Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

האם שניהם לא יהיו עמוסים מדי לשימוש יום יומי? אני מעדיף את הרטרוגרייד כי אני לא מעריץ של שעונים עם לב פתוח.

ברמת מחיר דומה יש dress watches טובים של סייקו כמו sarb033, או איזה tissot le locle אם חשקה נפשך בשוויצרי.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חושב שיהיו עמוסים מדי, בסופו של דבר את השעה אני יודע מהטלפון, מהמחשב ומהשעונים העולמיים שנמצאים בעבודה בכל זוית שתסתכל.

השעון מבחינתי שם בשביל האסתטיקה ואמירה מסוימת.

מבחינתי האמירה צריכה להיות אסתטיקה, איכות, VFM וזה שאני מאוד אוהב לדעת איך דברים עובדים ועל אני נמשך ללב הפתוח.

נראה לי שאת הבחירה שלי כבר עשיתי, אבל תודה על ההמלצות הנוספות, הle locale נראה כמו אחלה בחירה לרכישת המשך שתבוא מתישהו.

אתלבט על זה עוד יום יומיים ואקנה, תמונות מובטחות לכשיגיע.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת איכות ו-VFM אין הרבה יותר תמורה מסידרת sarb של סייקו.

תעיף מבט על sarb033, sarb035, sarb065

אם בא לך משהו פחות קונפורמיסטי יש את sarb017, לי יש כזה ואני מאוד ממליץ

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הייתה הזדמנות פז לקנות את הרטרוגרייד במחיר של הלב פתוח כשבדרך כלל הוא עולה כפול, אז קפצתי.

$_57.jpg

זו תמונה מהמכירה, אעלה תמונה על היד השעירה חלקית שלי לכשיגיע עוד שבועיים.

הסייקו שצירפת מעניינים, אשמור אותם לאחת הרכישות הבאות.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הגיע בשעה טובה. אוהב מאוד את המראה, קצת עבה אבל ידעתי מראש ובסה"כ מרגיש איכותי מאוד. אחזור להציק כשארצה משהוא יותר Dress.

3eny5yra.jpg

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילוב מגניב לגמרי, אהבתי

לפני 22 שעות, hans כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Nitch, koka ו- mystopp : שעונים מדהימים!

מאיזה תאריך ייצור המונסטר של שניכם?

והאם רשום על המכסה אם זה 7s26c או b ?

היכן נרכשו המפלצות הללו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...