Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור השעונים הזערורי

Liviur

פוסטים מומלצים

אז בשביל מה המציאו את הסייעות אם לא בשביל זה?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבקש מאלעד קצת משערות הידיים שלו, אתה תגורש מהפורום עם הידיים החלקות האלה.

חבוב, שיערות הידיים שלי הן אוצר טבע לאומי. גם אם אני רוצה לחלוק אותן עם אחרים, החוק אוסר עלי. 'צטערת.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על עמידות למים - להלן הרכש החדש, המהדורה החדשה של Seiko Monster. לא יפה, אבל מאוד אופה - עמידות למים Diver's 200, בנוי כמו טנק, תאורת המחוגים של שעוני הצלילה של סייקו מטורפת וגולת הכותרת של הדגם החדש היא מנגנון אוטומטי חדש שיש לו גם מתיחה ידנית וגם Hacking (מחוג השניות נעצר כשמכוונים את השעה). רצועת הגומי הזאת תוחלף בקרוב לרצועה טיפה פחות בולטת עם תפירה אדומה.

zEzFFYc.jpg

שמתי לב שלסייקו ישנם 3 מנגנונים אוטומטיים:

1. automatic

2. kinetic

3. סדרה 5, אני לא יודע אם זה מנגנון שונה, אני חושב שכן.

האם מישהו יודע להגיד מהו זמן הפעולה המקסימלי של מנגנון כזה?

ז"א, כאשר המנגנון מתוח לגמרי, והשעון לגמרי במנוחה, כמה זמן המחוגים יפעלו?

לשם דוגמא, בשעוני סיטיזן אקו-דרייב (שעונים אוטומטיים הנטענים ע"י אור), התשובה היא 11 חודשים!

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי שעון של "גלרי רויאל" (יש אפשרות החלפה)

לא מצאתי שום פרטים על החברה הזאת. השעונים שלהם נמכרים רק באתרים ישראליים.

האם מדובר בחברת מדבקה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שלסייקו ישנם 3 מנגנונים אוטומטיים:

1. automatic

2. kinetic

3. סדרה 5, אני לא יודע אם זה מנגנון שונה, אני חושב שכן.

האם מישהו יודע להגיד מהו זמן הפעולה המקסימלי של מנגנון כזה?

ז"א, כאשר המנגנון מתוח לגמרי, והשעון לגמרי במנוחה, כמה זמן המחוגים יפעלו?

לשם דוגמא, בשעוני סיטיזן אקו-דרייב (שעונים אוטומטיים הנטענים ע"י אור), התשובה היא 11 חודשים!

תודה.

אקו-דרייב הוא מנגנון קוורץ שנטען על ידי אור. סייקו קינטיק הוא מנגנון קוורץ אוטומטי שהסוללה שלו נטענת על ידי תנועת היד, אם אני לא טועה יש לו power reserve של כמה שבועות (גם לאומגה היה מנגנון דומה שנקרא אומגה-מטיק). למנגנונים האוטומטים של סייקו אין סוללה בכלל, ויש להם power reserve של משהו כמו 40 שעות.

המנגנון שנמצא בסייקו 5 הזולים בסיסי יותר מאלו של הסדרות היקרות יותר, בדר"כ אין שם אפשרות למתיחה ידנית (לא באמת עקרוני בשעון אוטומטי לדעתי) ומחוג השניות לא עוצר כשמכוונים את השעה (דהיינו הדיוק נמוך יותר, אבל מצד שני אף אחד לא קונה שעון אוטומטי בשביל הדיוק).

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לירן - השעון שקיבלת נושא מותג מדבקה, דבר נפוץ מאד בארץ. כולל גאלרי למיניהם, ורסאי ועוד רבים שחלקם אפילו טובים (למישהו).

לגבי האקודרייב - אכן מדובר בטעינה על ידי אור, כאשר הייחוד הוא שהתא הפוטואלקטרי חבוי מתחת ללוח השעות הסוללה מספיקה לבין מספר ימים לחצי שנה ללא תאורה - בהתאם לדגם. מנגנונים "אוטומטיים" אינם חשמליים אלא פועלים על אנרגיה מיכאנית האצורה בקפיץ, כאשר הקפית נמתח על ידי תנועה של משקולת בהתאם לתנועות היד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספריאל תודה על המידע.

