Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

לא אכפת לי דווקא מביבי, זה גרוע.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4559

• SlowRide

4307

• פינדר

3403

• m3x7r3m3

2926

מה גרוע? שפלוני יכול להתמודד לכנסת עד הרשעה חלוטה? שמורשע עם קלון יכול להיבחר לכנסת 7 שנים אחרי סיום העונש?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 דקות, m3x7r3m3 כתב:

שמורשע עם קלון יכול להיבחר לכנסת 7 שנים אחרי סיום העונש?

זה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קשור באופן עקרוני לקלון, ולא להיבחרות לכנסת.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בינתיים רע"מ מתנגדת לאישור חוק הקנאביס, ולפני שהודיעו את זה, הקואליציה המתינה בקוצר רוח לאישור מועצת השורא:

נזכיר את סעיף 30 להסכם הקואליציוני עם תקווה חדשה

image.png.fe178d999667800f7dd0459517a9c663.png

בקואליציה ניסו לפתח ולתחזק ערוצים עם המשותפת כדי שיהיה תחליף לרע"מ בהצבעות מסוימות, ברע"מ התעצבנו, והקואליציה התיישרה מהר מהר (גם אכלו את הדגים הסרוחים וגם גורשו מהעיר) ואז לא למדו וממשיכים לנסות לתחזק את הערוצים עם המשותפת.

ימינה וסער מתנגדים (שוב) לחוק שהם יוזמים שלו (אחרי חוק יסוד האזרחות שיעלה כנראה היום להצבעה), הפעם פסקת התגברות. והפעם השלישית זה הצבעה על חוק לפיצול היועמ"ש (היועמ"ש והתובע הכללי יהיו אנשים שונים):

נזכיר את סעיף 26 להסכם הקואליציוני עם תקווה חדשה

image.png.40e7c6db57c64400e4dac188c9a574d4.png

מנסור עבאס חשף ברדיו בערבית שהכל (כולל המו"מ עם נתניהו) היה חלק מ"ג'יהאד אזרחי" - מסתבר שסמוטריץ' צדק ואני טעיתי. כנראה רציתי יותר מדי להאמין שנבחרי ציבור ערבים מסוגלים לשים את צרכי הציבור שלהם מעל לעניין הלאומי).

יוראי להב-הרצנו מבין אבל לא מקבל, את זה שוואליד טאהא חושב שהוא "סוטה", כדי שלא נטעה הוא גם נזף בח"כ טאהא 🤣

בקואליציה רוצים לעודד אנשים לצאת לעבוד, במקום לשבת ללמוד תורה, אני אישית בעד, אבל באותה קואליציה רוצים מצד אחד לרצות את ליברמן (ולכן להוריד את סבסוד מעונות היום למי ששני ההורים לא עובדים), ומצד שני לא לשרוף את הגשרים עם החרדים (ולכן לדחות את המימוש כדי שזה יהיה בינתיים רק על הנייר), ומצד שלישי לרצות את האלקטורט התיאורטי של בנט (ולכן להחריג את מי שהיום לומדים תורה, ולכן לא עובדים, אבל כן שירתו בצבא).

אה ואחמד טיבי אמר שזו הממשלה הישראלית-פלשתינית הראשונה 🤣

מה קרה? כל ה"ליברלים" שבעד חוק הקנאביס (החל ממר"צ בשמאל ועד סער בימין-מרכז) לא יעבירו את החוק בגלל שהדתיים של רע"מ מתנגדים 🤣

מה קרה2? כל מיני שהתנגדו לזה שביבי דיבר עם יענקי הנכד של... (ולשם הסדר הטוב גם אני התנגדתי) עכשיו פתאום ממתינים בקוצר רוח להחלטה של מועצה דתית אחרת 🤣

בסוף מה מסתבר? החליפו דתיים כאלה בדתיים אחרים 🤣🤣🤣

• מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ושסמוטריץ' עזר לנהגת לחנות 🤣

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, m3x7r3m3 כתב:

אז בינתיים רע"מ מתנגדת לאישור חוק הקנאביס, ולפני שהודיעו את זה, הקואליציה המתינה בקוצר רוח לאישור מועצת השורא:

