Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

האמת , מפה אני לא ממש רואה הבדל בין 2 הממשלות.

לפחות לא בזמן הקצר. 

וגם משהו נותן לי הרגשה שגם בטווח זמן הארוך לא ממש נראה הבדל.

והיום דווקא היה לנו נאום המלך,  כבר משעה 15:00 ,  הריצו שעוד מעט בנט ינאם. 

והאמת , הנאום שלו היה מלא בלבול.. הוא הבטיח שקיפות , שכל אזרח ידע בדיוק מה יקרה ומתי .

היום בנאום התבלבלתי .. מצד אחד אין ממש מגבלות, הכל מותר.

מצד שני איימו עלי שאם האזרחים לא ישמרו אז יהיה יותר גרוע ואולי נגיע לסגר. 

מצד אחד סיפרו לי שאפשר לטוס לחו"ל, אפילו הקטינו את ימי הבידוד , אבל מצד שני  הזהירו אותי לא לרכוש כרטיסים לחול כי כל המדינות הולכות להיות אדומות.

אז האמת יצאתי מבולבל .. ראש הממשלה שלי קרא לי להיזהר, בפועל קבינט הקורונה הצביע בניגוד לדעתו ולדעת שר הבריאות,

ולא אישר הגבלות 

גם שמסתכלים על דר שאשא ביטון, שום  דבר לא השתנה אצלה, רק שעכשיו רוב השרים בקבינט בדיעה שלה

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4622

• SlowRide

4436

• פינדר

3494

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, pooh-bear כתב:

ימין אמיתי היה מראה לתוכי מה זה. לפחות היה מכין ממנו עוף לשבת או משהו. כי חמלה זו מילה גסה.

געגועי לג'סינדה...

על הומור שמעת?

ואיך הסקת מכך שאין לי חמלה כלפי בעלי חיים חסרי ישע?

הצחוק הוא על זה שזה הפך לאייטם.

שתה כוס מים ידידי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, korola כתב:

האמת , מפה אני לא ממש רואה הבדל בין 2 הממשלות.

לפחות לא בזמן הקצר. 

וגם משהו נותן לי הרגשה שגם בטווח זמן הארוך לא ממש נראה הבדל.

והיום דווקא היה לנו נאום המלך,  כבר משעה 15:00 ,  הריצו שעוד מעט בנט ינאם. 

והאמת , הנאום שלו היה מלא בלבול.. הוא הבטיח שקיפות , שכל אזרח ידע בדיוק מה יקרה ומתי .

היום בנאום התבלבלתי .. מצד אחד אין ממש מגבלות, הכל מותר.

מצד שני איימו עלי שאם האזרחים לא ישמרו אז יהיה יותר גרוע ואולי נגיע לסגר. 

מצד אחד סיפרו לי שאפשר לטוס לחו"ל, אפילו הקטינו את ימי הבידוד , אבל מצד שני  הזהירו אותי לא לרכוש כרטיסים לחול כי כל המדינות הולכות להיות אדומות.

אז האמת יצאתי מבולבל .. ראש הממשלה שלי קרא לי להיזהר, בפועל קבינט הקורונה הצביע בניגוד לדעתו ולדעת שר הבריאות,

ולא אישר הגבלות 

גם שמסתכלים על דר שאשא ביטון, שום  דבר לא השתנה אצלה, רק שעכשיו רוב השרים בקבינט בדיעה שלה

יש המון הבדלים כגון.

בממשלה הקודמת, היה את ביבי ואז היה אפשר לרדת על ביבי ושרה. כעת יש את בנט, על מי ירדו? גילת? פתאום זה לא כל כך מעניין אם אשת ראש הממשלה הכינה עוגת בסקוויטים.

עריכה אחרונה על ידי eitanuch
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, shachar187 כתב:

כמו? באמת שואל.

