Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

פייר מגיע לי ולליאור תשלום על כל השיט שכתבנו פה במהלך השנים. אני בטוח שיש קהל שלם שבא רק לראות אותנו מז**נים אחד לשני בשכל.

או שלא.

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4596

• SlowRide

4414

• פינדר

3463

• m3x7r3m3

2926

תשלום מעמוס ומנהליו בטוח שלא.

אולי תבקשו מהבוסים בעבודה,בטוח יראו בעין טובה את כל הידע והמלל שתרמתם כאן ;) 

• מצחיק 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יבגניפ כתב:

פייר מגיע לי ולליאור תשלום על כל השיט שכתבנו פה במהלך השנים. אני בטוח שיש קהל שלם שבא רק לראות אותנו מז**נים אחד לשני בשכל.

או שלא.

אתם צריכים לשלם לקהל על הזמן שהוא הקדיש לזה. 

- נאמר בציניות - 

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, יבגניפ כתב:

אתה שוב חוזר לדירת עמידר. מתי מישהו בריא ולא הומלס בדור שלנו קיבל דירה מהמדינה? 

אין לי בעיה לנהל דיון רציני ונפרד על השלכות הגזענות של הסמולנים האשכנזים ממפאי לפני 70 שנה. פשוט לא מצליח להבין מה הטענה ומה הרלוונטיות שלה להיום.

כי דירות עמידר התחלפו בתמ"א 38, למשל.

כי דירות עמידר נמכרו הלאה, רוצה לנחש כמה שווה דירת עמידר בבית שמש או בדימונה לעומת דירת עמידר בחיפה או הרצליה?

ההפרש הזה בהון הלך לאיבוד? נעלם? אולי מכרו את הדירה של סבא וזה הספיק להון עצמי לכל ה-4 נכדים?

זה נקרא הון בין דורי.

ויש לזה כמה? 3 דוגמאות?

תן לי לגשת לזה מכיוון אחר: הבעיה היא קשרי הון שלטון ונורמות שלטוניות דפוקות מהתחת. וכן גם השמאל נגוע בזה.

קצת יותר, אתה מכיר 3 דוגמאות, יש יותר.

כמה דוגמאות יש כלפי אנשי שמאל? חיים רמון? וגם זה בסוף לא נגמר בכלום...

אם הבעיה היא קשרי הון שלטון ונורמות שלטוניות דפוקות מהתחת - איך זה שצריך יותר מיד אחת לספור תיקים שלא מחזיקים מים נגד אנשים ימניים, לעומת 0 (או 1 אם תספור את חיים רמון) מהשמאל? אנומליה מספרית לא?

או שלא.

איפה הצ'ק שלי?

בינתיים יוצא הפוך - אני משלם לאתר 🤣

בסוף עוד יחשבו שאנחנו עשינו פה איזה קומבינה

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל הון בין דורי זה לא שייך לגזענות נגד מזרחים. מה היה קורה אם העליות הראשונות היו בעיקר של מזרחים? כנראה אותו הדבר רק הפוך.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד הראשונים מתנשאים על החדשים ומנצלים אותם.

או כמו שלול סיכמו את זה: אלען דין באבור אלי ג'אבהום.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, SlowRide כתב:

אבל הון בין דורי זה לא שייך לגזענות נגד מזרחים. מה היה קורה אם העליות הראשונות היו בעיקר של מזרחים? כנראה אותו הדבר רק הפוך.

היו עליות מזרחיות גם לפני קום המדינה.

ההבדל המשמעותי היה אם המזרחיים היו בשלטון והאשכנזים לא, אז זה אולי היה הפוך.

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

תמיד הראשונים מתנשאים על החדשים ומנצלים אותם.

אני לא מדבר על "ותיקים וצעירים" אלא על דברים שבאים מהשלטון למטה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

כי דירות עמידר נמכרו הלאה, רוצה לנחש כמה שווה דירת עמידר בבית שמש או בדימונה לעומת דירת עמידר בחיפה או הרצליה?

