Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

חברים שימו לב, המלצות יצרני השעונים הן בפירוש לא לנקות שעון עם חומרים "תוקפניים" בהם נכללים מסירי אבנית (אוי ואבוי...), נוזלי ניקוי חלון למיניהם וכו'.

אתם רואים מול העיניים גוף פלדת אל חלד איכותי, אבל מה שבא במגע עם אותם חומרים הם גם האטמים. אטמים אלה יאבדו את התכונות שלהם אם יחשפו לחומרים אלה.

ראו הוזהרתם.

אני מנקה את השעון שלי (SEIKO SKX007) עם מים וקצת סבון ידיים רגיל, נוזלי.

למיקרים עקשניים הייתי ממליץ על משחת שיניים ומברשת.

חומר לחלונות מכיל אומוניה, שהוא לא חומר אברזיבי לגומי. חוץ מזה, אני משתמש בשיטה זו המון שנים על שעונים מאוד יקרים בלי שום בעיה.

שגרת הניקוי שלי כוללת 3 שלבים.

1) מניחים את השעון על הכיור ומשפריצים מכל הכיוונים חומר ניקוי. חשוב להשפריץ בפנים איפה שמתכת באה במגע עם היד. משאיר 10 דקות ,אחרי 10 דקות מנער קלות ושוטף עם מים. ברוב המקרים כאן אפשר לסיים.

2) לוקח מגסון לח ומורח חומר לניקוי מתכת של סנו. הוא טוב גם למשטחים מט וגם למבריקים. כאן החלק החשוב הוא בחוץ. תולה את השעון על הפיה של הברז ל2 דקות כדי שהחומר יתחיל להתייבש. ברגע שהוא התייבש אני מוריד אותו עם סמרטוט בתנוע סיבובית כמו פוליש. בעצם זה בדיוק זה. פוליש.

3) הורדת שאריוית לכלוך ופוליש באמבטיה אולטראסונית. רק ככה אפשר להוציא שאריות בין החוליות ומכל מיני חריצים.

יש לי גם כל מיני משחות יהלום ומכשיר ליטוש בסגנון של דרמל, אבל במהירויות הרבה יותר נמוכות. משחת יהלום יכולה להוריד שריטה גם מזכוכית. אבל צריך לדעת מה עושים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקפצה עם עדכון לא משמח - בסופו של דבר קניתי את ה-TISSOT PRC200 כשהייתי בארה"ב, מאמזון, ב-350$, החלפתי לו רצועה לסיליקון יפה, והייתי מבסוט.

אחרי כמה חודשים, בשבוע שעבר - איכשהו במהלך יום כיף של העבודה בים (שכלל קצת התגוששויות במים..), הוא נתלש לי מהיד בלי ששמתי לב בכלל, ונעלם במצולות...חזרתי לG-SHOCK הישן והטוב בינתיים.

אז עכשיו הדילמה -

1. האם לקנות את אותו שעון שוב (שמאד אהבתי, אבל קצת מבאס לשלם שוב על אותו שעון)? אם לא - מה כן לקנות. אין הרבה אופציות..

הדרישות - 200M, בלי מראה של שעון צלילה, ועם אפשרות לרצועת סיליקון, גודל עד 42 ממ. מחיר עד 2000 ש"ח

2. איפה לקנות ? באופן תמוה המחיר שלו באמזון קפץ ל-450$ עכשיו, בארץ 1500 ש"ח. אני אהיה שוב בארה"ב בחודשיים הקרובים כנראה..

יש לי PRC200 בן 4-5 שנים (לוח שחור עם מחוג צהוב, רצועת מתכת) במצב מצויין שנח על המדף בארון. לא משתמש בו מאז ששידרגתי למשהו יותר מעניין :)

מוכן למכור במחיר אטרקטיבי, פרטים בפרטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

מרשים ביותר. הייתי שוקל אותו ברצינות אם היתה לו רצועה מתכתית.

מותר לשאול מה מחירו?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו עיסקה לא רעה בכלל עבור שעון כזה.

לאחרונה שמתי עין על שעון מסוים, גם כן בחתך במחירים הזה. זאת גם הסיבה לכך שאני מוכר את השעונים הקיימים שלי (הקישור בחתימה).

על כל פנים, את השעון הצלחתי להשיג בארץ בערך ב-60% ממחירו הרשמי, אלא שמביקור קצר באמזון נודע לי שניתן לרכוש אותו שם בכשליש ממחירו בארץ. כרגע אני ממתין למכירת השעונים שלי כדי להתקדם ברכישה שלו.

אני בכוונה לא מציין באיזה שעון מדובר - אספר לכם לאחר שארכוש אותו.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי לראות שעון שלהם בארץ, כמובן ענוד ע"י מישהו.

אם אני לא טועה, מדובר בדגם הבא: http://valbray.ch/watch/race-pvd

בהחלט שעון מרשים שלא שוכחים כ"כ מהר. אני אהבתי לפחות (ראיתי אותו עם החלון פתוח, כך שזיהיתי את יצרן השעון בקלות- יש לי תשומת לב חזקה לפרטים כאלה :oops:).

אם התכוונת לחנות או משהו בסגנון- לא שידוע לי.

כמו כן לא ידוע לי מאיפה אותו אחד קנה את השעון (לא שהיה לי את האומץ לשאול ולהתעניין בשעון).

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגשתי את VALBRAY בבאזל, חבר'ה מאוד נחמדים שחיפשו משווק בארץ ומפעם לפעם שואלים אותי אם אני מעוניין. השעונים שלהם באמת מרשימים מאוד. תביא עוד אחד או שניים שמעוניינים, ודבר איתי.

עריכה אחרונה על ידי alfa_draco

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...