נזכיר את סעיף 30 להסכם הקואליציוני עם תקווה חדשה

image.png.fe178d999667800f7dd0459517a9c663.png

בקואליציה ניסו לפתח ולתחזק ערוצים עם המשותפת כדי שיהיה תחליף לרע"מ בהצבעות מסוימות, ברע"מ התעצבנו, והקואליציה התיישרה מהר מהר (גם אכלו את הדגים הסרוחים וגם גורשו מהעיר) ואז לא למדו וממשיכים לנסות לתחזק את הערוצים עם המשותפת.

ימינה וסער מתנגדים (שוב) לחוק שהם יוזמים שלו (אחרי חוק יסוד האזרחות שיעלה כנראה היום להצבעה), הפעם פסקת התגברות. והפעם השלישית זה הצבעה על חוק לפיצול היועמ"ש (היועמ"ש והתובע הכללי יהיו אנשים שונים):

נזכיר את סעיף 26 להסכם הקואליציוני עם תקווה חדשה

image.png.40e7c6db57c64400e4dac188c9a574d4.png

מנסור עבאס חשף ברדיו בערבית שהכל (כולל המו"מ עם נתניהו) היה חלק מ"ג'יהאד אזרחי" - מסתבר שסמוטריץ' צדק ואני טעיתי. כנראה רציתי יותר מדי להאמין שנבחרי ציבור ערבים מסוגלים לשים את צרכי הציבור שלהם מעל לעניין הלאומי).

יוראי להב-הרצנו מבין אבל לא מקבל, את זה שוואליד טאהא חושב שהוא "סוטה", כדי שלא נטעה הוא גם נזף בח"כ טאהא 🤣

בקואליציה רוצים לעודד אנשים לצאת לעבוד, במקום לשבת ללמוד תורה, אני אישית בעד, אבל באותה קואליציה רוצים מצד אחד לרצות את ליברמן (ולכן להוריד את סבסוד מעונות היום למי ששני ההורים לא עובדים), ומצד שני לא לשרוף את הגשרים עם החרדים (ולכן לדחות את המימוש כדי שזה יהיה בינתיים רק על הנייר), ומצד שלישי לרצות את האלקטורט התיאורטי של בנט (ולכן להחריג את מי שהיום לומדים תורה, ולכן לא עובדים, אבל כן שירתו בצבא).

אה ואחמד טיבי אמר שזו הממשלה הישראלית-פלשתינית הראשונה 🤣

מה קרה? כל ה"ליברלים" שבעד חוק הקנאביס (החל ממר"צ בשמאל ועד סער בימין-מרכז) לא יעבירו את החוק בגלל שהדתיים של רע"מ מתנגדים 🤣

מה קרה2? כל מיני שהתנגדו לזה שביבי דיבר עם יענקי הנכד של... (ולשם הסדר הטוב גם אני התנגדתי) עכשיו פתאום ממתינים בקוצר רוח להחלטה של מועצה דתית אחרת 🤣

בסוף מה מסתבר? החליפו דתיים כאלה בדתיים אחרים 🤣🤣🤣

בוא ניראה מופתעים 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

דפוק לגמרי, ולצערי נותן ביטוי נהדר לכיוון הכללי של המדינה הזו. 

בעולם מתוקן היה אפשר להקים כאן ממשלת מרכז ימין שהיתה מקובלת על רוב האזרחים, ללא שותפים טבעים דתיים.

בעולם האמיתי הכל מטומטם.

• אהבתי 5
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש להם הסבר יפה למה הם נגד חוק הקנאביס. 

לטענתם הוא מטפל (נותן פטור)  רק במשתמשים היהודים שבקצה , אבל הסוחרים מהמגזר הערבי לא נכנסים תחת החוק.

והם באמת צודקים , צריך לטפל בכל השרשרת בפעם אחת.

אי אפשר לטפל רק בקצה..  זה עלול לעשות בלאגן מטורף בכל שרשרת האספקה. 

