Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

לאחר שעונים במיליון יורו וכו' הגיע זמן למשהו הרבה יותר זול, אך חמוד ומעלה חיוך (לפחות אצל החלק הרוסי הלא-מבוטל כאן :-D ).

ביקור אצל ההורים העלה מן האוב (מהמגירה, אבל זה הרבה פחות דרמטי) את השעון הבא:

DSC_1009_1_1_2666541005.JPG

השעון מכאני, מאד קטן קוטר (32 מ"מ אאל"ט), אך מן הסתם יקר כזיכרון (השעון הראשון שלי). הוא עובד, אך עד מהרה (תרתי משמע) מתחיל למהר. כמו כן זקוק להידוק מכלולים פנימיים (כל העסק רופף בזמן סיבוב המנגנון) והטבעת החיצונית. גם הרצועה שעליו זקוקה להחלפה, היא מאד לא נוחה. המלצות לשען באיזור חיפה רבתי יתקבלו בברכה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווסטוק עדיין קיימת ואפילו זוכה להמון עדנה אצל חובבי שעונים אמריקאים (חפש בגוגל את Scuba Dude כדי לראות סוג של דגם המשך לשעון הנ"ל).

דרך אגב קיימת גם חברת Vostok Europe שמייצרת שעונים מגניבים על גבול הפסיכים (יום יבוא ואני אקנה Vostok Ekranoplan).

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב כל המומחים, למי יש אתר בינלאומי טוב ולא יקר למכירת שעונים איכותיים שגם שולח לארץ במחיר הוגן בלי להשתמש בכל מיני קומבינות?

חוץ מאמזון כמובן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתר שכבר הזכרתי מספר פעמים: nywatchstore

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שעונים במיליון יורו וכו' הגיע זמן למשהו הרבה יותר זול, אך חמוד ומעלה חיוך (לפחות אצל החלק הרוסי הלא-מבוטל כאן :-D ).

השעון מכאני, מאד קטן קוטר (32 מ"מ אאל"ט), אך מן הסתם יקר כזיכרון (השעון הראשון שלי). הוא עובד, אך עד מהרה (תרתי משמע) מתחיל למהר. כמו כן זקוק להידוק מכלולים פנימיים (כל העסק רופף בזמן סיבוב המנגנון) והטבעת החיצונית. גם הרצועה שעליו זקוקה להחלפה, היא מאד לא נוחה. המלצות לשען באיזור חיפה רבתי יתקבלו בברכה.

לאחרונה ביקרתי אצל שען (רוסי) בבלפור 3 בחיפה ("שעוני בלפור"), הוא נמצא צמוד לחנות שנקראת מוסקבה.

לי אישית החליף שתי סוללות בג'י-שוק וסייקו, אבל ראיתי אצלו לא מעט שעונים רוסים - אני בטוח שהוא ידע מה לעשות עם השעון שלך!

(וגם המחירים הוגנים)

http://www.d.co.il/80081144/49560/

בברכה!

יונתן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על השעון כתוב: "17 אבנים", מה זה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שגלגל מסתובב - את השעון הראשון שלי קנו לי ממש בסוך לחנות של אותו שען - אצל "מינץ" שכמובן נסגר לפני שני רבות.

לגבי "17 אבנים" - מדובר באבנים טובות - בד"כ רובי - המשמשות כצירים במנגנוני מיכאניים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפרופו שעון רוסי. השעון הכי יקר מבחינתי אצלי באוסף הוא שעון RAKETA רוסי של סבא שלי.

כמובן שהערך הוא סנטימנטלי, אבל עשיתי עליו פרוייקט נחמד.

למזלי מותג זה עשה חיכויים של דוקסה ולכן לא הייתה לי בעיה בחלפים. לכן כל החלקים במנגנון שהיו עשויים ממתכות שיכולות להחליד הוחלפו לכאלה שלא. על הדרך החלפתי גם גלגל באלנס ל GLYCIDYR או איך שלא קןראים לחומר הזה וקינחתי בשיפורים קוסמטיים של רצועה מעור קרוקודיל לואיזיאני שנלקחה מחלק הכי משובח בחזה ואבזם פרפרי מזהב.

רק באירועים נורא מיוחדים אני עונד אותו ומקבל מלא מחמאות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש אתרים נוספים? חיפשתי שם ואין יותר מדי מבחר מהסגנון שאני מחפש.

הם מוכרים שעונים סוג ג'

אלו מוכרים שעונים ליגה מעל:

http://www.authenticwatches.com/

משלוח חינם לכל העולם ברכישה מעל 500 דולר.

