Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

סלואי לא הבנת, אני לא מחפש לעשות מחבל ממוצע, אני אומר שאת השיטה שאתה רוצה לנסות - כבר עשו, ובכל זאת בא מר בחור עם אזרחות אמריקאית, משפחה וכסף, ודפק כדורים ביהודים.

בא מר בחור 2 עם עסק משפחתי, ילדים ואישה, וניסה לזרוק בקת"ב או אבן על יהודים.

האם הם ממוצעים? לא, אבל הם לבד מפריכים את התיאוריה שלך, כי "היה להם הכל" ובכל זאת בחרו לרצוח יהודים.

אז מה הטעם לנסות את השיטה שלך? להשקיע תקציבים ולעשות להם חיים טובים על חשבוננו, בשביל שאחרי זה יקום כזה שיזרוק בקת"ב?

וזה לא אחד, ולא שניים שזה איזה באג בדרך.

בגלל זה אני אומר - אתה מפספס משהו בסיסי הרבה יותר.

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 56.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4634

• SlowRide

4444

• פינדר

3497

• m3x7r3m3

2926

מדהים, לינץ ביהודי בעכו במצב אנוש, תקיפות יהודים בלוד וירי חי על פאקינג חבר כנסת, ודנה וייס מתבאסת שפעילי ימין מגיעים לערים המעורבות וחייבת להגיד שזאת כנופייה של לה פמיליה (אני אוהד הפועל ירושלים אז כנראה שאני לא בדיוק תומך שלהם).
פשוט שונאת ישראל בפריים טיים באופן קבוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אין כזה דבר שיטה שעובדת ב100%.

יש קשר הדוק בין עוני ומחסור לפשיעה ואלימות. זה כמובן לא מבטל את העובדה שגם אנשים עשירים עושים לפעמים פשעים אלימים, אבל אם תצמצם עוני ובמקביל תאכוף את החוק ביד קשה, הפשיעה תרד. זה נוסה ונבדק.

בשביל הנורמטיביים שכן רוצים איכות חיים ועתיד אבל מתנדנדים בין זה להטפות השנאה של אנשי הדת שלהם אתה משפר את התנאים ומראה להם שעדיף הרצאות של פרופסורים באוניברסיטה על דרשות של כל מיני פנאטים.

את המשוגעים שלא מעניין אותם כלום חוץ מ70 בתולים אתה פשוט שובר באמצעות אכיפה קשה ולא מתפשרת. לא צריך להכיל את השיט של אף קיצוני. אתה לא יכול להגיד שזה לא עובד כי זה לא נוסה במלואו. כיום הם מקבלים בעיקר את הגזר אבל לא את המקל. 

וזה לא להשקיע ולעשות להם חיים טובים על חשבוננו, זה השקעה באיכות החיים ובביטחון שלנו בעתיד. צריך להפנים שהם לא ייעלמו מפה, וגם אנחנו לא.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, m3x7r3m3 כתב:

בא מר בחור 2 עם עסק משפחתי, ילדים ואישה, וניסה לזרוק בקת"ב או אבן על יהודים.

האם הם ממוצעים? לא, אבל הם לבד מפריכים את התיאוריה שלך, כי "היה להם הכל" ובכל זאת בחרו לרצוח יהודים.

נראה לי שבאמת לקחת את הקורסים בחדו"א טיפה יותר מדי ברצינות, בזמן שעבור המקרים האלו סטטיסטיקה מ' הרבה יותר רלוונטי. 

לא מדובר פה בהוכחה מתמטית שמקרה סותר פירושו כשלון בהוכחה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה תחילת הסוף של "לוחמי החופש" הפלסטינים. המערכה הזאת, אם לא האחרונה, אז בין האחרונות.

לדעתי זאת שירת הברבור של החמאס. הם יוציאו את מה שיש להם, ומעבר לזה אין להם כלום.

לשאר הערבים הפסיק להיות אכפת מהם. אם אין תמיכה מבחוץ, אין חמאס ואין פת"ח.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגידו מי אלה האנשים האלה שקונים דירות בבת ים? 

איזה אשפה של אנשים פיכס. לא גר שם גם בחינם.

אם הם לא מבת ים סליחה מהבת ימים. לא יודע מאיפה הם, מיץ של הזבל.

לענייננו, לינצ׳ בשידור חי באיזה ערבי שעבר שם. לינצ׳ בהגדרה, לא יאומן שזה שודר.

גועל נפש.

איפה אוחנה? 

