Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

ד"א היא לא ממש קלעה לגיל שלי...

בגילך עליך לקבל זאת כמחמאה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי מה אתה חושב שהגיל שלי,

האם לקבל כמחמאה שחשבה שאני מבוגר יותר, או שחשבה שאני צעיר יותר?

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זכרוני אינו בוגד בי (בגילי זה יכול לקרות :wink: , אני בגיל שבו אם מעריכים אוני נכון זו מחמאה) היא העריכה אותך כבוגר מגילך. אז אם אתה נראה כך ומתיחס אליה כך זו מחמאה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא חושב שאם אני נראה בן 30 כבר עכשיו, אז מצבי לא טוב. :lol:

מה יהיה כשאגיע לגיל 30? בן כמה איראה אז? :bugeyed:

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרח? מגודל שיער? אולי בלונדיני? (מישהי פעם לימדה אותי שמה שלא עושה הטבע - עושה הצבע :wink: ).

וברצינות - התיחסתי לאומדן הגיל כמחמאה כיון שכנראה הראית יחס רציני. זו מחמאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמא שלי מצאה באיזו מגירה שעון שסבא שלי ז"ל קנה בבריה"מ באוקטובר 1990 ומאז לא לבש. ובכן מתחתי אותו והוא עובד, ולא רק זה, גם איכשהו היום בשבוע מתאים לתאריך ולא הייתי צריך לשחק איתו. לא יודע מה הסיכוי הסטטיסטי שזה יקרה.

בכל מקרה מעבר לשם החברה ולמנגנון אין לי מושג מה הדגם. שעון נאה למדי.

בהחלט נאה. בזמן האחרון התחלתי לחבב את בוני השעונים הרוסיים, היו שם כמה חבר'ה מוצלחים מאוד - וגם היום יש!

זו הרכישה האחרונה שלי - אלכסנדר שורוקוף (רוסי שבונה שעונים בגרמניה), רגולטור (כלומר מחוגי השעות, דקות ושניות בעלי צירים נפרדים) כרונו. Hand Wound.

אגב - פעם ראשונה שאני קונה בחנות אונליין - לאחר מחקר מעמיק כמובן, וקריאה על השעון והחנות - בהחלט חוויה חיובית. השעון הגיע תוך שלושה ימים עם UPS.

Alexander-Shorokhoff-Avantgarde-Watch-Regulator-Manual-Chrono-CR01-3-AS.CR01-3-8.jpg

Alexander-Shorokhoff-Avantgarde-Watch-Regulator-Manual-Chrono-CR01-3-AS.CR01-3-6.jpg

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו פרטים אשפוך...? היצרן - הוא שם עולה בתקופה האחרונה, יצרן בוטיק על כל המשתמע (כמויות די קטנות, כל שעון מיוצר ע"י שען אחד מתחילתו עד סופו כולל כיוון - בניגוד למקובל שכל אחד אחראי על ה"בורג שלו") אבל התחיל להשקיע בשיווק. קו מוצרים חדש עם עיצוב מאוד מרענן (כמו זה שקניתי) פעם השעונים שלהם היו יותר "קלאסיים" בעיצוב. השעונים הנמתחים ביד כמו זה, מבוססים על מנגנונים רוסיים ששורוקוף לקח, בנה מחדש בסטנדרטים גרמניים והוסיף עיטורים חינניים - התוצאה ממש אטרקטיבית כמו שרואים בתמונות ולדעתי הם לא פחות מדוייקים - אולי יותר - מה-ETA שהם שמים באוטומטיים החדשים שלהם.

הדגם הזה קוטר 43.5 מ"מ, מתאים גם לחובבי קטרים מעט קטנים יותר - הרגליים די קצרות, רצועת העור רכה ונוחה להפליא ומתחילה ממש בצמוד לגוף השעון כך שלמרות שהוא נראה על היד אפילו מעט גדול ממה שהוא, הוא מרגיש קטן יותר.

המחירים אגב מאוד שפויים, בהתחשב בייחודיות ובאיכות. לחובבי יצרנים מסוג זה, ממליץ לחפש Alexander Shorokhoff

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב רובה של תעשיית שעונים הרוסית בנויה על מפעלים שהם עקרו מגרמניה אחרי מלחמה ופירוק מנגנונים שוויצריים של שנות ה50.

לא היו להם הברקות בתחום וגם האיכות הייתה ירודה בגלל שימוש בסגסוגות זולות ולא איכותיות.

שמעתי גם אני שלרוסים יש שענים שמיצרים שעונים יפים, אבל הייחוד שלהם בעיצוב ולא במנגנון.

דרך אגב. שעוני בלנפה (Blancpain) מורכבים על ידי אותו שען שחותם עליו. אני מאמין שגם כאן לא מדובר במנופקטורה שמייצרת את כל החלקים לבד סטייל שלושת הגדולים וכדומה. תקן אותי אם אני טועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט לא מנופקטורה ברמה הזו - כלומר הם בונים את המנגנונים אבל כאמור לא מאפס, לוקחים מנגנונים - מפרקים ומרכיבים מחדש. לפי מה שקראתי הם מבצעים QA ורגולציה של השעון ברמה גבוהה, לא שהדיוק בראש מעייני אבל השעונים של שורוקוף נחשבים איכותיים גם מבחינה מכאנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחדשתי לי אתמול.

IMG_6188.JPG

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה מאוד! יום יבוא וגם לי יהיה כזה.

לא צריך לחכות! השעון הישן שלי עומד למכירה במחיר מאוד אטרקטיבי.

DSC_5363.JPG

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...