במקרה את הרצליה אני מכיר טוב. מי שגר בשכונת העוני שם שיש בהן דירות עמידר זה רוסים שהגיעו בשנות ה90, אתיופים ומזרחיים שהיו שם גם בעשורים לפניי. אז כן.

אבל שוב בכלליות אני מסכים לגבי הפריפריה ברמת ירוחם וכאלו. זה נזק שנגרר מדור לדור. לא מבין למה הם מצביעים לאשכנזי ביבי שעושה לדעתי מעט מאוד עבורם, אבל אולי אני מפספס משהו.

קצת יותר, אתה מכיר 3 דוגמאות, יש יותר.

מי עוד יש? באמת, לא מכיר.

בינתיים יוצא הפוך - אני משלם לאתר 🤣

דפקו אותך כי אתה מזרחי :P

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, יבגניפ כתב:

במקרה את הרצליה אני מכיר טוב. מי שגר בשכונת העוני שם שיש בהן דירות עמידר זה רוסים שהגיעו בשנות ה90, אתיופים ומזרחיים שהיו שם גם בעשורים לפניי. אז כן.

עדיין, רוצה לבדוק כמה שווה דירה בשכונת העוני בהרצליה היום לעומת דירה בשכונת העוני בבית שמש?

אבל שוב בכלליות אני מסכים לגבי הפריפריה ברמת ירוחם וכאלו. זה נזק שנגרר מדור לדור. לא מבין למה הם מצביעים לאשכנזי ביבי שעושה לדעתי מעט מאוד עבורם, אבל אולי אני מפספס משהו.

ביבי עושה מעט מאוד אם בכלל עבורם, אבל האלטרנטיבה היא להצביע למי שבאופן פעיל הרע את מצבם משמעותית. (ברור שאין ממש קשר בין בן גוריון ומשה שרת ולוי אשכול לעומר בר-לב ומירב מיכאלי ברמת הפרסונות).

כאילו אתה אומר "למה הם לא מצביעים למי שלא עשה כלום עבורם, במקום להצביע למי שדפק אותם מאוד".

בהקבלה אתה שואל "למה אתה משקיע במנייה שמביאה לך 0% תשואה?" כשהאלטרנטיבה מבחינתם זה להשקיע במנייה שמפסידה 50%.

מי עוד יש? באמת, לא מכיר.

בוא נתחיל מהשאלה את מי אתה מכיר?

דפקו אותך כי אתה מזרחי :P

ידעתי את זה 🤣

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

עדיין, רוצה לבדוק כמה שווה דירה בשכונת העוני בהרצליה היום לעומת דירה בשכונת העוני בבית שמש?

אני יודע, מה זה שייך אבל? חיות שם אותן האוכלוסיות. 

לפני 6 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ביבי עושה מעט מאוד אם בכלל עבורם, אבל האלטרנטיבה היא להצביע למי שבאופן פעיל הרע את מצבם משמעותית.

לפני עשורים. בשנים האחרונות העבודה הציבה בראש הרשימה מזרחיים פעמיים. זה עזר? לא. מעדיפים את ביבי מקיסריה. עזוב, זה נושא למחקר סוציולוגי בפני עצמו.

לפני 7 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בוא נתחיל מהשאלה את מי אתה מכיר?

זוכר אבל לא מכיר את הפרטים של בראון וריבלין ונניח ביבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, יבגניפ כתב:

אני יודע, מה זה שייך אבל? חיות שם אותן האוכלוסיות. 

מה ההתפלגות בהרצליה? (אני מדבר על שכונות משנות ה-50-60)

כי בבית שמש בדירות עמידר האלו לא היו כמעט כאלה שאינם מזרחים.

לפני 2 דקות, יבגניפ כתב:

לפני עשורים. בשנים האחרונות העבודה הציבה בראש הרשימה מזרחיים פעמיים. זה עזר? לא. מעדיפים את ביבי מקיסריה. עזוב, זה נושא למחקר סוציולוגי בפני עצמו.