המחיר דווקא לא היה ממש של מותג מדבקה ומצאתי פרסומות שלא ייבישו מותגי פרמיום.

אומנם הוא נראה לא רע ויש שנתיים אחריות, אבל אני סולד ממוצרי מדבקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב האנשים לא באמת אכפת מה יש לך על היד ואם השעון שלך עולה 100 ש"ח או 30000 ש"ח. הדבר אומר שאת השעון אתה קונה בעיקר בשביל עצמך.

A man walks down the street in that hat, people know he's not afraid of anything

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון :

היום הטיסו T-RACE חזר מתיקון, תוקן באחריות חינם, כולל החלפת סוללה (סחתיין על השירות, ציפיתי לבעיות..).

בינתיים כבר התחיל לדגדג לי להחליף, בין היתר כדי למנוע 'טביעות' נוספות שלו.

ראיתי את הPRC200 בחנות, כרגע במבצע, 1600 עם רצועת עור, 1800 עם רצועת מתכת.

מבחינת גודל הוא מתאים לי, ואני אוהב את השעון עצמו. הבעיה עם הרצועות -

רצועת עור יפה מאד בעיניי, אבל לא פרקטית כי לא ניתן להרטיב אותה.

רצועת מתכת עמידה למים, אבל פחות מתחבר ללוק הזה, וגם איכשהו תמיד זה תופס את השערות בידיים..

שאלתי אם אפשר לשים רצועת גומי - לא ניתן..

תכלס אני מאד אוהב את המראה של הT-RACE, רק הבעיה של העמידות למים, וש..בא לי לחדש :)

דעתכם ?

IMG_1662.jpg

IMG_1663.jpg

IMG_1670.jpg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד יפה עם רצועת המתכת, כמה רמות מעל הנוכחי שלך.

פעם הבאה תוריד את הסוודר לפני המדידה.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי.

באמת נחמד מצידך לפנק את השימפנזה עם שעון.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הPRC200 נמכר ב-225$ באיביי (רצועת מתכת).

חישוב בBUY2USA מראה שאני יכול לקבל אותו עד הבית ב-300$.

http://www.ebay.com/itm/New-Mens-T17-1-586-52-PRC-200-Chronograph-Watch-/111090249555?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item19dd7eaf53

מה שמטריד זה שהמוכר הוא סיני, והמחיר באמאזון הוא 350$ לאותו שעון (הזמנה מאמזון עם BUY2USA יוצאת 1700 ש"ח.. עדיף בארץ).

אני חושש שמדובר בזיוף, מצאתי את חוות הדעת הבאה באמאזון (שטוען שגם באמאזון מדובר בזיוף):

I absolutely love the look of the watch so I tried to purchase this watch from two Internet dealers, once from this Amazon merchant and once from Jomashop. And upon close inspection, both of them are the high-end AAA replicas made from China!!!

So I am going to vote this 1 star just remind everyone - please choose another model if you don't want to pay $300 for a fake made in China!

t's none of the faults of Tissot, or Amazon, or even the Internet dealers... it's just that Tissot is a very popular brand in China and PRC200 has been on the market for a very long time - giving plenty of time for the Chinese to perfect their replica.

It's staggering that I did a PRC200 search on the Chinese equivalent of eBay, there are thousands of fakes ranging from $60 USD to $150 USD. The ones I received are the AAA $150 one with the authentic Swiss quartz movement, but the build quality of the dials and bracelet is still a bit worse than the original Tissot.

It's shocking how the current market is flooded by replicas that I suspect the majority of the gray market PRC200 in US is fake. Because the movement is authentic, no Authorized Dealer will be willing to tell you that it's a fake, so we are completely at our digression here. I think even one of the images posted by Amazon customers on this page is fake, because you can see that the tachymeter is slightly out of position.

I ended up buying a Swiss Army watch... purely based on the conclusion that there are no high-end replicas for that model yet because it just came out last year.

Good luck everyone!

עכשיו מצאתי את השרשור הזה, שהוריד אותי סופית מהעניין של איביי בנושא הזה :

http://forums.watchuseek.com/f62/how-spot-fake-tissot-prc-200-a-339622.html

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...