אישור תקנון עבודת הממשלה, מינוי שגרירים (מעל 30. אני לא מבין איך מדינת ישראל הרשתה לעצמה מצב כזה שנמשך כ"כ הרבה זמן. ולא לחורים שכוחי אל- אלא גם למקומות כמו האיחוד האירופי ויפן)

תיקון לחוק מס הכנסה כדי למנוע מחברות לחמוק תחת הרדאר בתשלומי מספר סוגי מיסים, סוף כל סוף טיפול בנתב"ג (עוד לא מושלם. בצעד הראשון היה חור- טיפלו בזה, גילו חור אחר- טיפלו גם בזה, כנראה שעדיין דרוש שיפור האכיפה. אבל למה זה נזנח במשך מעל שנה? מי יודע.) ואני מניח שעל התהפוכות שליברמן עושה במשרד האוצר כבר שמעת. חיסול כפילויות, ביטול ג'ובים, ועבודה בתקצוב תכניות תקועות.

זה ממש לקט נבחר, יש עוד לא מעט- וכל זה בחודש אחד. האם זו רק מוטיבציה של ההתחלה או שזו הדרך? אנחנו לא יודעים, אבל לעולם לא אתלונן כשאני רואה מגמה חיובית.

לפני 12 דקות, David32 כתב:

אל תקטין את הבעייתיות של מה שהוא ציין. (בוא לא נשכח שהוא עמל פה כמה עמודים כדי לשכנע אותנו שמנסור עבאס סבבה וזורם.

מה שכן, כול זה גורם לי לחשוב איך רע"ם הייתה מסתדרת בקואליציית נתניהו... HMMM

לא מקטין לרגע את הבעייתיות. אני אומר שבוא נחכה חצי שנה-שנה ונראה עד כמה זה אכן בעייתי. אותה גברת בשינוי אדרת? אין בעיה, נדע להבא לא להצביע למי שיגיד שהוא יושב עם רע"מ בדיוק כמו שאעדיף לא להצביע למי שיושב עם החרדים.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, David32 כתב:

[אגב נסיתי להבין אם יש ביסוס דתי איסלמי להתנגדות הזאת לקנאביס וממה שהבנתי זה כזה "טוב זה בסדר אבל לא בסדר", שזה די דומה למצב אצלינו]

מבוסס על שיעי או סוני.

אחד מהם מתנגד באופן מלא ומפרש את הקוראן לקיצון והשני דווקא מסכים לקבל את הקנאביס

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, shachar187 כתב:

על הומור שמעת?

ואיך הסקת מכך שאין לי חמלה כלפי בעלי חיים חסרי ישע?

הצחוק הוא על זה שזה הפך לאייטם.

שתה כוס מים ידידי..

זה כמובן סימבולי (גם אם לפרסום עצמו יש מטרה) - רה"מ מפגין חמלה. בלי להכנס לחוש ההומור שלי, אני לא מבין למה זה מצחיק. אני כן מבין למה הפגנת חמלה (לאו דוקא כלפי בעלי חיים, באופן כללי יותר) נתפסת כחולשה בחוגים מסויימים, ולמה דווקא בגלל זה זה אקט סימבלי לחלוטין, ועדיין מהותי.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית,חמישי שמח לכולנו,מי לא אוהב פתיחת סופ"ש ??? :)

שנית,מה הלו"ז ? הרי כולם היו נגד ביבי כשהוא חיזר אחרי עבאס (שבלעדיו ובלעדיי אחרים אין ממשלה)

עכשיו כשבנט עשה סוג של אותו הדבר (מי פחות מי יותר),אנשים כועסים איך מכניסים אויבים לממשלה...

מישהו חשב שיש סצינה אחרת? הרי כולם היו נגד כולם וכל אחד מטרפד לשני,אז זאת האופציה היחידה שהיתה כנראה (הכי קרובה\ריאלית) להקים ממשלה כלשהי.

לביצועים אני עם פיקה הפעם,עבר זמן קצת מדי,עזבו ספינים כותרות ומעשים,גם לא ליברמן וחבריו שרק מוציא כותרות כל יום,בואו נחכה וניתן להם קצת (הרבה) ימי חסד.

גרוע יותר לא יכול להיות (או שכן?)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, יבגניפ כתב:

דפוק לגמרי, ולצערי נותן ביטוי נהדר לכיוון הכללי של המדינה הזו. 

בעולם מתוקן היה אפשר להקים כאן ממשלת מרכז ימין שהיתה מקובלת על רוב האזרחים, ללא שותפים טבעים דתיים.

בעולם האמיתי הכל מטומטם.

