Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

שלוש שנים עונד Armani AR0585 שנקנה מניו יורק בזמנו במחיר הרבה יותר זול מבארץ. רק חבל שהחברה מפרסמת נתונים שקריים. עברתי כמה וכמה חנויות לפני הקנייה וכולם אמרו לי פה אחד שהזכוכית היא זכוכית מינרלית והיא לא נשרטת, וגם אם כן אז לא ממש רואים את השריטות. עם הזמן הגיע השריטה הראשונה ונחשו מה, הזכוכית כן נשרטה וכן רואים את השריטה.

מה שכן אני לא מצטער לרגע שרכשתי את השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בעניין של לקנות Certina Podium DS חדש. אבל שמתי לב ש-Certina בכלל לא מופיעים באתרי הקניות שציינתם כאן. יש סיבה? זה יצרן איכותי עם שם לא רע. מה הקטע?

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלוש שנים עונד Armani AR0585 שנקנה מניו יורק בזמנו במחיר הרבה יותר זול מבארץ. רק חבל שהחברה מפרסמת נתונים שקריים. עברתי כמה וכמה חנויות לפני הקנייה וכולם אמרו לי פה אחד שהזכוכית היא זכוכית מינרלית והיא לא נשרטת, וגם אם כן אז לא ממש רואים את השריטות. עם הזמן הגיע השריטה הראשונה ונחשו מה, הזכוכית כן נשרטה וכן רואים את השריטה.

זכוכית מינרלית בהחלט נשרטת. פחות רגישה אמנם מזכוכית "רגילה" והיא לא תישרט מסתם התחככות יומיומית, אבל אם תנסה לחרוץ אותה עם מסמר למשל לא תצטרך להפעיל יותר מדי כוח. זאת למשל להבדיל מהספיר בשעונים יקרים יותר שבאמת צריך מכה של ממש כדי לפצח אותו (לא ממליץ לנסות...)

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שהם לא לגמרי שיקרו. יש שלושה סוגי ״זכוכיות״ עיקריים בשעוני יד: פלסטיק, זכוכית מינרלית וזכוכית ספיר.

פלסטיק מגיע בכל מיני צורות, והוא הכי שריט. אבל אחרי שנשרט אפשר בקלות להעלים שריטות בשימוש ב-polywatch ותכשירים מסוג זה.

זכוכית מינרלית היא הזכוכית הפשוטה, היא פחות שריטה מהפלסטיק, אבל בהחלט שריטה ואי אפשר להעלים שריטות באמצעים רגילים.

עם זאת, היא מאוד זולה, כך שזול יחסית להתקין זכוכית חדשה.

הסוג הלא-שריט הוא זכוכית ספיר. חזק כמעט כמו יהלום, וכמעט בלתי אפשרי לשרוט אותו, הוא גם יקר יותר מו הסתם מהזכוכית המינרלית. ככלל לא מחייב, לא תמצא שעונים בפחות מ-200$ עם זכוכית ספיר למעט מקרים מאוד נדירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שנים של שעוני פלסטיק (פעם סווטש ובעשור האחרון פולאר) עוררתם בי את החשק.

אז אשמח לקצת עצות ל'בתול' בתחום...

עיצובית מצא חן בעיני ה TISSOT PRC-200 שהופיע בשרשור הזה מספר פעמים.

בגלל שאני צעיר בתחום, מה TISSOT אומר עלי? אני מחפש שעון שיש מסורת מאחוריו, עדיף אירופאי, לא מתחבר לברייטלינג וכו' ולמסר היקר שהם משדרים, בעצם, עצוב לומר, באנלוגיה לתחום הרכב, מחפש סוג של גולף.

אם אני הולך עליו, ראיתי באיביי טווח מחירים עצום. בהנחה והשעונים ב 30-100 דולר מזוייפים, איך אדע שמה שאני קונה אמיתי? בכלל מזייפים שעון שכזה? (זה לא אומגה או ברייטלינג).

אני נמצא המון בחו"ל, בכל אירופה. עדיף לקנות שם או בארץ? בחנות או באיביי?

עוד משהו?

תודה,

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש ברשת חנויות אמינות, כמה מהן נזכרו בשרשור זה.

