Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

דמוגרפיה וביבי באים ביחד,

הנרקסיסט הזה ימכור את כולנו בשביל להישאר בממשלה ולא משנה מה יהיה.

המדינה הזאת מתחרדת בקצב מפחיד! וביבי נותן לזה יד.

היחידי שנכנס בחרדים היה לפיד, ביבי לעומת זאת החזיר אותם לממשלה (בשביל לבנות ממשלה), ביטל את כל מה שלפיד עשה ועוד נתן להם בונוסים.....

משנה לשנה לאוכלוסיה הזאת רק גדל התאבון, פותחים להם מסלולים סגורים באוניברסיטאות / בצה"ל / מפשירים להם שטחים לבנות בתי כנסת וישיבות גם אם במרחק 10 דק' לכל כיוון כבר יש אחד וכו'...

שכל אחד יסתכל בעיר מגוריו כמה בתי כנסת יש באזור, זה יוצא מכלל פרופורציה - ככה זה באשדוד לפחות.

bagira - האופוזיציה היא אתה ואני וכל השאר, לאנשים נמאס, רוצים שינוי גם אם לרעה (לתקופה כזאת או אחרת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4913

• SlowRide

4786

• פינדר

3812

• m3x7r3m3

2926

התשובה פשוטה, אין בישראל היום אופוזיציה לוחמנית או אפילו אקטיבית באיזו צורה.

למראית עין, זה נראה כאילו היאוש מחוסר האפשרות הפרלמנטרית מלהחליף את ביבי הוא כ"כ גדול, שהם נוקטים במשהוא בסגנון "בוא נשתוק ונהנהן כל הזמן בראש ואולי הוא יזרוק לנו כמה פרורים שניקח הבייתה".

אופוזיציה לוחמנית היום זה התקשורת וברק (שאם אתה עוקב אחריו בפייסבוק, פשוט מבריק).

הייאוש הוא רק בשל העובדה, שאף אחד לא מנסה להעמיד אלטרנטיבה ראויה, אלא עסוקים בלצעוק כמה הוא גרוע, במקום כמה הם יכולים להיות טובים.

ברק מבריק, אבל חולק יותר מדי חסרונות עם ביבי מחד, ושרף כל קרדיט שהיה לו מאידך. הוא סוס מת פוליטית.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברק.. הנה כתבה מעניינת של אורי מילשטיין עליו. באיזה עמוד אנטי ביבי הצליחו להפוך את זה ל״לברק יש איי קיו יותר גבוה מזה של ביבי״. נו טוב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה? עזוב ראוי, לא ראוי, אני רוצה לראות את ראש האופוזיציה נואם נאום חוצת להבות מעל כל במה, לפחות פעם בשבוע.

שידבר, שנשמע אותו, שיעשה צרות לקואליציה על כל החלטה שלהם ועל כל פליטת פה.

זה לא קשה מידי, בסה"כ שיסתכל על קלטות וידאו של ביבי בימי ממשלת רבין (ואני מדבר על הנאומים, לא על תהלוכות עם ארון קבורה).

בנוגע לברק, לדעתי, לא מדובר בסוס מת, ממניעים אסטרטגים (מובנים), הוא לא מכריז כלום עד להכרזת מועד בחירות (מתי שלא יהיו).

עם הכרזה על מועד בחירות, אין לי ספק שיתמודד ואין לי ספק שיהיה כח משמעותי מאוד בממשלה הבאה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל עזבו שטויות, פוליטיקה זה פוליטיקה - 'מדע הדעות'. לפני כמה ימים כתבתי על דמוגרפיה, מי שמעניין אותו הנושא, מוזמן להעיף מבט (/להגיב) כאן.

בעיני זה נושא הרבה יותר אקוטי.

אחי (לא אתה, אחי הביולוגי) כתב על זה גם לפני אי-אילו חודשים.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה לראות את ברק אוסף לחיקו כמות גדולה מספיק של בוחרים, בשל העובדה שהקדנציה שלו נפתסת ככישלון. בדיעבד, ניתוח נכון של המו"מ שלו מול הפלסטינאיטם דווקא משרת כל נראטיב ימני אפשרי לגביהם, אבל לא זה מה שנחרת בזיכרון הציבורי, אלא זה שהוא נכשל. מגיע או לא, לא זה העניין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה? עזוב ראוי, לא ראוי, אני רוצה לראות את ראש האופוזיציה נואם נאום חוצת להבות מעל כל במה, לפחות פעם בשבוע.

