Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

לפני 20 דקות, hwgeek כתב:

למה בכלל הפכו את זה להצבעת אמון ברגע האחרון? חוסר נסיון? או רצון להוציא את ביבי ושות' "סמאלניים"?

פופוליזם. הוכחה שהכנסת הפכה לכלבייה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4597

• SlowRide

4419

• פינדר

3470

• m3x7r3m3

2926

זה לא פופוליזם, בנט לקח כאן איזשהו סיכון שאם מתהפכים עליו שיקלי ועוד שניים - הולכים לבחירות.

אבל לא הייתה לו דרך אחרת להכריח את כל מרכיבי הקואליציה להצביע בעד.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, SlowRide כתב:

עזוב התבטאויות, יש משהו שהם עשו לטובת המדינה, יענו כלל הציבור ולא רק עבור הציבור שלהם על חשבון כלל הציבור?

דיברנו פה בעבר על ליצמן בתחילת דרכו, טיפולי שיניים חינם לילדים עד גיל 18, הרפורמה בקפיטריות בבתי חולים.. 

גפני חוקק חוק שאוסר על רשויות מקומיות ועיריות לגבות כסף עבור כניסה לגנים ציבוריים או משהו כזה.

אני בטוח שבעמודי ויקיפדיה של החכ"ים (לא רק חרדים) אתה תמצא מידע על חקיקה שלהם לטובת כלל הציבור.

אגב, לא חושב שיש דברים דברים שאפשר לעשות "לכלל הציבור"- כמעט תמיד יהיה מי שנפגע כשיש מישהו שמרוויח. 

טיפולי שיניים באים על חשבון תרופות והמכונות סנדוויצים בבתי חולים כנראה שלחו עובד או שניים ללשכת תעסוקה.

עוד דבר, אם ניקח את חוק טיפולי שיניים לילדים, אפשר בקלות (והגיוני) לטעון שזה בכלל לא חוק "שמטיב עם כולם" כי הרי ליצמן מייצג את הציבור החרדי, שהוא ציבור שמורכב ממשפחות עם הרבה ילדים, ולכן זה חוק שבעיקר מטיב עם הציבור שלו ומרע עם רווקים, זוגות ללא ילדים וסתם בני מעמד הביניים שלא מבינים למה הם צריכים לשלם על טיפולי שיניים לילדים בכפר שמריהו.

אני מאמין שאפשר להלביש את הטיעון הזה על כמעט כל חוק שחתומים עליו חכ"ים חרדים. 

ובסוף אל תשכח שליצמן ובעצם כל ח"כ נבחר ע"י ציבור מסוים כדי לדאוג לאינטרסים של הציבור המסוים הזה.

ליצמן רוצה להבחר שוב, אם הוא יחוקק חוקים שטובים מאוד "לכולם" אבל לציבור שלו הם "בסדר" - הוא לא יבחר שוב.

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Katom כתב:

ובסוף אל תשכח שליצמן ובעצם כל ח"כ נבחר ע"י ציבור מסוים כדי לדאוג לאינטרסים של הציבור המסוים הזה.

ליצמן רוצה להבחר שוב, אם הוא יחוקק חוקים שטובים מאוד "לכולם" אבל לציבור שלו הם "בסדר" - הוא לא יבחר שוב.

בוודאי, פשוט שאר הציבור צריך לזכור שאין שום סיבה בעולם שהחרדים יהיו חלק מהקואליציה בישראל.

הבכי של סמוטריץ', אגב, על הקצבאות שליברמן ביטל היום, מלמד היטב איפה עובר הגבול של העלק ליבלריזם כלכלי ברשימות הציונות הדתית למיניהן. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.7.2021 בשעה 14:53, shachar187 כתב:

אתה מדגים בדיוק את מה שכתבתי בהודעה.

החוק הזה עובר פעם אחר פעם וללא בעיות. וזה למה? כי יש קואליציה ציונית.

ברגע שיש קולות בתוך הקואליציה שמתנגדים לחוק הזה, קודם כל ובעיקר תבקר אותם.

כמו שכתבתי לפני כן, אפשר לבקר את הליכוד אבל רק לבקר את הליכוד ורק להאשים אותו זה במקרה הטוב חוסר הבנה של המתרחש ובמקרה הרע נטו צביעות.

יש לך טעות... כאשר הממשלה הייתה בידי הליכוד , והחוק הנ"ל עלה כל שנה במליאת הכנסת
.. הן יש עתיד וימינה תמכו בחוק - על אף שלא היו בממשלה.. הן היו באופוזיציה

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנה שעברה ימינה לא תמכו בחוק, למעשה הם לא היו כלל במליאה בזמן ההצבעה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם יש עתיד וימינה הצביעו בעד (לא בדקתי) הרי שמדובר בסיטואציה שונה.

הקואליציה הקודמת יכלה להעביר את החוק גם בלעדיהם ואם הם היו מצביעים נגד, הם לא היו משיגים דבר חוץ מלהציג את עצמם כלא ציונים. מה גם שלא היה מדובר בהצבעת אמון.

קשה לי להאמין שיש עתיד היו מצביעים בעד החוק, אם היה מדובר בהצבעת אמון ואם יחסי הכוחות היו צמודים כמו אתמול, והיה להם סיכוי להפיל את ממשלת ביבי.

• אהבתי 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה משהו שלא ידעתי, אבל זה עדיין די מדהים לקרוא את זה.

https://www.ynet.co.il/judaism/article/sy9wo3xtd

מתחיל בטענות לגיטימיות, ומהר מאוד מחליק ל "הגזירות האלו נוראיות, זה לא נותן לי להמשיך להיות פרזיט, איך אני יכול לקבל כסף חינם מהמדינה על חשבון אחרים אם המדינה לא רוצה שאני אקבל כסף חינם על חשבון אחרים?! נוראי! גזירה! שנאת חרדים!"