נכון, הוספתי גם להודעה הקודמת שאין באמת קשר ברמת הפרסונות בין בן גוריון, משה שרת, לוי אשכול וגולדה מאיר, ובין מירב מיכאלי, עומר בר-לב ונחמן שי.

הגורם לזה עד כמה שאני מבין הוא ההסתה הממוסדת כנגדם, וה"מוסד" הזה שהסית נגדם הוא מפלגת העבודה בגילגוליה.

מבחינתם אפילו שינויי השם מפא"י => רפ"י => המערך => העבודה הם ניסיון להסתיר את אותה הסתה כנגדם.

זאת אומרת שהבעיה של העבודה היום לאסוף אליה מצביעים מזרחיים נעוצה בכך שכמוסד הם הסיתו כנגד המזרחיים.

אני לא בטוח שיש לזה גם פתרון בטווח קצר.

לפני 10 דקות, יבגניפ כתב:

זוכר אבל לא מכיר את הפרטים של בראון וריבלין ונניח ביבה.

יש גם את יעקב נאמן ז"ל, זה כנראה הכי מפורסם וגם הכי בוטה.

יש את רפאל איתן ז"ל, את גל הירש, אביגדור קהלני, דרור חוטר-ישי וכו'.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.7.2021 בשעה 16:39, pooh-bear כתב:

מנפלאות הפאסיב-אגרסיב.

בואו, לא המצאתי כלום. סמולנים בוגדים זה לא שלי. סכנה למדינה גם לא. אפילו ילד ז' נאמר ע"י אחד, אלוביץ' משהו, שהיה ככה, די מקורב למשפחה. ואירופאים עדינים זה הגברת אורגינל, כן?

ההסתה התחילה במקום מאוד מסוים (ולאו דוקא אידאולוגית, פשוט נגד כל מי שלא הסכים) להזכיר לכם על מי נאמר שהוא "סמול"? אבל פתאום כולם נבי נעלבי, איך אפשר לדבר ככה, ריפוי ואיחוי. תכף גם תזמינו אותי לעשות שבת באיזה מעלה חור תחת, "קירוב לבבות" עלאק.

ולעניין (מנפלאות התוכי), מישהו מוכן להסביר לי איך אייטם רכילותי לגמרי הפך לתעמולה נוסח פראבדה, משל כל עיתונאי החצר מאתרגים בשניות אלו ממש את המלך בנט הראשון? רק אני רואה פה את ההוצאה מפרופורציות? 

תראה..

אני לא מתיימר להיות המרפה והמאחה הלאומי.

אני כן חושב שהשינוי מתחיל אצלנו (בטח שלא אצל פוליטיקאים) ואני משתדל מאוד לנהל שיחה עניינית ומכבדת.

אני מצפה מכל אדם לכבד את האחר, אבל פי כמה כשאותו אדם יוצא בהצהרות שהעם משוסע ומפולג.

באחת ההודעות פה אני התנצלתי אם פגעתי במישהו בדברי ולא התבצרתי בעמדתי ואמרתי "אבל גם הם ככה!!"...זה לא יקדם אותנו לשום מקום.

סבבה שאתה מאשים את כל העולם ואשתו מחפש תירוצים להודעות שלך, אבל תסתכל כמה שנאה נוטפת מהן.

אגב מעלה חור תחת, כדאי לך מאוד לבקר במקום כזה. תפגוש טבע מדהים וגם אנשים טובים.

עיינות ענר מאוד מומלץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יאמן...

רק היום הודיעו על סגירת המשרד לנושאים אסטרטגים והסברה וכבר רשת בן אנד ג'ריס מודיעה שתפסיק למכור ולייצר גלידה בשטחים הכבושים.

מי אמר שזה משרד מיותר?

• מצחיק 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...