בשביל זה צריך שיקרו כמה דברים:

1. מפלגה ימנית ליברלית (== לא דתית) שעוברת אחוז חסימה.

2. מפלגות מרכז (וימין) ששמות חרמות אישיות בצד (== בלי "רק לא ביבי").

שני אלה ביחד מייצרים לך אופציה לקואליציה של מרכז ימין בלי חרדים, בלי סרוגים (טוב אולי עם בנט).

תעיר אותי כשאחד מאלה יקרו...

לפני 14 שעות, korola כתב:

דווקא יש להם הסבר יפה למה הם נגד חוק הקנאביס. 

לטענתם הוא מטפל (נותן פטור)  רק במשתמשים היהודים שבקצה , אבל הסוחרים מהמגזר הערבי לא נכנסים תחת החוק.

והם באמת צודקים , צריך לטפל בכל השרשרת בפעם אחת.

אי אפשר לטפל רק בקצה..  זה עלול לעשות בלאגן מטורף בכל שרשרת האספקה. 

עבודה של שנים תרד לטימיון .. יתחילו מלחמות על איזורי שליטה. 

בכל מצב הסוחרים אוכלים אותה.

הסיבה היחידה שהסוחרים מהמגזר הערבי משגשגים היום זה שהקנביס אסור למכירה באופן חופשי, אסור לצריכה, אסור לגידול וכו'.

הם משגשגים כי יש להם אקס טריטוריות שבהם הם יכולים לגדל כמויות עצומות בלי שיציקו להם יותר מדי, כי יש להם אנשי קשר מעבר לגבולות אם זה בסיני, או בירדן או בלבנון שמהם הם יכולים לקבל אספקה ולהבריח לארץ, כי הם יכולים למכור בתוך הכפרים בלי שיפריעו להם יותר מדי וכו'.

תהפוך רק את השימוש לחוקי - הם נשארים באותו מצב.

תהפוך את השימוש + גידול עצמי לחוקי - יש להם תחרות, אבל התחרות היא חוקית והם לא.

תהפוך את השימוש + גידול עצמי + מכירה לשימוש עצמי (כלומר עד כמות מסוימת) - יש להם תחרות חוקית - כולל מי שיגדל וימכור גרם פה וגרם שם.

לפני 13 שעות, Pika007 כתב:

אוי לא, לא הכל עם הממשלה החדשה מדהימי ומושי-מושלם ואוטופיה! פויה! כולם הביתה!

מ3מ3מ3ממ3מ3מ3מממ3מ33מממ3333, אף אחד פה לא חשב שברגע שתהיה פה ממשלה חדשה כל העולם יתהפך והשמים יהיו ורודים וכולנו ניסע על קשתות בענן. מה שמעניין אותנו זה בעיקר להסתכל על הנקודה הזו בזמן בעוד משהו כמו חצי שנה-שנה ולהבין: האם זזנו לכיוון חיובי? עד כמה הוא חיובי? מה מהדברים שהבטיחו לנו בוצע, מה לא בוצע, ומה שלא בוצע- מדוע לא בוצע. ואז נוכל להסיק מסקנות.

על כל מה שכתבתי יש לך להגיד שזה לא אוטופיה?

מה נשאר מכל הבטחות הבחירות חוץ מאשר "רק לא ביבי"?

האם אפשר להקריב הכל, כולל לשים את מרעאנה ("לא רוצה עוד מבצעים ומלחמות" - סיפרת את זה לחמאס?) בוועדת חו"ב? רק לשם האידיאל המפוקפק של להעיף פוליטיקאי אחד? להקריב את כל הליברליות שבזמן שישבתם באופוזיציה דיברתם על כמה הממשלה הזו דתית, וכמה הדתיים מושכים את כולם באף, וכמה תקציבים הם אוכלים? ואז בהזדמנות הראשונה להעיף את הדתיים האלה כדי להביא דתיים אחרים, שאוכלים תקציבים הרבה הרבה יותר גדולים?

ואם זה לא מספיק אז מרוב שהממשלה החדשה לא אוטופיה, רצו להביא במיוחד ח"כ חיובי לקורונה, שאמור לשבת בבידוד, כי הם לא מסוגלים להעביר הצעות חוק?

לא אוטופיה זה אנדרסטייטמנט העשור.

