Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

ומה מותר הסטאר מהבמבינו והקורטור? אם כבר, הרטרוגרייד הגניב לי את השועלים.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ORIENT STAR זה קו של שעונים ברמת גימור הגבוהה יותר. לא זכור לי שראיתי אצל היצרן הגדרה רשמית של ההבדלים, אבל אני מניח שזה דברים כמו רמת הפיניש של גוף השעון, זכוכית ספיר במקום מינרלית, רמת דקורציה גבוהה יותר של המנגנון (בפרט בדגמי הסקלטון), איכות האלמנטים על פני השעון, אולי גם השקעה נוספת ברגולציה של המנגנון (למרות שגם האוריינטים הרגילים נחשבים מדוייקים מספיק). הסטאר בד"כ עולים פי 2 עד 4 בהשוואה לרוב האוריינט הבסיסיים והם עדיין נחשבים לתמורה גבוהה מאוד בעד הכסף ומקבילים לגרמנים שעולים פי 2 מהסטאר ושווייצרים שעולים פי 4...

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לדעת פרטים על שעוני סרטינה מדגם C001.639.16.057.01 ו-C001.639.16.057.02 מסדרה DS PODIUM GMT - איכות השעון, מנגנון, עמידות הזכוכית והרצועה והשעון היותר יפה מבין השניים לדעתכם. אציין שיש לי ניסיון די רע עם שעון ארמני, השעון נקנה לפני כחמש שנים ומאז הוחלפה כמה פעמים הסוללה ולפעמים הוא נתקע, שלא נדבר על זכוכית השעון שנשרטת בל סוף (זכוכית מינרלית). תודה.

אשמח אם יהיה מענה.

בכל אופן, במחיר של השעונים, יש שעון מומלץ יותר? אולי שעון עם מנגנון אוטומטי?! בנוסף, יש אפשרות לרכוש את השעון מניו יורק, מישהו מכיר חנות שעונים מומלצץ בניו-יורק (בעדיפות לחנות יבואן, שהשעון יירכש עם אחריות בינלאומית).

אני טיפה חלש בענייני השעונים אפילו שעברתי על כל השרשור וקצת באינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבין שני השעונים שהצגת, אני הייתי הולך על C001.639.16.057.02 הרבה יותר יפה לדעתי.

לי יש את C001.639.16.087.10 חצי שנה בערך, אז אין לי הרבה מה להגיד עליו. רק שהרצועה איכזבה בעמידות שלה. אני משתמש כרגע ברצועה סינית שמציגה בינתיים שרידות גבוהה יותר מהמקורית לאורך זמן רב יותר.

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה לא ציפיתי. כמה עולה רצועה מקורית של השעון? אם כך, אני מעדיף לרכוש שעון עם רצועת מתכת.

קח בחשבון שאת הרצועה אתה יכול להחליף בקלות, ולהשיג רצועה בכל צורה וצבע.

אז גם אם תקנה עם רצועת מתכת/סיליקון תמיד תוכל לרכוש רצועת עור שתאהב.

צירפתי תמונות של רצועות שמידי פעם השעון שלי לובש.

יש לי שלוש רצועות מזוייפות של TAG HUER שנקנו ב-10 דולר לשלושתן יחד אחרי שרכשתי עבור חבר שלושה שעונים מזוייפים של אומגה ממוכר סיני בעליאקספרס. ראיתי שכל רצועה כזאת נמכרת ב-22 דולר יחד עם אבזם.

אחת שחורה עם תפר אדום, אחת שחורה מלאה ואחת שחורה עם חורים ותפר אדום.

בתמונה אפשר לראות את האבזם, שהוא מהסוג הכי מעניין שנתקלתי בו. אין כלל חורים על הרצועה.

20140803_130139.jpg

מימין לשמאל:

רצועה מזוייפת של TAG HUER, הרצועה המקורית של סרטינה, עוד מזוייפת של TAG HUER, רצועה חומה מאיביי עם אבזם דומה לשל הסרטינה (5 דולר), רצועת סיליקון שהורדתי משעון שנקנה ב-3.5 דולר רק כדי לקחת ממנו את הרצועה.

20140803_130402.jpg

אפשר לראות את הרצועה של סרטינה בחלקה הפנימי. היא הייתה בהירה וכבר השחירה, יש גם סדקים שלא כ"כ בולטים בתמונה.

נזכיר שאפשר לספור בסט אצבעות של אדם אחד את מספר הפעמים שיצאתי איתה מהבית.

20140803_130030.jpg

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין רצועות - יש לי כמה רצועות ספייר של HIRSCH, מכמה סוגים ללא אבזם, עור חום או שחור, רוחב 22 מ"מ (הצרה ל-20 מ"מ באבזם) ורוחב 20 מ"מ ישרה. אלה דגמים שנמכרים למיטב ידיעתי באזור ה-150 עד 250 ש"ח, אם מישהו מעוניין אשמח לשחרר ב-50 ש"ח לפריט. מקוריים בוודאות נרכשו ישירות מהיצרן.

יש גם אחת בגימור קרבון שחור עם תפירה אדומה שתכננתי לשים על אחד השעונים שלי, אבל אם מישהו ממש מעוניין אמכור ב-150 ש"ח.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרושה המלצה מעניינת...

יש לי שעוני ספורט, ואני מחפש משהו קצת יותר אלגנטי. כרגע הדבר הכי קרוב שיש לי ל-dress watch זה האומגה ספידמסטר, והוא אמנם לא כזה רחוק, אך אני בכל זאת מחפש משהו טיפ טיפה יותר רשמי.

לא משהו זקן, לא משהו שאי אפשר לשים בשום אופן עם ג'ינס וטי-שירט, אבל בכל זאת משהו שיזרום גם עם חליפה במידת הצורך.

תקציב: שהמחירון יהיה עד 40 אלף ש"ח. כלומר, מחיר רכישה של עד סביבות 25 אלף ש"ח.

גודל שעון: עד 42 מ"מ.

עדיפות לרצועת עור שחורה.

חברות: לא רולקס, כל השאר בא בחשבון. את JLC אני מחבב במיוחד, אז משהו שלהם בהחלט זורם, אך לא מסדרת ה-reverso ולא שעון מרובע באופן כללי.

פיצ'רים: GMT יתקבל מאוד בברכה. רצוי גם תאריך.

אם יש פער מחירים גדול בינינו לבין ארה"ב, רכישה שם בהחלט באה בחשבון (למרות שלמיטב ידיעתי, לא אמורים להיות הבדלים כאלה).

אהבתי מאוד את ה- JLC Master Hometime, אבל הוא מגיע רק עם רצועת עור חומה וזה פחות מתאים לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למונבלאן כמה יפים שעונים לדרישה (או כמה שעונים יפים לדרישה. אפשר להחליף את המלים...), מה שהייתי מגדיר ספורט-אלגנט. אמנם לא מנצלים את התקציב עד תומו. בטח יצא לך לראות אותם פה ושם, לדעתי נראים מצוין. אולי מתאימים לך:

http://www.chrono24.com/en/montblanc/timewalker-big-date-gmt--id2683051.htm

http://www.chrono24.com/en/montblanc/timewalker-voyager-utc--id2684444.htm

לדעתי יש להם גרסאות יותר יקרות (זהב וכו') לניצול מיטבי של התקציב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כדי לך לבדוק את השעונים של שופארד , chopard ( אני חושב שאפשר להשיג אותם בפדני ),

יש להם שעונים ברמה מאוד גבוהה עם עיצוב ספורט אלגנט ( יותר לכיוון האלגנט לטעמי ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...