המפגינים כמובן טוענים שהוא ניסה לדרוס אותם, קודם כל אם הייתי רואה המון זועם כזה גם הייתי נותן גז מהפחד, דבר שני הוא היה להם בידיים והם פשוט השכיבו אותו על הכביש והכו אותו בראש עם כל הבא ליד.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@farkash7פרקש עכשיו אתה מבין את הכוח של התקשורת.
ב24 השעות האחרונות היו איזה 6-8 לינצ'ים ביהודים, אף אחד מהם כמעט לא שודר בלופ. לינץ אחד בערבי משודר שוב ושוב.
לא מצדיק את זה ומבחינתי כל אחד שתקף שם צריך לקבל 2 כדורים בברך,אבל בחייאת דינאק שיהיו כבר נייטרלים במינימום.. לא אומר לך עכשיו פרו יהודי או משהו. שפשוט לא ישנאו תיהודים.

עריכה: רק לפני שעה היה לינץ ביהודי והוא במצב אנוש.. לא אומרים מילה!!

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ערסים מפגרים. צריך לקחת את כל המטומטמים האלה ולשים אותם במתחם מגודר יחד עם הנבלות שמשתוללים בלוד ובעכו. שיפרקו אחד את השני כמה שבא להם ויעזבו אותנו בשקט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, יובל .מ. כתב:

@farkash7פרקש עכשיו אתה מבין את הכוח של התקשורת.
ב24 השעות האחרונות היו איזה 6-8 לינצ'ים ביהודים, אף אחד מהם כמעט לא שודר בלופ. לינץ אחד בערבי משודר שוב ושוב.
לא מצדיק את זה ומבחינתי כל אחד שתקף שם צריך לקבל 2 כדורים בברך,אבל בחייאת דינאק שיהיו כבר נייטרלים במינימום.. לא אומר לך עכשיו פרו יהודי או משהו. שפשוט לא ישנאו תיהודים.

עריכה: רק לפני שעה היה לינץ ביהודי והוא במצב אנוש.. לא אומרים מילה!!

תשמע זה צולם בלייב! בלייב!

ראו בלייב אותם שולפים אותו משכיבים ופשוט חובטים בו בלי הפסקה.

בטח שישדרו את זה בלופים. מה חשבת שיקרה?

הראו עכשיו סרטון. הבחור כנראה לא ניסה לדרוס אף אחד. הוא קלט את ההמון, ניסה לעשות רברס ולעוף משם, החברה קלטו אותו והתנפלו על הרכב והוא ניסה להימלט.

מזעזע.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, farkash7 כתב:

תשמע זה צולם בלייב! בלייב!

ראו בלייב אותם שולפים אותו משכיבים ופשוט חובטים בו בלי הפסקה.

בטח שישדרו את זה בלופים. מה חשבת שיקרה?

הראו עכשיו סרטון. הבחור כנראה לא ניסה לדרוס אף אחד. הוא קלט את ההמון, ניסה לעשות רברס ולעוף משם, החברה קלטו אותו והתנפלו על הרכב והוא ניסה להימלט.

מזעזע.

"הצל" פרסם את הסרטון של הלינץ' ביהודי. אם יואב אליאסי השיג את הסרטון, גם ערוץ 12 השיג אותו.
אם אתה רוצה תגיד אשלח לך שלא תגיד שלא צולם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב אל תשלח, אם זה ברמת פירוט של מה שקרה עכשיו לא רוצה לראות את זה. 

המקרים עדיין קצת שונים, פה החדשות קלטו את זה בלייב ממש באמצע המהדורה, ועוד הבדל, עם כמה שזה כואב התרגלנו ללינצ׳ים של החיות מהצד השני, ואני אומר את זה בכאב.

כמצלמים חיות מהצד שלנו… אתה יודע אירוע יותר נדיר שקצת שוברת את הסטיגמה שהם חיות ואנחנו מלאכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נקרא "גזענות של ציפיות נמוכות". ואתה חביבי גזען של ציפיות נמוכות.
נוח לך לעצום עיניים ולהגיד לא ראיתי לא ידעתי לא קרה.
המקרים לא שונים, אותו מקרה לאחד לאחד. בשניהם יש אדם שכנראה חף מפשע שפיצצו לו תצורה והיום הוא יוצא מצולק.
פשוט לאחד מהם יש את דנה וייס שתגן עליו עם עוד מונולוג נגד לה פמיליה ובן גביר.. באמא שלך יש 100 אלף ערבים שהולכים ומחפשים יהודים להוציא עליהם עצבים ואת מתעסקת ב-200 יהודים כאילו זה הבעיה?

מילה אחת היא לא אומרת נגד הרשימה המשותפת ואיימן עודה שאומר לערבים להמשיך עם זה ולעשות פה מה שעושים בשטחי איו"ש.. העיקר בן גביר בפה שלה.

עריכה אחרונה על ידי יובל .מ.
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, יובל .מ. כתב:

לינץ אחד בערבי משודר שוב ושוב.

הוא לא ערבי, חשדו שהוא ערבי. 

תימנים ומרוקאים תזהרו שם בחוץ

עריכה: טעות שלי בן מיעוטים. צדקת

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...