Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

שאלה למומחים: ברשותי שעון צלילה של עדי (דומה לזה שבתמונה).

אני מעוניין לקנות את הרצועה הבאה:

לינק

הרצועה מגיעה במספר אופציות לרוחב: 18, 20, 22 ו- 24 מ"מ.

באיזה רוחב מדובר? של הרצועה במקום הרחב שלה? של ה"תפסים" (הקו האדום בתמונה)?

באופן כללי, למי שמכיר, האם הרצועה נוחה? עמידה?

כרגע משתמש ברצועת גומי רגילה דומה לזו שבתמונה.

תודה.

עדי.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם יד חלקה כזו אתה הולך להיות מודח מקארספורום.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרושה המלצה מעניינת...

יש לי שעוני ספורט, ואני מחפש משהו קצת יותר אלגנטי. כרגע הדבר הכי קרוב שיש לי ל-dress watch זה האומגה ספידמסטר, והוא אמנם לא כזה רחוק, אך אני בכל זאת מחפש משהו טיפ טיפה יותר רשמי.

לא משהו זקן, לא משהו שאי אפשר לשים בשום אופן עם ג'ינס וטי-שירט, אבל בכל זאת משהו שיזרום גם עם חליפה במידת הצורך.

תקציב: שהמחירון יהיה עד 40 אלף ש"ח. כלומר, מחיר רכישה של עד סביבות 25 אלף ש"ח.

גודל שעון: עד 42 מ"מ.

עדיפות לרצועת עור שחורה.

חברות: לא רולקס, כל השאר בא בחשבון. את JLC אני מחבב במיוחד, אז משהו שלהם בהחלט זורם, אך לא מסדרת ה-reverso ולא שעון מרובע באופן כללי.

פיצ'רים: GMT יתקבל מאוד בברכה. רצוי גם תאריך.

אם יש פער מחירים גדול בינינו לבין ארה"ב, רכישה שם בהחלט באה בחשבון (למרות שלמיטב ידיעתי, לא אמורים להיות הבדלים כאלה).

אהבתי מאוד את ה- JLC Master Hometime, אבל הוא מגיע רק עם רצועת עור חומה וזה פחות מתאים לי.

במעמד הקניה, אתה מזמין רצועה מקורית שחורה. אפילו אם הדגם בא רק עם חום, תמיד אפשר לקנות רצועה מתאימה מאותה סדרה בצבע אחר. בדוק.

אבל יש עוד דרך. במקרים כאלה אני מזמין בהזמנה אישית עם הטבעת שם שלך על רצועה מBANDA. הם מייצרים לך מה שאתה רוצה ממה שאתה רוצה תמורת חצי מחיר מהמקורי והשעון מתחיל להיות מקורי.

כמו כן, אין על GMT+- של UN. אני חושב שניתן להשיג ב 25.

עריכה אחרונה על ידי Ahbarony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מודה לכולם על ההמלצות, כרגע אני די נעול על JLC, רק לא על דגם.

לגבי UN. מודה שיש לי משהו אישי שקשה לי להסביר נגד החברה הזו, אבל זה עוד יותר בולט במנגנון ה-UN-24, שפונקציונלית הוא מדהים ולכן אני גם מוכן לסלוח על העובדה שזה ETA עם מודיפיקציות ולא יצור עצמי, אבל מחברה כזו, בשעון עם זכוכית מאחור הייתי מצפה להרבה יותר השקעה בגימור ובעיצוב המנגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את סרטון היצור של UN, לדעתי הירידה שם לפרטים בכל הקשור לעיצוב הלוח וכדו' די מרשימה עד מעוררת התפעלות.

אם כי אציין שלא יצא לי לראות איך זה בשאר היצרניות הHigh- End, אך לא אתפלא אם גם בהן יש דברים מדהימים מעבר למנגנון עצמו וכדו'.

ודי אהבתי השעון שמופיע בדקה 9:57-9:59, רק שגיגול קצר העלה שמחירו מסתפק בכ-43.5K דולרים. אז מישהו מעוניין באיזה ק"ג חומר טוב בתמורה לכמה זוזים? :twisted: למרות שאני יותר אוהב שעונים אוטומטיים- מעין שעון חי ופועם.

עריכה אחרונה על ידי ya_pl
עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניטץ' , תקשיב לסחבק, תקנה את הסטנדרד דייט. אני עד עכשיו מלקה את עצמי שלא קניתי כשהייתי בטוקיו

לא רוצה אותו, אתה סתם מכניס אותי להוצאות עכשיו, ובכלל רופאי שיניים זה חרא של עם שאי אפשר לסמוך עליו, מה שקצת עומד בסתירה לזה שאחד משלושת החברים הכי טובים שלי הוא רופא שיניים.

אז בתור המומחוי שלי לאוריינט, מה עדיף בתור שעון יום יום (היום יום שלי אלגנטי)?

סטאר לב פתוח (באיזה צבע):

DA02002B-2T.jpgDA02001W-2T.jpgDA02002W-2T.jpg

או שמא הרטרוגרייד (יש גם בהדגש זהב):

3_3_18_1.jpg

נוטה לאופציה הראשונה, חצי המחיר ויותר מעניין.

תודה וברכה וגו'

עריכה אחרונה על ידי nitch

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...