Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

ועל הדרך שאלה קטנה למבינים,

יש לי שעון שעובר כבר כמה עשרות שנים בירושה של אומגה.

הוא יפה, אבל ממש צעקני לטעמי.

מנסיוני לרוב השעונים האלה, במיוחד ממחצית שניה של מאה ה20 לא שווים הרבה, אבל נורא יקרים לתחזוקה עקב היעדר חלקים.

לרוב מחירם כמשקל הזהב, במידה שעשויים ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו שעון אומגה סימאסטר שדיברתי עליו בדף הקודם(1973) שהיה של סבא שלי שווה בערך 800 אירו, כמובן שזה לא סכום ששווה למכור אותו, העדפנו להשאיר אותו במשפחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי:

da862e4b802805b8afb25f40e41bc4a321f791e8.jpg?2

יש עוד איזה סייקו, טיימקס וטיסו באוסף, אבל זה היום יומי. רכישה הבאה כנראה תהיה IWC פורטופינו או אומגה סימאסטר.

החלום איזה יגר,בריגה, פאטק, או וושרון.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את השעון שלי מצאתי בטעות כשעזרתי בכלל לחבר לחפש שעון אחר בשבילו.

איך שראיתי אתו נדלקתי עליו והבאתי אותו מאי.ביי במשלוח אקספרס כי לא יכלתי לחכות יותר

הדגם הוא Armani AR-1410

1(1343).jpg

VW GOLF V5 2001

HU: Alpine 9873E COMP: Morel Hybrid Ovation 6.5

AMP: Crunch PZI 175.4 SUB: IDQ 10In

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנוכחי כרגע,

קסיון מוזהב וכסוף עם עלי תלתן.

ל'

73155_10151433507248250_294801824_n.jpg

59759_10151417892088250_1138745383_n.jpg

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחמד לראות את השעונים של כולם .. אני אוסיף את המיני אוסף שלי ..

ראשית , שעון היום-יום שלי הוא בדרך כלל אחד משלושה (אני מחליף את השעון העיקרי שלי כל כמה זמן למשך שבוע שבועיים),

רוב הזמן אני עם הCERTINA DS PODIUM BIG SIZE שלי, הוא מלווה אותי דיי הרבה וחטף לא מעט, במקור היגיע עם רצועת מתכת (שעדיין אצלי) שהוחלפה לאחרונה לרצועה מקורית בצבע חום כהה עם סוגר פטנט של סרטינה:

img1381ux.jpg

שעון נוסף שאיתו אני מסתובב דיי הרבה הוא הCASIO PRO TREK שלי, דגם PRG-130-1V, מלא פונקציות (מד גובה, טמפרטורה, מצפן, מצב ירח וכד') ונמצא איתי לא מעט בשטח כבר כמה וכמה שנים (אני רוכב אופניים למי שלא ראה אחת ממליון התגובות שלי בנושא בפורום :wink: ) :

img1382ue.jpg

שעון שלישי שאיתי ביום יום מידי פעם והוא יחסית חדש (שנה ומשהו) הוא הCASIO G-9300-1 מסדרת הMASTER OF G שאותה אני אוהב מאוד, כולל מצפן ומד טמפרטורה (בין הG-SHOCK-ים היחידים עם הפונקציות האלה) ומצב ירח, יחסית גדול ומאוד קל וחזק:

img1384ft.jpg

שעונים נוספים ..

לאירועים, בעיקר חשובים, יש את CERTINA DS PODIUM SQUARE CHRONO שגם לו החלפתי רצועה מחום בהיר לשחורה:

img1380ej.jpg

יש שעון שבעיקר נמצא כי הוא באוסף שלי והצבע שלו לא נפוץ וזה הMUDMAN השני שלי, G-9000 , קניתי כזה בצבע שחור עם כפתורים אדומים גם לאבא שלי אז מידי פעם אני מתאם איתו והולך גם עם השעון הזה ... :-) :

img1383f.jpg

אני חולה G-SHOCK ובעבר היו לי לא מעט גירסאות מיוחדות שנמכרו, כולל אחת שהיתה לימיטד אדישן שנמכרה בLA בלבד בתחרות גלישה בין-לאומית שקסיו נתנו לה חסות, השעון ניתן לבן דודי הצעיר כמתנה לשירותו בצבא (יחידת צוללנים לביטחון נמלים של חיל-הים) והוא עשה בו שימוש נהדר.

השעון הבא שאני שוקל לקנות יהיה כנראה הדגם החדש שלהם מסדרת הGRAVITY DEFIER - דגם GW-A1000-1A .

תלוי איך הוא יראה על היד .. עדיין לא מצאתי חנות שמחזיקה אותו במלאי , זה שעון יחסית יקר (לCASIO) שעולה 1700+ שקלים. במחיר הזה אני שוקל לקחת במקום PRO TREK אנלוגי .. ימים יגידו ..

gshock_gd_mainimg.jpg

החלום הוא OMEGA , רצוי אחד מסדרת הSEAMASTER PLANET OCEAN , אשמח לאחד של 007 , אבל אקח בשמחה גם CHRONO עם חוגה כתומה.

זהו... לבינתיים .. :-D

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השעון של ulysse nardin פצצה.

אם נדבר על שעון יפה במחיר קצת יותר ריאלי אמליץ לכם על Tissot מדגם T-Race:

אני אוהב מאוד את צבע האפור-טיטניום

666(34).jpg

HU: Pioneer DEH-80PRS Woofers: SEAS Lotus Reference Tweeters: SEAS Lotus PerformanceSUB: Hifonics12" Wiring:KnuKonceptz,Omega-Audio,Sound quest AMPS:Lightning Audio,Phonix Gold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסי מסטר השחורים (בעיקר הפלאנטים) יפייפיים

בכלל אני אוהב מאוד את סגנון הסאבמרינר גם כן.

אולי נרכוש בינתיים איזה תחליף כמו - http://www.amazon.com/Seiko-Black-Stainless-Automatic-SNZF17/dp/B001IBF15Y/ref=sr_1_1?s=watches&ie=UTF8&qid=1366451451&sr=1-1&keywords=snzf17 בתור הבא? :)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזה מקום אמין בארץ (עדיף באוזר ירושלים) שמישהו יכול להסתכל עליו ולתת לי עוד קצת פרטים עליו?

דגש על אמין, לא בא לי מקום שיחרטט אותי.

נתי הבעלים של ביג בן במדרחוב, לא זוכר את הרחוב, זה אחד הצדדים לכיוון קינג ג'ורג'. הוא מקצוען אבל סוייחר, קח בחשבון.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שראיתי אתו נדלקתי עליו והבאתי אותו מאי.ביי במשלוח אקספרס כי לא יכלתי לחכות יותר

הדגם הוא Armani AR-1410

כמה עלה לך התענוג?

אפשר לדעת כמה מכס\מע"מ לוקחים אחרי סכום מסויים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הוא Armani AR-1410

מאוד יפה, רק חבל שהוא ארמני.

יש לי בעיה עם שעונים של חברות אופנה (נאוטיקה, D&G, לקוסט וכו').

למרות זאת עם משקפי שמש של ארמני אני דווקא ביחסים מעולים. 8)

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...