Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק בכך שהשעונים של SEIKO ו-CASIO הם מצויינים ואיכותיים, אלא שבעיניי הם פשוט המוניים מיני. זה לא שאני מסתובב עם אקזוטיקה שיוצרה במהדורה מוגבלת ומיועדת לאספנים בלבד, אבל אני בעתיד ממש לא רואה את עצמי עונד דגם כלשהו שלהם.

אגב, בעבר היו לי - בערך כמו לכולם - כמה דגמים של קסיו ועוד דגם אחד של סייקו (טיטניום, איך לא?). הם כולם עשו עבודה טובה ואת הסייקו אפילו ממש אהבתי, אבל תמיד הרגשתי שחסר לי משהו.

הסרטינה נמצא אצלי כבר כמה שנים, וככל שאני שוקל את זה כך אני פשוט לא מוצא סיבה להחליף אותו. הוא כמעט בלתי מורגש, בעל עיצוב יפה ובאופן כללי מרגיש הרבה יותר יוקרתי ואיכותי ממה שהוא עולה בפועל.

הויקטורינוקס גם יפה ואפילו יקר יותר מהסרטינה. אילולא היה שוקל כ"כ הרבה לא היה סיכוי שהייתי מחליף אותו ביום מן הימים.

כנראה שהיורש שלו יהיה השעון הבא, אבל זה ממש לא הולך להיות בעתיד הקרוב:

breitling-aerospace-avantage-utc-br7181.jpg

המשקולת ממש יפה אלעד.

תודה

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רואה במה סייקו המונית יותר מויקטורינוקס או טיסו או סרטינה או כל מותג כניסה שוויצרי אחר, למעט העובדה שעל אחד כתוב Swiss Made ועל השני לא (מה גם שהגדרת מוצר כ-Swiss Made מאוד ליברלית במותגי הכניסה). למעשה כאשר מטפסים מעלה במחירים אין למותגים האלה שום תחרות מול גרנד סייקו או קינג סייקו.

קסיו לעומת זאת זה כבר סיפור אחר.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שעובדתית אתה צודק, פשוט מדובר כאן בהעדפה סובייקטיבית שלי. אפשר להשליך את הדוגמה הזאת גם על עולם הרכב, מבלי לנקוב בשמות פן גם בשרשור הזה תתלקח מלחמה ;)

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש חנות בחולון שיש לה קולקציה של אוריינטים. זה אמנם לא היבואן הרשמי אבל המוכר שם נחמד על אף שהסיבה היחידה שאני נכנס אליו היא כדי לקצר רצועות.

אני לא קניתי את שלי בארץ בעיקר כי פערי התיווך לא נורמלים.

ושאלה כללית : בערך כל חברת שעונים בעולם מעתיקה מרולקס את עיצוב הסאבמרינר, למה אין חברה שוויצרית/יפנית/גרמנית שתייצר הומאז' סביר לפאטק נאוטילוס? אין לי 200K לשים על השעון הזה.

אתה זוכר את שם / כתובת החנות? גם אם המחירים שם יקרים, אם יום מן הימים יבוא לי להזמין אוריינט כזה אונליין, לפחות אזכה לראותו בעיניים קודם לכן.

לגבי פאטק - יכול להיות שהעורכי דין שלהם חזקים יותר משל רולקס... :wink:

ואלעד - זה בשבילך ... ושלא תטעה, השעון הזה עולה כמו הרכב שלך, ואני לא מתכוון לביאנקי...

t10_sd_spacewalk_watch_front.jpg

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה שמתי עין על שעונים של מונבלאן.

אחד מאלה שתפסו לי את העין:

המונבלאן שעון מאוד יפה. לדעתי הוא מתומחר קצת גבוה מידי, למרות ששעונים ותמחור זה

משהו שלא תמיד מובן.

השעון שלי:

13499-1.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שסייקו שולט כאן ,אכן מותג שמעניק יחס תמורה מחיר מעולה ומגוון הדגמים שלו פשוט עצום

אז נצרף עוד דגם.היום על היד השעירה שלי דגם אוטמטי לא נפוץ יחסית skz211 .

20130417_150943.jpg

...Our necessities are few but our wants are endless

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחירתי הפרקטית , השעון מעוצב, זול והנוח ביותר שמצאתי לשימוש יומי בבריכה.

התצוגה ענקית וקל לראות אותה מתחת למים.

פרט לכך הוא עושה הכל: 2 אזורי זמן, מעורר, סטופר, lap time, interval ,תאורה

למעלה ה-Triax 50 שהחזיק מעמד 5 שנים

מתחתיו ה-Triax המחליף

9k=2Q==

images?q=tbn:ANd9GcR76bQUGYibZpNMYoeFzVAf9bu5wZY_mOAm2QWmRDnyBycSyap6Bg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה זוכר את שם / כתובת החנות? גם אם המחירים שם יקרים, אם יום מן הימים יבוא לי להזמין אוריינט כזה אונליין, לפחות אזכה לראותו בעיניים קודם לכן.

זה ברחוב שנקר פינת סוקולוב. יש שם שתי חנויות שעונים, אחת עם מבחר של ברייטלינג ואומגה, והשניה שבה יש מותגים עממיים כמו טיסו ואוריינט.

הועלה כאן עניין תמחור השעונים, אני רוצה לציין שמגמת התמחור של הדגמים האחרונים של אומגה נוראית. אני חושב שעל Aqua Terra קוורץ מבקשים באיזור 2500 דולר. בארץ רוצים באזור 13000 ש"ח! לא נורמלי. לא רק זה, גם בקרת האיכות לא מה שהייתה פעם, במחיר כזה היית מצפה שמחוג השניות יגע בדיוק בסמני השניות על השעון, ובפועל הוא נופל איפשהו בין המרקרים. אני יכול להבין את זה בסיטיזן שעולה 150 דולר, אבל לא בשעון שעולה פי 15 יותר.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו חברים, רצה שמועה ששעוני אמיר מחולון נמצאים בקשיים כלכליים וסוגרים את החנות. האם יש אמת בדבר? אבא שלי נמנע כבר כמה זמן לקנות שם בגלל שהוא מפחד להשאר בלי אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושאלה כללית : בערך כל חברת שעונים בעולם מעתיקה מרולקס את עיצוב הסאבמרינר, למה אין חברה שוויצרית/יפנית/גרמנית שתייצר הומאז' סביר לפאטק נאוטילוס? אין לי 200K לשים על השעון הזה.

לפני 12 שנה כמעט קניתי ברומא נאוטילוס. עלה 7K יורו ויורו היה יותר נמוך מדולר. כרטיס אשראי לא עבר. עד היום אני לא חולם עליו.

692409d1335527605-omega-seamaster-reporting-~-photo-5-.jpg

מלווה אותי מזה 7 שנים, סביר להניח שיוחלף באומגה חדש.

למה להחליף שעון מצוין עם מנגנון מצויון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...