עבודה של שנים תרד לטימיון .. יתחילו מלחמות על איזורי שליטה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, shachar187 כתב:

אבל הכי חשוב שחייו של תוכי ניצלו.

ימין אמיתי היה מראה לתוכי מה זה. לפחות היה מכין ממנו עוף לשבת או משהו. כי חמלה זו מילה גסה.

געגועי לג'סינדה...

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, יבגניפ כתב:

כל לגליזציה תפגע במי שנמצא מחוץ לחוק היום אני מניח, אבל אין לי מושג..

יש כמה רמות של לגליזציה.  

אם הולכים רק לאי הפללה עצמית, אז פתאום כל הלקוחות שלך מוגנים ויכולים לזמר על הסוחרים חופשי, בניגוד למצב היום שלקוחות הקצה נזהרים קצת יותר. 

אם הולכים על לגליזציה של כל השרשרת.. מכירה בבתי מרקחת ,  זה בכלל עושה בלגן לכל רשת הסוחרים הקיימת. 

בקיצור, לא חשבו על כל שרשרת האספקה,  צריכים לחשוב איך מאפשרים לפעילים היום לפתוח תיק סוחר מורשה. 

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי לא, לא הכל עם הממשלה החדשה מדהימי ומושי-מושלם ואוטופיה! פויה! כולם הביתה!

מ3מ3מ3ממ3מ3מ3מממ3מ33מממ3333, אף אחד פה לא חשב שברגע שתהיה פה ממשלה חדשה כל העולם יתהפך והשמים יהיו ורודים וכולנו ניסע על קשתות בענן. מה שמעניין אותנו זה בעיקר להסתכל על הנקודה הזו בזמן בעוד משהו כמו חצי שנה-שנה ולהבין: האם זזנו לכיוון חיובי? עד כמה הוא חיובי? מה מהדברים שהבטיחו לנו בוצע, מה לא בוצע, ומה שלא בוצע- מדוע לא בוצע. ואז נוכל להסיק מסקנות.

בינתיים קשה לי להתלונן. יש פה ושם דברים שלא מבוצעים מסיבות שאני לא מסכים איתן. אבל על הדרך, כל כך הרבה דברים שהיו תקועים כבר שנה+ בוצעו בבת אחת במהירות מרשימה, אנחנו רואים הרבה יותר עשיה והרבה פחות הכרזות גרנדיוזיות, וכמובן- נגמר פרוטוקול "נאום המלך" כל פעם באמצע החדשות.

הדבר שאני כנראה הכי מרוצה ממנו הוא השקט. הממשלה של המדינה בה אני חי הפסיקה לנסות להפחיד אותי 24/7, וזה מורגש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, Pika007 כתב:

אוי לא, לא הכל עם הממשלה החדשה מדהימי ומושי-מושלם ואוטופיה! פויה! כולם הביתה!

מ3מ3מ3ממ3מ3מ3מממ3מ33מממ3333, אף אחד פה לא חשב שברגע שתהיה פה ממשלה חדשה כל העולם יתהפך והשמים יהיו ורודים וכולנו ניסע על קשתות בענן. מה שמעניין אותנו זה בעיקר להסתכל על הנקודה הזו בזמן בעוד משהו כמו חצי שנה-שנה ולהבין: האם זזנו לכיוון חיובי? עד כמה הוא חיובי? מה מהדברים שהבטיחו לנו בוצע, מה לא בוצע, ומה שלא בוצע- מדוע לא בוצע. ואז נוכל להסיק מסקנות.

אל תקטין את הבעייתיות של מה שהוא ציין. (בוא לא נשכח שהוא עמל פה כמה עמודים כדי לשכנע אותנו שמנסור עבאס סבבה וזורם.

מה שכן, כול זה גורם לי לחשוב איך רע"ם הייתה מסתדרת בקואליציית נתניהו... HMMM

[אגב נסיתי להבין אם יש ביסוס דתי איסלמי להתנגדות הזאת לקנאביס וממה שהבנתי זה כזה "טוב זה בסדר אבל לא בסדר", שזה די דומה למצב אצלינו]

• אהבתי 1
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...