אם אתה מסתובב בחו"ל ויש לך זמן חופשי נצל אותו ובקר בחנויות שעונים. עם זאת, אם יש לך אפשרות, החזק זאפ ואיביי פתוחים להשואה. לפני שנה וחצי הביאתי לאחד הבנים שלי שעון מאירופה, בהמשך התברר לי שבארץ הוא יותר זול (אבל לא פלא - בעל החנות ישראלי לשעבר).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני הולך עליו, ראיתי באיביי טווח מחירים עצום. בהנחה והשעונים ב 30-100 דולר מזוייפים, איך אדע שמה שאני קונה אמיתי? בכלל מזייפים שעון שכזה? (זה לא אומגה או ברייטלינג).

עוד משהו?

תודה,

לא חושב שתמצא PRC200 בפחות מ350~ דולר, מה שמצאת בטווחים שציינת הם בוודאות זיופים. בתכלס, לא הייתי מסתכן וקונה באיביי, במיוחד לא את הPRC200, כמו שכבר ציינו פה הסינים מתים עליו ומזייפים אותו בלי סוף.

אם אתה שואל אותי, קנה בארץ. 1500~ שקל, כולל אחריות של שנתיים אאל"ט שמEBAY לא תקבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

עיצובית מצא חן בעיני ה TISSOT PRC-200 שהופיע בשרשור הזה מספר פעמים.

תודה,

אם אהבת את הדגם הזה, למה לא לקנות ישירות מהיצרן? וכך תחסוך לך כאבי ראש וסיכון ליפול על משהו מזויף:

http://uk.tissotshop.com/mens/mens-sport-collection/tissot-prc-200-quartz-chronograph-2667.html

או מקסמום לקנות את זה מאיזשהיא חנות שלהם בשוויץ :idea:

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שאני צעיר בתחום, מה TISSOT אומר עלי? אני מחפש שעון שיש מסורת מאחוריו, עדיף אירופאי, לא מתחבר לברייטלינג וכו' ולמסר היקר שהם משדרים, בעצם, עצוב לומר, באנלוגיה לתחום הרכב, מחפש סוג של גולף.

עוד משהו?

תודה,

הטיסו הוא תמורה טובה לכסף. הוא נראה טוב, ולא נחשב לזול או פשוט. מה הוא אומר עליך? שקנית פולו ;-)

לגבי קניה, אם אתה בחו״ל, בדרך כלל יהיה זול יותר לקנות שם, במיוחד אם אתה מקפיד לקבל את החזר המע״מ שם.

לא הייתי מזמין מאיביי, אלא רק מאתר מכובד שברור שהוא מוכר סחורה אמיתית. אבל אז אחרי משלוח ומיסים,

זה בדרך כלל דומה לארץ. יש בארץ מידי פעם מבצעים על טיסו, שווה לחפש קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתור חובב שעונים יכול להגיד לך ב99% מהאנשים לא רק לא ידעו להגיד מה זה אומר אלה בכלל לא ישימו לב איזה שעון יש לך . לכן תקנה משהו שאתה מתחבר אליו .

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אמא שלי מצאה באיזו מגירה שעון שסבא שלי ז"ל קנה בבריה"מ באוקטובר 1990 ומאז לא לבש. ובכן מתחתי אותו והוא עובד, ולא רק זה, גם איכשהו היום בשבוע מתאים לתאריך ולא הייתי צריך לשחק איתו. לא יודע מה הסיכוי הסטטיסטי שזה יקרה.

בכל מקרה מעבר לשם החברה ולמנגנון אין לי מושג מה הדגם. שעון נאה למדי.

uploadfromtaptalk1371657293229.jpg

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בתור חובב שעונים יכול להגיד לך ב99% מהאנשים לא רק לא ידעו להגיד מה זה אומר אלה בכלל לא ישימו לב איזה שעון יש לך . לכן תקנה משהו שאתה מתחבר אליו .

אל תהיה כ"כ בטוח,

יש ששמים לב יותר ויש כאלה שפחות. מי שחובב בד"כ יותר שם לב.

מצורפת תמונה של משוב שקיבלתי מ"לקוח סמוי" בעבודה.

הלקוח מתאר את המוכר ויזואלית בד"כ, אצלי גם הוסיפו את השם לפי מה שכתוב בחשבונית.

שים לב למה שהלקוחה הסמויה בחרה להכניס בתיאור.

ד"א היא לא ממש קלעה לגיל שלי...

IMG-20130611-WA0007.jpg

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...