Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

חבר'ה אתם יודעים עד איזה סכום יש פטור ממכס על שעונים שמוזמנים באיביי?

בזמנו כשקניתי את הטיסו שלי באיביי הייתי צריך לבלות חצי יום בדואר הראשי בתל אביב כדי לחלץ את השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ החוק עד 75 דולר יש פטור מלא ממכס ומע"מ.

עד 320 דולר (1200 ש"ח) יש פטור ממכס, אבל חייב במע"מ, כמובן שיש יוצא מן הכלל כדוגמת חלפים לרכב וסלולר.

מעל לזה ועד 1000 דולר- יש גם מכס, בהתאם לפריט המבוקש (מחשבים למשל, עדיין יש רק מע"מ).

מעל ל-1000 דולר- יש גם מס עמיל מכס ועוד כמה הנפצות. סדר גודל של כמה מאות שקלים נוספים (לא יודע מספרים מדוייקים).

מנסיון- ביגוד ושעונים אין כ"כ הקפדה, ויש פה גם הרבה עניין של מזל וגם תלוי ברשום על החבילה. אני קניתי את השעון שלי ב230 דולר ולא עוכב בכלל. ואני מכיר מקרים יקרים מ320 דולר שלא עוכבו/ חייבו, ומנגד יש גם מקרים של 100 דולר שעוכבו וחייבו במע"מ.

הבנתי ממישהו שעבד בעבר בבית המכס, שאחד מהסיבות שלא כ"כ מקפידים בשעונים ופריטי אופנה שלא מסומן עליהם את הערך הפריט (gift,למשל) או לחלופין מסומן ערך קטן מ75 דולר, היא שיש הרבה זיופים בשוק. אבל! אם זה מגיע באריזה מקורית אותנטית וכו'- והם עולים על זה- אזי החיוב יהיה מלא בהתאם להוכחת מחיר הקנייה.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה השעונים שלי.

rolex submariner red dial -גירסה מיוחדת [סאבמרינר רשום באדום]

73248_1319142397576_6679038_n.jpg

roblox sea dweller

522876_2662535981576_2018359310_n.jpg

אומגה -זהב 18K

532161_4079055393676_696828245_n.jpg

אני מתלבט בין שתי השעונים הבאים .

1

Picture+4.png

2

16618bk-dz-l.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחטיין - שווים כמו מכונית נחמדה :wink:

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הולי קאו, הצצתי במחירי השעונים של מונטבלאנק - הדגמים ה"זולים" הם מ2000 יורו וצפונה:shock:

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נראה ממש ממציק ולא שימושי. אולי מגניב ל-5 דקות אבל לא יותר מזה

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמצאתי מה אני הולך לקנות לעצמי ביום הולדתי הבא:

2_1.jpg

http://www.bavarian-crono.de/shop/Editions-Speedo-Watches/Star/Edition-230-year-built-1963-speedo-watch-BC-42::2.html

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דעה על השעון הבא?

http://www.ebay.com/itm/Orient-ER27002B-Mens-Symphony-Black-Dial-Rose-Gold-Tone-Black-Leather-Strap-Mec-/330908268030?pt=Wristwatches&hash=item4d0bab75fe

חברה מוכרת? אני לא כל כך בעסקי השעונים ורוצה לפנק את עצמי בשעון חדש

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמצאתי מה אני הולך לקנות לעצמי ביום הולדתי הבא:

2_1.jpg

http://www.bavarian-crono.de/shop/Editions-Speedo-Watches/Star/Edition-230-year-built-1963-speedo-watch-BC-42::2.html

ואז כל פעם שישאלו אותך מה השעה תגיד "70-160, לא, רגע..." :-P

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...