Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

ראיתי. לצערי, יש דברים שנמצאים בשלב קצת יותר גבוה בסולם סדר העדיפויות התקציבי שלי. באורח צפוי למדי, הם קשורים בתחביב העיקרי שלי...

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמכר לפי 10 דקות...

1500 דולר סינגפורי, בערך 4.3K ש"ח.

ירדתי קצת במחיר לטובת עיסקה מהירה (גם זה שווה כסף).

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי לי בשבוע שעבר... השעון הראשון שלי.

עדיין לא הבנתי מה זה ה-TACHYMETER הזה ואיך בדיוק להשתמש בו.

מאפשר מדידת מהירות מול יחידת מרחק בקלות.

לוקחים top מול תחילת יחידת המרחק ועוצרים בסופה. המחוג יראה את המהירות, בהנחה ועברה פחות מדקה.

כדוגמה קלאסית, קח top מול אבן דרך מסויימת בכביש ושוב מול הבאה, אם עברה בדיוק דקה אתה נוסע 60 קמש.

שעון יפה! אפשר לדעת בערך מה העלות?

שי

166, קאפה, GTV, קופה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאפשר מדידת מהירות מול יחידת מרחק בקלות.

לוקחים top מול תחילת יחידת המרחק ועוצרים בסופה. המחוג יראה את המהירות, בהנחה ועברה פחות מדקה.

כדוגמה קלאסית, קח top מול אבן דרך מסויימת בכביש ושוב מול הבאה, אם עברה בדיוק דקה אתה נוסע 60 קמש.

שעון יפה! אפשר לדעת בערך מה העלות?

שי

בפרטי

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון :

היום הטיסו T-RACE חזר מתיקון, תוקן באחריות חינם, כולל החלפת סוללה (סחתיין על השירות, ציפיתי לבעיות..).

בינתיים כבר התחיל לדגדג לי להחליף, בין היתר כדי למנוע 'טביעות' נוספות שלו.

ראיתי את הPRC200 בחנות, כרגע במבצע, 1600 עם רצועת עור, 1800 עם רצועת מתכת.

מבחינת גודל הוא מתאים לי, ואני אוהב את השעון עצמו. הבעיה עם הרצועות -

רצועת עור יפה מאד בעיניי, אבל לא פרקטית כי לא ניתן להרטיב אותה.

רצועת מתכת עמידה למים, אבל פחות מתחבר ללוק הזה, וגם איכשהו תמיד זה תופס את השערות בידיים..

שאלתי אם אפשר לשים רצועת גומי - לא ניתן..

תכלס אני מאד אוהב את המראה של הT-RACE, רק הבעיה של העמידות למים, וש..בא לי לחדש :)

דעתכם ?

עדכון .. אחרי כמה ימים הT-RACE שוב הפסיק לעבוד. חזר שוב למעבדה, וכבר שבועיים שם, אומרים שיתוקן עד שבוע הבא.

בינתיים הלכתי לראות שוב את הPRC200 בחנות אחרת, שם דווקא שמחו להחליף לי רצועה לרצועת גומי (די יפה לטעמי).

אז איך זה לדעת הקהל ?

IMG_1775.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסרטינה והטיסוט מאוד יפים.

אני לא הלכתי כבר שנים עם שעון, ואז פתאום בטיסה התחשק לי ורכשתי את זה:

http://sekonda.co.uk/index.php?fuseaction=Product.view&ModelID=488

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

האם מישהו מכיר במקרה את החברה : " louis erard " ?

אני יודע שזאת חברה שווייצרית שהשעונים שלה נמכרים באימפרס, האם מישהו יודע עליה משהו?

צד את עיניי השעון הזה : http://en.montres-louiserard.ch/show_watch.php?id_montre=104

מחירו בארץ בסביבות 4 - 5 K אני מעוניין לדעת אם הוא המחיר משקף את הערך האמיתי של השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Louis Erard חברה מוכרת ובהחלט מכובדת, בשעונים של עד 1,000 יורו יש להם כמה דגמים יפים, כולל כל מיני קומפליקציות במחירים שפויים כאמור. שווייצרים אותנטיים (לא חברה סינית שעושה הרכבה סופית בשווייץ... לא חסרות כאלה). הדגם הספציפי פשוט יחסית ולדעתי אפשר להשיג בחו"ל ואולי גם אונליין באזור ה- 3,000 ש"ח עם קצת חיפוש. דגם אלגנטי, קצת קטן (40 מ"מ) אבל לא קטן מדי - עניין של התאמה אישית. תנסה על היד בארץ קודם כל, אם אתה חושב להזמין בחו"ל.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל השווייצרים עד רמת מותגים כמו אומגה וטאג בונים את רוב השעון בסין ומבצעים את ההרכבה בשווייץ, אני בספק אם שעון שעולה אלף אירו ומשתמש במנגנון גנרי של ETA יורכב כולו בשווייץ.

על פניו נראה כמו שעון נאה. אם אתה פתוח לעוד מותגים פחות מוכרים אז באותה רמת מחיר ניתן לקנות גם שעונים של Sinn או Nomos או Stowa.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"SWISS MADE" זה לא שחור ולבן אלא עניין של אחוזים - ובכל זאת, יש הבדל בין שעון שמרבית חלקיו כולל המנגנון סיניים ופחות או יותר מה שנעשה בשווייץ זה רק הרכבה סופית ואריזה, לבין זה שבכל זאת (לפחות לפי המידע ברשת) מדובר ביצרן שיש לו סדנא בשווייץ שמרכיבה את השעונים מחלקיהם הבסיסיים ביותר, עושה את הרגולציה והגימור לפי סטנדרטיים מקומיים וכו'. בסופו של דבר את ההבדל רואים בעיניים ברמת הגימור, LE רמת גימור טובה. הגרמנים שציינת סגנון שונה - NOMOS במיוחד חביבים עלי, יש בהם משהו איכותי שלא עובר בתמונות (שם הם נראים לרוב פשוטים מדי) במציאות הם מרשימים מאוד.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה עזרתם לי מאוד, אז לפי מה שאני מבין שעון כזה אם אני אקנה אותו בארץ סביב ה4 K, הוא יהיה שווה את המחיר או שזאת אחיזת עיניים והשעון לא שווה את המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו שאלה טובה.

מצד אחד תקבל שעון swiss made לכל דבר. כלומר, יותר מ-50% מהערך של הרכיבים שמרכיבים אותו הם שווייצריים וכמובן מורכב, נבדק ומאושר בשווייץ.

בנוסף תקבל מנגנון לא רע בכלל תוצרת ETA, אבל מנגנון מדף מייצור המוני בלי שום ייחוד.

עד 1000$ זה בסדר לשלם לדעתי על שעון כזה. יותר מזה אני כבר לא הייתי משלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...