שידבר, שנשמע אותו, שיעשה צרות לקואליציה על כל החלטה שלהם ועל כל פליטת פה.

זה לא קשה מידי, בסה"כ שיסתכל על קלטות וידאו של ביבי בימי ממשלת רבין (ואני מדבר על הנאומים, לא על תהלוכות עם ארון קבורה).

בנוגע לברק, לדעתי, לא מדובר בסוס מת, ממניעים אסטרטגים (מובנים), הוא לא מכריז כלום עד להכרזת מועד בחירות (מתי שלא יהיו).

עם הכרזה על מועד בחירות, אין לי ספק שיתמודד ואין לי ספק שיהיה כח משמעותי מאוד בממשלה הבאה.

מה יש לכם מברק, הבן אדם נראה כמו מחבל חמאס לאחרונה עם טריינינג של אדידס, זקן והכובע הזה שלו...

בנוגע לנאומים, באמת חסר לי את זה אצל יאיר לפיד, אבל יותר חשוב לי זה התוכניות שלו להצעדת המדינה קדימה שרבות מהן כבר מוכנות לביצוע לאחר הכנה ע"י אנשי מקצוע. חוץ מזה, הוא כנראה המנהיג היחיד שאיתו נראה רכבות נוסעות בשבת וגם הפחתה של בטלנות חרדית..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתקשה לראות את ברק אוסף לחיקו כמות גדולה מספיק של בוחרים, בשל העובדה שהקדנציה שלו נפתסת ככישלון. בדיעבד, ניתוח נכון של המו"מ שלו מול הפלסטינאיטם דווקא משרת כל נראטיב ימני אפשרי לגביהם, אבל לא זה מה שנחרת בזיכרון הציבורי, אלא זה שהוא נכשל. מגיע או לא, לא זה העניין.

כי הקדנציה הראשונה של ביבי הייתה משובחת...

בנוגע לנאומים, באמת חסר לי את זה אצל יאיר לפיד, אבל יותר חשוב לי זה התוכניות שלו להצעדת המדינה קדימה שרבות מהן כבר מוכנות לביצוע לאחר הכנה ע"י אנשי מקצוע. חוץ מזה, הוא כנראה המנהיג היחיד שאיתו נראה רכבות נוסעות בשבת וגם הפחתה של בטלנות חרדית..

עם ההפרשת חלה והביקורים בכותל עטוף בתלית עטוי ארשת "לכו מפה, אני עכשיו מדבר עם אלוהים" (ולשם שינוי הוא כנראה באמת מתכוון לזה שהוא מדבר עם אלוהים, לא עם עצמו), אל תבנה על זה בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם ההפרשת חלה והביקורים בכותל עטוף בתלית עטוי ארשת "לכו מפה, אני עכשיו מדבר עם אלוהים" (ולשם שינוי הוא כנראה באמת מתכוון לזה שהוא מדבר עם אלוהים, לא עם עצמו), אל תבנה על זה בכלל.

אין לזה כל קשר לתחבורה ציבורית, הוא כבר הכריז לא פעם שתהיה תחבורה ציבורית בשבת באיזורים לא חרדים. תחנות רכבת לרוב (אולי כולן) לא נמצאות באיזורי מיגורים בכלל, אז אני כן בונה על זה. :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחיה ונראה....ימים יגידו ושאר קלישאות :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אף פעם לא הצבעתי ליכוד, ולאור המצב כרגע גם לא אצביע. התנהלות של המשפחה לא מצא חן בעיני ובעיני אחרים. אבל אין שום מנהיג אמיתי שיהיה שמסוגל להוריא ציבור שלם כמו ביבי.

עד כמה שביבי גרוע, ויש לו ממשלה שאני ממש לא אוהב, הוא גם עשה דברים טובים: הצליח למנוע משבר דיור ב-2008, ובמקום זה הפריח (בגלל זה הדור הצעיר בוכה שהוא לא יכול לקנות דירה). בשנים האחרונות הגיעו לכאן הרבה מאוד חברות סייבר (היי-טק). למרות שכמעט כל יום שומעים על פיגועי דקירה בין פלסטינים לחיילים, אנחנו מרגישים חופשי ברחוב.

