Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

הגיע בשעה טובה. אוהב מאוד את המראה, קצת עבה אבל ידעתי מראש ובסה"כ מרגיש איכותי מאוד. אחזור להציק כשארצה משהוא יותר Dress.

3eny5yra.jpg

היי,שעון יפה תתחדש, מהי עלות השעון ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nitch, koka ו- mystopp : שעונים מדהימים!

מאיזה תאריך ייצור המונסטר של שניכם?

והאם רשום על המכסה אם זה 7s26c או b ?

היכן נרכשו המפלצות הללו?

בסימן 2 החליפו מנגנון ל-4r36 עם hacking and handwinding

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,שעון יפה תתחדש, מהי עלות השעון ?

חדש עולה באזור ה750 דולר, את שלי מצאתי באיביי ממישהו שלא ממש השתמש בו (אין שריטות ומכות, האבזם עדיין בניילון), יצא 405 דולר סה"כ כולל משלוחה.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nitch, koka ו- mystopp : שעונים מדהימים!

מאיזה תאריך ייצור המונסטר של שניכם?

והאם רשום על המכסה אם זה 7s26c או b ?

היכן נרכשו המפלצות הללו?

לא רשום אצלי C או B רק 7s26 . בזמנו קניתי ב CREATION WATCHES .מה שטוב אצלהם הוא שמשלוח לארץ חינם.

מה שאני אוהב במונסטר זה lugs שלו מאוד קצרים ומוסתרים חלקית על ידי הגוף ולכן כמעט כל רצועה ששמים נראית כמו רצועה שמותאמת לשעון (אין את המרווח הזה שאני לא כל כך אוהב בין רצועה לשעון )

למה לא עושים כך בכל השעונים??

עריכה אחרונה על ידי koka

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הsarb017 המפורסם שלך :)

באמת שעון יפה מאוד. מדגדג לי, אבל כבר הוצאתי החודש 400 דולר על התחביב, הוא יחכה.

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שהצלחתי לאבד את הטיסו PRC200 שקניתי בארה״ב לפני חצי שנה, התבאסתי מצד אחד לשלם שוב על אותו שעון (רק יותר, 1800 ש״ח בערך), ומצד שני לא מצאתי שום שעון אחר שבא לי עליו במחיר סביר.

במפתיע חבר פורום פנה אליי והציע למכור את הPRC200 שלו ששוכב בארון. סגרנו מחיר הוגן לשנינו, והסחורה החליפה ידיים :)

הוא היה עם רצועת מתכת שהחלפתי לרצועת סיליקון לטובת הפרקטיקה. זאת התוצאה :

ImageUploadedByTapatalk1409343590.558005.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיטו, שלך אוטומטי או קוורץ?

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבל טיפול דיטטילינג של פוליש במשחת יהלום ואמבטיה אולטראסונית. וגם שקילה כדי להבין למה כאב לי כל כך בהיעדרו עם המשקולתzydepa3y.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז אחרי שהצלחתי לאבד את הטיסו PRC200 שקניתי בארה״ב לפני חצי שנה, התבאסתי מצד אחד לשלם שוב על אותו שעון (רק יותר, 1800 ש״ח בערך), ומצד שני לא מצאתי שום שעון אחר שבא לי עליו במחיר סביר.

במפתיע חבר פורום פנה אליי והציע למכור את הPRC200 שלו ששוכב בארון. סגרנו מחיר הוגן לשנינו, והסחורה החליפה ידיים :)

הוא היה עם רצועת מתכת שהחלפתי לרצועת סיליקון לטובת הפרקטיקה. זאת התוצאה :

[ATTACH]393796[/ATTACH]

רצועה מאוד מתאימה. התאריכון בסדר?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין,

בטיסו שבתמונה רואים שהשעה עוד לא 11:15 אבל התאריך מתחיל להתחלף.

שמתי לב שבשעון פרינס שלי התאריך מתחיל להתחלף בסביבות 11:45

ובסרטינה בסביבות 11:30.

כבר יצא לי לתהות האם יש קשר ישיר בין איכות המנגנון למשך הזמן שלוקח לתאריך להתחלף, מה דעתכם?

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...