Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 59.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4858

• SlowRide

4709

• פינדר

3741

• m3x7r3m3

2926

אתה מתבלבל, השרשור שקט כי אור עסוק בחלוקת קרטיבים לילדים של מחבלים, יבגני חוגג את הרמאדן עם אחיו בעזה ואני מתרים כספים ל-BDS בארצות הגולה.

זה כי אנחנו סמולנים בוגדים שנקבל סרטן אמן, למקרה שלא הבנת.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בונא רוני יא בן של אלף ***ות, קרטיבים אמא שלך, אני מחלק רק תותי פרוטי.

אל תוציא אותי בונקר.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כי אנחנו סמולנים בוגדים שנקבל סרטן אמן, למקרה שלא הבנת.

האמת רוני, בניגוד גמור לדרגות השיח אליהן התדרדרת בשרשור הזה, לא חושב שתוכל למצוא ציטוט שלי שדומה, ולו באופן מרוחק, למה שכתבת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי (בתאוריה אני ימני, מוזר שאני יודע לקרוא)

כי יש בקרב עוד קהילות (לא רק קהילת השמאל), כאלה אשר נותנים בונבונים וארטיקים לילדים.

נכון שאתם מוזרים בדרכם, אבל יש עוד כאלה...אתם לא מיוחדים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה פתאום הרחמנות העצמית הזו?

בחייאת היו פה כמה וכמה דיונים מעניינים ולגיטימיים, אז איך שוב חזרנו לדמגוגיה?

לגבי הרצח היום - מזעזע, שפל וכל דבר אחר. אני לא חושב שיש מישהו בשרשור הזה שחושב אחרת.

אני גם לא חושב שרצח כזה או אחר ישנה דעות או גישות של אנשים.

אם נבחן רק את עצמנו, הפיגועים הם תוצר של מדיניות ממשלתית מהוססת שלא מצליחה לגבש החלטה שנים על גבי שנים. היפרדות או חיבור, מלחמה או שלום הן החלטות אפשריות. אף לא אחת התקבלה או שנעשה צעד משמעותי בכיוון. אולי זה כי לא יכולים, אולי לא רוצים, אולי זה טוב למישהו שיש מלחמות ללא סוף במזרח התיכון, אולי אין מזל.

עצם העובדה שקיים ויכוח שמאל-ימין כל כך ער במדינה זו הגאונות של מפעילי הבובות.

במקום להתווכח כל היום ולדכא את הצד השני, יש לדכא את הממשלה ולדרוש ממנה פתרון. כמו שמפגינים בשביל כסף, צריך להפגין למען פתרון.

היות וכולנו יודעים שזה לא יקרה, אנחנו נמשיך לעקוב אחרי השרשור הזה, נמשיך להתדיין וקצת לעקוץ וקצת להתמסכן וקצת להתפרץ וקצת לכתוב את דעתנו; ובסוף אנחנו ניפגש כאן בעוד שנה מהיום, בלי שהרבה התקדם. אותם הוויכוחים ואותם הקולות חוזרים על עצמם שנה אחר שנה אחר שנה.

מי אמר שטיפשות זה לעשות את אותו הדבר פעם אחר פעם ולצפות לתוצאה אחרת?

צדק.

כולנו, כחברה, במובן מסוים טיפשים. מצחיק איך אדם בודד יכול להיות אינטליגנטי ושקול בצורה יוצאת דופן, אך אנשים כקבוצה הם פרה משוגעת חסרת רסן. הזוי בעיניי.

השרשור נפתח לפני כמעט 3 שנים וחצי. DAMN.

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

לא טיפשות, אי שפיות.

מסכים עם כל מה כתבת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הייתה בדיחה RK, שנבעה מהרמיזה הדי מאוסה שלך לכך שאנשי השמאל שותקים כאשר פלסטינים עושים משהו רע, כי זה הרי לגמרי מתבקש שברגע שמשהו כזה קורה, כל אדם ירוץ לרשתות החברתיות ולפורומים בצעקות אבוי. או לחילופין, זה מחזק בצורה עקומה את ההנחה של הימנים, שהשמאלנים בעצם שמחים שמשהו כזה קורה כי הם בוגדים עוכרי ישראל וכו'.