אל תשכח שתצטרך לשלם מכס.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי קורא להם שעונים סוג ג'. אולי יותר שעונים שימושיים. האמת היא שלא התעמקתי יותר מדי במבחר כיון שמבחינתי שעון הוא מכשיר פונקציונלי שצריך להיות מעוצב בצורה סבירה, ואני לא מנסה לשדר יוקרה, במיוחד כיון שאני שונא שעונים גדולים וכבדים ומעדיף עדינים ודקים. בעצם אני מעדיף להסיר את השעון בכלל, אבל מסיבות שונות יש מצבים בהם איני יכול לוותר עליו.

אני גם לא משקיע בבגדי מעצבים - תאמין לי שאף אחד לא מסתכל על התוית שצמודה לישבן שלי, ואפילו לאיזה רכב אני נכנס כאשר אני יוצא מהמשרד. הקליינטים שלי העריכו אותי כשנסעתי בקורולה חבוטה בדיוק באותה מידה שהיו מעריכים אותי אילו נהגתי באודי מפוארת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ את השרשור הזה כי סופסוף קיבלתי גישה לאוף טופיק :wave: (ותודה לרז), רציתי להראות ולבקש עזרה.

אומנם יש לי רק שלושה שעונים כרגע ואף אחד מהם לא עולה הרבה כסף אבל החלטי להציג אותם בכול מקרה.

הראשון, G-SHOCK רגיל למדי, בן 4 כבר עבד קשה ועבר לא מזמן החלפה של הרצועה והגומי שעוטף את השעון, במקור השעון היה כחול יפה, לא מצאתי את החלק בכחול, משמש אותי ליום יום.

img0188qy.jpg

השני, שעון של BUREN, אני לא יודע כמה החברה הזאת נחשבת לטובה, קיבלתי מתנה לבר מצווה והוא השעון היפה יותר שלי.

img0187kx.jpg

השלישי, שעון שאני כבר לא עונד, שעון צלילה של SEIKO, את השעון הזה אבא שלי קיבל במסגרת הצבא (שירת בילת"מ, ניתן לראות מאחורה חריטה של מספר סידורי), הרצועה הירוקה הזאת זה סקטוץ, פעם בכמה שנים אבא שלי היה תופר מחדש בצבע אחר (אפור, אדום, לבן,ירוק, צהוב וכו'), את השעון הזה אני אוהב מאוד (בעיקר בגלל מה שהוא מסמל, אבא שלי שמר מאוד על השעון וכיום בגלל מצבו הבריאותי הוא לא הולך איתו) הבעיה היא שהוא כבר ישן, הטבעת (המספרים שיש מסביב) כבר מתפרקת (החלק שמחזיק אותה מלמטה נשבר), הלוח מסתובב והלכתי לשען שאמר שכב אין הרבה מה לעשות איתו כי הוא ישן וקשה למצוא חלקים.

אם מישהו יכול לשפוך אור על הנושא (החל מתיקון ועד מידע נוסף על השעון) יתקבל בברכה.

img0189qk.jpg

img0191sb.jpg

img0190kb.jpg

נ.ב. בדיוק נגמרה לי הבטריה במצלמה הרגילה ואין לי מטען, התמונות צולמו דרך אייפון ולכן האיכות הירודה, במידה ויש דרישה יצולמו תמונות נוספות ואיכותיות יותר, עמכם הסליחה.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסייקו יש דגם אוטומטי של השעון הזה, SKX007. נחשב לאחלה של שעון.

אני שוקל לקנות Seiko Monster, למישהו יש נסיון עם אלה?

אגב, דואר ישראל היכה בי והרכישה האחרונה שבוצעה בתחילת מרץ ( http://www.longislandwatch.com/Orient_ER2A005Y_Aviator_Watch_p/er2a005y.htm )לא הגיעה. לא נורא, זוכיתי.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר ב Seiko עסקנן, מלפני שבוע אני הבעלים הגאים של snae971p1 מסדרת sportura.

השעון ממש יפה וספורטיבי אם כי קצת כבד על היד אבל אני מבסוט מהקניה ומהמחיר. 1350 ש"ח.

IMG_20130515_1958132.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים אני חייב לכם סליחה, את הדבר החשוב ביותר לא ציינתי, השעון השלישי (SEIKO) לא במצב שמיש כרגע (עובד אבל יש לו כמה בעיות) ואני רוצה להפוך אותו לשמיש, אשמח להמלצות (כבר קיבלתי מחבר פורום אחד) בכול נושא, החל בשען באזור חיפה, דרך מקום להשיג חלקים ועד פרטים מעניינים יותר ומעניינים פחות על השעון.

תודה וסליחה, אורי.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...