בינתיים קשה לי להתלונן. יש פה ושם דברים שלא מבוצעים מסיבות שאני לא מסכים איתן. אבל על הדרך, כל כך הרבה דברים שהיו תקועים כבר שנה+ בוצעו בבת אחת במהירות מרשימה, אנחנו רואים הרבה יותר עשיה והרבה פחות הכרזות גרנדיוזיות, וכמובן- נגמר פרוטוקול "נאום המלך" כל פעם באמצע החדשות.

הדבר שאני כנראה הכי מרוצה ממנו הוא השקט. הממשלה של המדינה בה אני חי הפסיקה לנסות להפחיד אותי 24/7, וזה מורגש.

כל אחד ומה שחשוב לו אני מניח...

דברים שתקועים שנה+ כמו למשל חוק איחוד משפחות שלא הצליחו להעביר אפילו אחרי שרוקנו אותו מתוכן והוא הפך להצהרתי בלבד?

לפני 12 שעות, David32 כתב:

(בוא לא נשכח שהוא עמל פה כמה עמודים כדי לשכנע אותנו שמנסור עבאס סבבה וזורם.

אכן ציינתי במפורש שאני טעיתי בהערכתי:

לפני 17 שעות, m3x7r3m3 כתב:

מסתבר שסמוטריץ' צדק ואני טעיתי. כנראה רציתי יותר מדי להאמין שנבחרי ציבור ערבים מסוגלים לשים את צרכי הציבור שלהם מעל לעניין הלאומי

מה שכן, כול זה גורם לי לחשוב איך רע"ם הייתה מסתדרת בקואליציית נתניהו... HMMM

אם נתניהו היה מצליח להקים קואליציה עם רע"מ כנראה שזה היה מאוד דומה - בטח במהות.

אתה לא חושב שרק בגלל שזה בנט ולפיד במקום ביבי אז עבאס מנסה לסחוט, ואצל ביבי הוא היה מתנהג אחרת?

אני לא חושב ככה, אני חושב שלא משנה מי היה נותן לו את ההזדמנות הזו - הוא היה מנסה לסחוט כמה שיותר.

פשוט יצא שלא ביבי נתן לו את ההזדמנות אלא לפיד ובנט. נו טוב, זה לפחות נותן לביביסטים דרך לומר "נכון שביבי רצה אותו, אבל ביבי היה מתנהג איתו אחרת, את ביבי הוא לא היה סוחט ככה, ביבי לא היה נותן לו X, Y, Z" - על זה אומרים במרוקאית "וואכה".

[אגב נסיתי להבין אם יש ביסוס דתי איסלמי להתנגדות הזאת לקנאביס וממה שהבנתי זה כזה "טוב זה בסדר אבל לא בסדר", שזה די דומה למצב אצלינו]

העלו את השאלה למועצת השורא, הם אלו שהחליטו שהאיסלם אוסר על קנביס, שזה קצת מוזר כי למיטב ידיעתי לערבים ומוסלמים חלק לא קטן בהיסטוריה של החשיש...

כלומר זה כמו שיעלו את השאלה הזו למועצת גדולי התורה.

לפני 12 שעות, eitanuch כתב:

יש המון הבדלים כגון.

בממשלה הקודמת, היה את ביבי ואז היה אפשר לרדת על ביבי ושרה. כעת יש את בנט, על מי ירדו? גילת? פתאום זה לא כל כך מעניין אם אשת ראש הממשלה הכינה עוגת בסקוויטים.

אם כבר שדרוג מבחינת הממשלה, אז גילת בנט היא שפית, לפחות אנחנו יכולים לצפות לקבל מתכונים קצת יותר מעניינים מעוגת ביסקוויטים...

לפני 11 שעות, Pika007 כתב:

אישור תקנון עבודת הממשלה, מינוי שגרירים (מעל 30. אני לא מבין איך מדינת ישראל הרשתה לעצמה מצב כזה שנמשך כ"כ הרבה זמן. ולא לחורים שכוחי אל- אלא גם למקומות כמו האיחוד האירופי ויפן)

אישור תקנון עבודת הממשלה זה משהו שהם למדו מממשלת ביבי-גנץ (שלא הצליחו לאשר בגלל הפריטטיות). לא רע.

