודה בכל מקרה. שמתי לב לדיוק, אבל אצלי לפחות במהלך היום הוא ממהר, ובלילה כשהוא על השידה הוא מאחר. בסה"כ זה מתקזז, אבל אם הוא נשאר על השידה לסופ"ש הוא פותח איחור של איזה חצי דקה. זה המקרה אצלך?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קורא אותך לסדר. או שתשים פאת יד או שתעבור לפורום אופטופיק ב"מקרמפורום".

מי רוצה להלוות לו שיער?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Merkin?

חוץ מזה, הוא רופא שיניים, עדיף יד לא שעירה, שלא יפלו תלתלים לפה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי בשעון ייחודי, מדובר במהדורה מוגבלת של 250 יחידות משנת 1996 של Breitling לחגיגת ה F-14 Tomcat בצי האמריקאי. שלי מספר 216.

מבוסס על Chronomat A13050.1

uploadfromtaptalk1410183665152.jpg

uploadfromtaptalk1410183689996.jpg

בקרוב אוסיף רצועת עור חומה לסבב.

פרויקט חדש, מאור יוצא להתחרות - עקבו כאן

Toyota MR2, 1985 - Sold | Renault-Sport Clio RS (203), 2011 - Black – Sold | Subaru Impreza STI, 2003 -Java Black- Sold

Alfa-Romeo Mito QV, 2011 - Tornado blue - Sold |BMW E30 Coupe, 1989 - Alpine white - Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...