נכו, יש עוד הרבה עבודה בשביל להגיד שהחיים כאן טובים. אבל הציבור לא רואה אלטרנטיבה טובה יותר מביבי. רק בגללו אנשים מצביעים מחל, לא משום שהציבור מאמין בחברי הליכוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך בדיוק מרגישים חופשי ברחוב? כאילו חסר פה פיגועים ברחוב? לא מזמן היה פיגוע דקירה בסופר ביבנה, סוג של איתות שהם יכולים להגיע לכל מקום. המחבל ההוא אגב הגיע מכפר יצירתי, הם לא הולכים על העיר העתיקה בירושלים דווקא, פיגועים בשרונה ובקרית גת זה הם, גיאגרפיה רחבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לזה כל קשר לתחבורה ציבורית, הוא כבר הכריז לא פעם שתהיה תחבורה ציבורית בשבת באיזורים לא חרדים. תחנות רכבת לרוב (אולי כולן) לא נמצאות באיזורי מיגורים בכלל, אז אני כן בונה על זה. :wink:

לא יהיה לו זמן לזה, מישהו הרי צריך לטוס לחול ולגנוח we love israel.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שביבי גרוע, ויש לו ממשלה שאני ממש לא אוהב, הוא גם עשה דברים טובים: הצליח למנוע משבר דיור ב-2008, ובמקום זה הפריח (בגלל זה הדור הצעיר בוכה שהוא לא יכול לקנות דירה).

במציאות: לא היתה שום סיבה שיהיה פה משבר דיור ב-2008, כי מבנה שוק המשכנתאות היה שונה לגמרי מארה"ב, והמחירים היו סבירים. הריבית הורדה משמעותית (ע"י נגיד ב"י, סטנלי פישר) כדי למנוע קפיצה בשער השקל. אף אחד (לא ב"י ולא ביבי) לא חזה את העלייה המטורפת בנדל"ן כתוצאה מכך, ולא נקט שום צעדים כדי למנוע, או לפחות להפחית אותה. התוצאה: מחירי נדל"ן מרקיעי שחקים, ומשכנתאות שעלולות להתפוצץ לכולנו בפרצוף יום אחד.

ביבי גם לא ממש ניסה להגדיל את ההצע, והסתפק בלהאשים את אולמרט. שרי האוצר שלו (לפיד וכחלון) ניסו ומנסים, לא בהצלחה יתרה, להתמודד עם מחירי הדיור. ביבי לא שם.

בשנים האחרונות הגיעו לכאן הרבה מאוד חברות סייבר (היי-טק).

כמו מי? יש פה אקזיטים, כמו שהיו גם קודם. מה הקשר לביבי? יש פה יזמים ומהנדסים טובים, תשתית השכלה טובה בתחומים מסויימים, וידע שזולג מצה"ל. זה הכל.

למרות שכמעט כל יום שומעים על פיגועי דקירה בין פלסטינים לחיילים, אנחנו מרגישים חופשי ברחוב.

היתה פה תקופה שממש לא הרגשנו "חופשי ברחוב", ולהזכירך גם היום לא כזה בטוח להסתובב בירושלים ה"מאוחדת". גם כאן, התרומה של ביבי שולית עד לא קיימת - הוא לא יצא לשום מבצע, לא חיסל שום תשתית טרור או ניסה להידבר עם הפלסטינים. זה די נרגע מעצמו (וכמובן עבודה מצויינת של השב"כ, צה"ל והמשטרה, אבל מה לזה ולביבי?).

דוקא הפרויקט הבטחוני שביבי לקח על עצמו, איראן, לא ממש התקדם לשום מקום.

גם עזה, שאמנם לא מתפוצצת כרגע, הופכת לבעיה הומניטרית חריפה שתתפוצץ לנו בפרצוף במוקדם או במאוחר. לא שאני יודע איך, אם בכלל, ניתן לפתור אותה, אבל לא נראה שמישהו מנסה.

בקיצור: ביבי אלוף בלהשאיר הכל כמו שהוא, לעשות לעצמו יח'"צ ולהסית כנגד מי שאפשר. כנס התמיכה האחרון שהוא ארגן לעצמו היה איפשהוא על הספקטרום שבין מזעזע למייאש.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...