Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עבירת מהירות, מה צפוי לקרות?

פוסטים מומלצים

אכיפת לילה מחייבת שימוש באתת ובכל מקרה חייב לציין בודד בזירה ולא סתם בודד.תבדוק את הסיפור שלי שמסופר כאן בפורום יצאתי בחינם (כמעט). אינני יועץ משפטי.והכי חשוב , סע בזהירות ! זה היה יכול להגמר אחרת לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, Muzic4Ever כתב:

לפני חודשיים שכן ממול נתפס על אותה מהירות, גם בכביש של 90 קמ"ש. רק ששם כן היה קצין במקום. באותו רגע החרימו את הרכב ופסילה ל 30 יום + הזמנה לדין. 

לאחר שהסתיימה הפסילה, זה נגמר ב: 

1000 ש"ח, ללא נקודות + 3000 ש"ח לעו" ד. 

נהג ותיק מאוד ללא עבר תעבורתי. 

סתם, שיהיה לך סד"ג. 

תודה רבה. 

למזלי, לא היה קצין בעת העצירה. הוזמנתי לשימוע בתחנת משטרה קרובה ושם הקצין ראה שאני הבנתי עד כמה זה חמור ושזו הייתה טעות שאני לא מתכוון לחזור אליה. גם בגלל שאני תלוי מאוד ברישיון מאחר והעבודה שלי דורשת את זה. 

אולי מישהו כאן יודע מה הערכת מחירים עבור עורך דין למקרה כזה? מבין שאין מספר מדויק, אני מקווה רק שזה לא יגיע ל10K+. הרעיון הכי טוב זה להתייעץ עם כמה עורכי דין במקביל אני משער, שזה מה שאני אעשה.

בתאריך 16.6.2024 בשעה 12:46, מור 1 כתב:

עו"ד בענייני תעבורה אמר לי פעם, שאפשר להגיש ערעור  לבד, לנסות להגיע להסדר עם התובע. ואם לא הולך אז לקחת עו"ד.

זאת אומרת שגם אם אתה רוצה לפנות לעו"ד כדי שלא יהיה שלילה / נקודות.

עדיף לך לנסות קודם לבד מול התובע. ואם ההסדר לא מספק אתה יכול לדרוש ייצוג משפטי.

הבנתי, האמת שהעניין הזה ממש חדש עבורי. איך אוכל ליצור קשר עם התובע? זה לא אמור להיות ביום של המשפט? או שיש אפשרות לדבר איתו לפני?

ואם זה כן ביום של המשפט. עורך דין יוכל לבטל את זה אפילו לאחר המשפט?

תודה לכולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלטת שאתה מחפש עו"ד, לדעתי כדאי לך לחפש יותר מישהו מקומי שגר/ עובד באיזור הבית משפט

כי אז יכול להיות שהעלות תהיה יותר נמוכה

[כמובן שאם תמצא מישהו מצפת מומלץ ויותר זול אז... אבל מבירור קטן הבנתי שזה משנה את העלות של העו"ד (נסיעות רחוקות וכו')]

ולהבנתי התובע פוגש אותך ביום המשפט, ואם אתה לא מגיע איתו להסכמות אז אתה פשוט מבקש מהשופט (אולי אפי' מהתובע ואז זה רק דחיית משפט) להתייעץ עם עו"ד, וכו'

שוב אדגיש לא עברתי את התהליך הזה אף פעם, אבל מה שאני כותב זה ממה שנאמר לי ע"י עו"ד בענייני תעבורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...