Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

מעניין אם מי שענה שהיה מעדיף את הiwc בכלל החזיק ביד את 2 השעונים.

אמנם יש עניין של עיצוב וטעם שהוא מאוד אישי. אבל פערים בגימור ולא רק בו (מנגנון מיצור עצמי והטכנולוגיה) בעלי משקל בתחושה הכוללת.

ויש כאן פערים.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-IWC לעיל משתמש לדעתי ב7750, שIWC יכולה להגיד שהוא top grade ומה לא אבל עדיין אותו המנגנון שאני יכול לקנות בשעונים של Invicta בפחות מעשירית המחיר

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התשובה הקצרה היא לא. התשובה הארוכה היא תלוי למה אתה משווה ותלוי מה הציפיות שלך. בגדול זה מותג מדבקה שמורכב בדרך כלל בסין מאוסף של כול מיני חלקים ממקורות שונים. תלוי בדגם

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל אצבע: במחיר של מותג מדבקה כמו אינוויקטה, אפשר לקנות יפני אוטומטי איכותי, כמו סייקו או אוריינט. זה בערך כאילו שבמחיר של אם.ג'י. סינית יכולת לקנות אינפיניטי. לא אמורה להיות התלבטות בכלל ולפחות אצל אוריינט יש גם מגוון רב של עיצובים.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלל אצבע: במחיר של מותג מדבקה כמו אינוויקטה, אפשר לקנות יפני אוטומטי איכותי, כמו סייקו או אוריינט. זה בערך כאילו שבמחיר של אם.ג'י. סינית יכולת לקנות אינפיניטי. לא אמורה להיות התלבטות בכלל ולפחות אצל אוריינט יש גם מגוון רב של עיצובים.
. מה שהוא אמר. בדיוק.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שנמאס לי להרוס ולשרוט את השעונים היקרים שלי (יחסית כן?, לונג'ין ואומגה סי מאסטר) בענידה יום יומית הזמנתי בהחלטה של רגע INVICTA.

הדגם שהזמנתי 8926C והוא עלה 51$.

מעל שנה אצלי והוא השעון שאני לובש גם לבריכה, לים המלח ואפילו במעיינות חמים ומי גופרית הוא כבר הספיק לבקר.

עובד מצויין ונעצר רק לאחר 40-48 שעות ללא ענידה.

שווה כל שקל (פחות מ180 ש"ח)

איכות החומרים וההרכבה סבירה (שוב, הכל יחסי לעומת המחיר) ובינתיים הוא מחזיק מעמד יפה מאוד.

איזה סייקו אוטומטי אפשר לקנות ב51$?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שנמאס לי להרוס ולשרוט את השעונים היקרים שלי (יחסית כן?, לונג'ין ואומגה סי מאסטר) בענידה יום יומית הזמנתי בהחלטה של רגע INVICTA.

הדגם שהזמנתי 8926C והוא עלה 51$.

מעל שנה אצלי והוא השעון שאני לובש גם לבריכה, לים המלח ואפילו במעיינות חמים ומי גופרית הוא כבר הספיק לבקר.

עובד מצויין ונעצר רק לאחר 40-48 שעות ללא ענידה.

שווה כל שקל (פחות מ180 ש"ח)

איכות החומרים וההרכבה סבירה (שוב, הכל יחסי לעומת המחיר) ובינתיים הוא מחזיק מעמד יפה מאוד.

איזה סייקו אוטומטי אפשר לקנות ב51$?

הראשון שעלה לי בחיפוש לדוגמא:

http://www.amazon.com/Seiko-SNK793-Stainless-Steel-Automatic/dp/B002SSUQF6

ואני משוכנע שאפשר למצוא יותר זול אם טורחים לחפש מעבר לתוצאה הראשונה.

עשרות מונים איכותי יותר מ-invicta, ובלי קשר כנראה ה-VFM הכי גבוה שיש בשוק השעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את השעון חנונים האולטימטיבי (יותר מזה זה רק זה עם המחשבון):

76017.jpg

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרומן שלי עם סיטיזן ממשיך - הצטרפתי למועדון הנייטהוק

[ATTACH]390747[/ATTACH]

יפה מאוד. תוכל בבקשה להסביר על הפונקציות שלו?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המספרים מסביב זה flight computer, אפשר לחשב עם זה צריכת דלק ולוגריטמים ועוד דברים שאין לי בהם צורך.

שני המחוגים עם המטוסים עליהם היא פונקציית gmt - נותן לי עוד איזור זמן.

אני מודה שקניתי אותו לא בגלל הפונקציות אלא בגלל שאהבתי את האסתטיקה

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Invicta שווים משהו?

יש לי שניים, סביבות ה180 ש"ח לאחד (אמזון).

מרוצה מאוד. יחסית למחיר, יופי של שעונים.

נרכשו כי אהבתי את העיצוב.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערן, נראה לי שסוף סוף הצלחת למקד אותי, היות וכרגע אני מחפש איכות ואלגנטיות במחיר בר השגה.

Orient Bambino וCurator נראים טוב, כנראה אתלבט עוד קצת ואזמין לעצמי אחד מהם.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...