בקיצור, יאללה יאללה. כמו שאני לא מתפאר כשפלסטינים עושים משהו טוב, אני גם לא רץ להתבכיין כשהם עושים משהו רע. אגיד לך יותר מזה - הפלסטינים יוצאים לי מכל החורים בהרבה מאוד מצבים, והייתי שמח לא פחות ממך אם הם לא היו כאן. ההבדל הוא שאני מבין שזה המצב וצריך להתמודד איתו בצורה הגיונית, ולא תוך שימוש במגוון ההצעות האיומות שרצות ברשתות החברתיות (ואני לא טוען לרגע שאתה בעד אותן הצעות).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לאחר כאן, אתה מוזמן לקבל דברי כחומר למחשבה או שלא, זה עניינך.

שטויות הן לא חומר למחשבה. נראה שאתה היחידי בשרשור הזה שמתחמק מתגובה על ידי מילים מעורפלות במקום לעמוד על מה שאמרת או לחילופין לחזור בך.

זה רק מעיד מול מי אנחנו מתמודדים ביום-יום ואיזה חשיבה מעוותת יש להם, בדיוק כמו שדאעש מביא את ההוצאות להורג לדרגת אומנות ובהמשך לצעקות השטנה של חנין זועבי חולת הנפש.

חנין זועבי מרגיזה בטירוף אבל לדעתי למרות זאת יש להשאיר אותה כדי להראות להמונים בארצות ערב שיש פה דמוקרטיה וכדי להקל על שירות הבטחון לעקוב ברשתות החברתיות על פוטנציאל לטרור.

היפרדות מלאה - זה הפתרון.

נכון מאוד, כולל כפרים ערבים ישראלים (למשל אום אל פחם) במידת האפשר.

לצערי, עם הממשלה ההזויה והמשיחית שלנו זה לא יקרה, ואנו רצים בצעדי ענק לעבר מדינה אחת, דו לאומית

הממשלה לא מיצגת את הציבור אלא קבוצות לחץ של המתנחלים, הדתיים, ועדי העובדים, הכסף של הטייקונים (מתווה הגז) ועוד. כדי שהממשלה תתחיל ליצג את הציבור הרחב חיבים לשנות את שיטת הבחירות.

חבל שאנו, למשל המשתתפים בשרשור הזה משחקים לידי הממשלה המושחתת הזו ע"י התמקדות בהבדלים שבין שמאל וימין, במקום להתלכד יחד לפעול להיפרדות ונגד השחיתות, מטרות שרובנו תומך בהם.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחזור בי ממה מר יהודה? האם אתה עומד כרגע בבית המשפט ודורש מבר פלוגתא שלך להוכיח את דבריו או להסתלק מטענתו?

קיבלת הסבר - אחד מכמה - לתופעה שדובר עליה כאן.

לא מתאים לך? לא בא לך בטוב? שובר את תפיסת עולמך השברירית? בעיה שלך. אתה מעדיף לקרוא לדברים שאתה א. לא מבין, ב. לא מקבל, "שטויות"? עד כאן.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממשלה לא מיצגת את הציבור אלא קבוצות לחץ של המתנחלים, הדתיים, ועדי העובדים, הכסף של הטייקונים (מתווה הגז) ועוד. כדי שהממשלה תתחיל ליצג את הציבור הרחב חיבים לשנות את שיטת הבחירות.

חבל שאנו, למשל המשתתפים בשרשור הזה משחקים לידי הממשלה המושחתת הזו ע"י התמקדות בהבדלים שבין שמאל וימין, במקום להתלכד יחד לפעול להיפרדות ונגד השחיתות, מטרות שרובנו תומך בהם.

יהודה

תרחיב בבקשה על שינוי שיטת הבחירות שאתה מציע.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למי הכוונה בפרטנר שלנו לשלום. למחבל שרצח ילדה בת 13 היום?

מה אפשר לכתוב שלא נכתב בשרשור הזה על האחים המוסלמים והיהודים?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי בטוח שמדובר בנאום של אבו מאזן והמים המורעלים >.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...