הם אשכרה מתלוננים על זה שיציאה לעבודה פירושה לקבל פחות קצבאות, ובמקביל על כך שרוצים להוריד את הקצבאות. מדהים גם לראות איזו עמדה מקובעת יש על "קודם כל אין שום מצב בעולם שנשנה את הדרכים שלנו, נמצא איזו קומבינה מסביב גם אם זה על חשבון הילדים שלנו"

מזעזע.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

YNET ידועים בחיבתם למגזר החרדי.

לא הייתי נותן יותר מדי משקל לדעה של אדם אחד או שתיים שהפכה לכותרת ראשית באתר הזה.

עובדות קח בפינצטה, לגבי "דעות" של מרואיינים מסויימים שהם בוחרים להדגיש, בוא ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא פינצטה, אלא נאמר גם על ידי רבים וטובים ממנהיגי המגזר. גם למה שזה יפתיע? ההנהגה שלהם העדיפה להסתכן בתמותה המונית מקורונה ורק לא לעצור את הפצת האופיום להמונים שלהם.

ואני חייב להגיד שאני בהלם מהקונצנזוס חוצה הגבולות שצריך להמשיך לסבסד את אוכלי החינם מהמגזר.

זה אשכרה הדבר היחידי שנראה שסמוטריץ', טיבי והורוביץ מסכימים עליו. וזו רמת הפיגור הכי מייאשת שנתקלתי בה בחיים שלי.

אין פוליטיקת זהויות מחורבנת יותר מהשיח הסתום על עוני במגזר החרדי והילדים הרעבים, שגם הילדים שלהם יהיו רעבים כי הם לא לומדים שום דבר שרלוונטי לחיים האמיתיים במאה ה-21. ומילא כשזה מגיע מהשמאל וסוציאליסטים שלא מצליחים להבדיל בין עוני מעמדי בגלל פער בהזדמנויות, לבין עוני מעמדי בגלל בחירה מטומטמת בגישה למציאות שמלכתחילה גם מנוגדת לחלוטין למה שהשמאל מאמין בו. הכי מדהים אותי שאני רואה חברים בפייסבוק, שהם לכאורה בעד כלכלה ליברלית חופשית, מפמפים עכשיו שזה רק ידחוף נשים חרדיות להפסיק לעבוד - כאילו לא ברור שהפתרון לזה הוא פשוט לחתוך אותם מגישה לכספי הציבור בכל תחום אפשרי, ולתת להם להיות באמת אחראים על גורלם.

• רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ברור שהכתבה אנטי חרדית, אבל בלי קשר לכתוב, אני לא חושב שמישהו בציבור החרדי בעד ההחלטה הזו, או לא מתייחס אליה כאילו זה "גזירה".

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, stum כתב:

YNET ידועים בחיבתם למגזר החרדי.

לא הייתי נותן יותר מדי משקל לדעה של אדם אחד או שתיים שהפכה לכותרת ראשית באתר הזה.

עובדות קח בפינצטה, לגבי "דעות" של מרואיינים מסויימים שהם בוחרים להדגיש, בוא ...

אם זה לא היה הקו שאנחנו רואים בכל מקום כבר מעל 40 שנה, הייתי מסכים איתך. אני יודע שהציטוטים נבחרו, אבל זה לא ממש משנה- יש אנשים שם שמאמינים בזה מספיק כדי לאמר את זה לכלי תקשורת. ומכיוון שהם בכלל מדברים עם כלי תקשורת, הרי שלא מדובר בקיצוניים ביותר מביניהם.

אני לא מסוגל לדמיין מצב בו , לדוגמה, אני מסרב להפסיק לגנוב למישהו את ארוחת הצהריים כל יום כי אני מתעצל להכין אחת- ואז מתלונן שאני לא יכול להפסיק, כי אני רעב ומעביר ביקורת על האדם השני.

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את ההתרגשות, גם ב2013 כשהיה קיצוץ הקצבאות ילדים וגם ב2003 זעקו לשמיים.

בסוף הצורך לחיות (אוכל, מגורים, לבוש וכו') מנצח. 

ייקח זמן, אבל הוצאה של מגזרים (לא, לא רק חרדים) לא יצרניים לשוק העבודה תעשה רק טוב לישראל. ומי שלא רוצה להשתתף במשחק, מה שנקרא - יום טוב לו.

• רעיון טוב! 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה קצה הקרחון.

אם הקואליציה לא הייתה כזו שברירית לדעתי כבר הייתה רואה פה חוקים משמעותיים יותר כנגד אוכלוסיות שאינן יצרניות מבחירה.

האמת, הייתי בטוח שהחוק הראשון שיעבור זה "אדם עם כתב אישום או עבר פלילי לא יכול להוות שליח ציבור".

שכן לאחר מכן אין בעיה ללכת לבחירות כי עבור הליכוד זה די GAME OVER. והמרוויחים הגדולים יהיו חברי הקואלציה (מינוס בנט כנראה).

מוזר שזה לעוד לא קרה. במיוחד אחרי הפיאסקו של הימים האחרונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, stum כתב:

האמת, הייתי בטוח שהחוק הראשון שיעבור זה "אדם עם כתב אישום או עבר פלילי לא יכול להוות שליח ציבור".

אם ינסו את זה ביבי יעבור מטמורפוזה לפרנק אנדרווד

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...