שגרירים בשנת הקורונה חלקם הוחזרו לארץ, חלקם נשארו למרות שהמינוי שלהם נגמר וכו', חלק מהשגרירים (במיוחד למשל השגריר בוושינגטון) זה משרת אמון (למרות שתיאורטית זה לא מוגדר ככה, מעשית זה כן), ולכן הם צפויים בכל מקרה להתחלף עם ראש ממשלה ושר חוץ חדשים.

אגב במשך תקופה אם אני זוכר נכון היה איום בשביתה של וועד עובדי משרד החוץ אם כן ימנו שגרירים חדשים...

לפני 11 שעות, Pika007 כתב:

לא מקטין לרגע את הבעייתיות.

כשאתה כותב:

אוי לא, לא הכל עם הממשלה החדשה מדהימי ומושי-מושלם ואוטופיה! פויה! כולם הביתה!

מ3מ3מ3ממ3מ3מ3מממ3מ33מממ3333, אף אחד פה לא חשב שברגע שתהיה פה ממשלה חדשה כל העולם יתהפך והשמים יהיו ורודים וכולנו ניסע על קשתות בענן.

זה בדיוק, בדיוק, מקטין את הבעייתיות. או לפחות מנסה.

עובדה שאפילו לא אני הראשון שהצבעתי לך על זה.

לפני 58 דקות, ezuf כתב:

מישהו חשב שיש סצינה אחרת?

היה כזה, קראו לו גנץ, הוא נכנס לממשלה עם ביבי בגלל הקורונה, ואז ביבי הצליח לקחת אחד כזה, ולעקוץ גם אותו.

משל הצפרדע והעקרב במלוא הדרו, ביבי פשוט לא מסוגל אחרת, זה בטבע שלו.

האם זה אומר שצריך לא לשתף פעולה איתו בגלל שמתפקדי הליכוד בחרו אותו? גם אם זה אומר לדפוק את המדינה בדרך?

אין לי באמת תשובה לזה. סתם מעלה תהייה.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אתה לא חושב שרק בגלל שזה בנט ולפיד במקום ביבי אז עבאס מנסה לסחוט, ואצל ביבי הוא היה מתנהג אחרת?

אני לא חושב ככה, אני חושב שלא משנה מי היה נותן לו את ההזדמנות הזו - הוא היה מנסה לסחוט כמה שיותר.

לא יודע, ואני בכלל לא רואה בזה סחיטה.

זה סתם להתנהג כמו נבלה. אולי בגלל שהם מאז ומתמיד היו באופוזיציה נדפק להם קצת את השכל וההבנה מה האפשרויות והיכולות שלהם בקואליציה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סחיטה כשהחרדים עושים את זה וכשרע"מ עושה את זה...

ועבאס מתגלה כשועל פוליטי לא קטן, אולי אני טועה אבל אני חושב שהוא יודע מה הוא יכול לבקש ומה הוא גם יקבל, בינתיים לפחות הוא מצליח מאוד בזה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יא מרוקאי בלאי,זה וואחה,עם ח',יעני כמו חחחח ? כזה.

ככה נשמע לי בכל זאת.

עריכה אחרונה על ידי ezuf
  • מצחיק 1
  • רעיון טוב! 1

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה וואחה רק אם אתה תימני ואז יש לך ח' גרונית.

לכל השאר זה וואכה 🤣

אם אתה מרוקאי בלאי אז אתה עושה את זה בכלל וואחחחחחה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה וואחה וזהו..תפסיק להתבלבל..אין פה קוד לקמפל (אה אה שוף על החרוז)

ואני מרוקאי מזויף אם כבר (נולדתי בארץ ושני ההורים עלו ממרוקו) כי

אני לא אוכל חריף

אני לא מקלל

ואני לא נעלב כל 5דק מכל דבר 🤪

GTI

סאאמק כולכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אתה יודע שאתה מרוקאי מזויף ואתה מעיז לומר לי איך אומרים וואכה?

אני כן אוכל חריף, מקלל, ולפעמים אני גם נעלב 😂

ואני גם נולדתי בארץ, אבא עלה ממרוקו, אמא נולדה בארץ, סבא עלה ממרוקו, סבתא מיוון.

אני 3/4 מרוקאי ויותר מרוקאי ממך 😂

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...