Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, ArikM כתב:

עם איזה צבא הוא בדיוק רוצה לתקוף את לבנון? 

אלה שמתפללים או אלו שנשחקו?

זו בעיה קטנה.
אם תפתח מלחמה בצפון בין אם אנחנו יוזמים אותה ובין אם הם יפלו פה כל כך הרבה טילים שכולם התייצבו עם המון מוטיבציה.
גם עכשיו אם תשאל את החיילים/מילואימניקים כדי להחזיר את התושבים לצפון הם מוכנים ללכת למלחמה.

במקרה הזה יש ויהיו מספיק סיבות ומספיק מוטיבציה, זו מלחמה שנכפתה עלינו לא פחות ממה שקרה בדרום.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4884

• SlowRide

4742

• פינדר

3770

• m3x7r3m3

2926

לפני 5 דקות, Night Driver כתב:

הוא בכלל יודע מה זה צבא?

הוא במקרה שירת בצבא וגם היה במילואים בחודשים האחרונים (וגם הסתבך כלכלית בגלל זה).

לפני 13 דקות, Gosser1860 כתב:

מדהים כמה הזיכרון קצר. כנראה שכחו את התמונות של גולן עם מדי ב׳ אחרי שהלך להציל אנשים בעוטף ב7.10

לא שכחו. מנסים להציג את זה כאיזו קונספירציה.

image.thumb.png.7d85305c409e29c7031a03db31a5a11a.png

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, avi 1234 כתב:

יותר פשוט שתבקש מביידן שיקלוט אותך למדינה שלו.

גם האנשים שאתה בז להם ומכנה אותם משיחיים מטורפים בזבזו ומבזבזים את חייהם להגן עליך.

אם הייתי רוצה להגר, לא הייתי צריך את ביידן. בניגוד לחלק נרחב מהמחנה שלך, חברי הימני על מלא מלא, יש לי תעודת בגרות ומקצוע וגם האנגלית בסדר.

המשפט שני שלך חסר תוכן. פסיב אגרסיב זו לא עמדה או אמירה. נסה לנסח עם עצמך מה אתה רוצה מעצמך, מהחיים, מהחברים המשיחיים שלך והחבר הדמיוני שלהם. זה יעזור לך. ואולי גם לי.

• אהבתי 3
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 39 דקות, Gosser1860 כתב:

מדהים כמה הזיכרון קצר. כנראה שכחו את התמונות של גולן עם מדי ב׳ אחרי שהלך להציל אנשים בעוטף ב7.10

זה גם תמיד אנשים שיושבים על ספה עם כרית בגלל הטחורים שלהם, עם כתם שמן על הגופיה ומייעצים לכולם איך צריך לפעול בטחונית. פגשתי כמה וכמה כאלו בחיי. גנרלים מהספה.  

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 41 דקות, Gosser1860 כתב:

הזכרון לא קצר, פשוט הצליחו לסובב את זה כנגדו.

"דאג להביא את המדים עם הדרגות מהארון ורץ להצטלם לתקשורת".

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

נו זו העבודה שלהם, הם במלחמה קיומית להציל את הקריירות שלהם.

אחרי הבחירות הבאות לרובם לא תהיה עבודה אם לא יתאמצו ממש קשה עכשיו.

מדי פעם אני בודק מה כתוב בערוץ 14 כי הבידור שם מפיג קצת את הדכדוך. ממש מציאות אלטרנטיבית, בדיוק כמו הסתומה ההיא שאמרה שהמטרה של חמאס זה להיות מדינה דמוקרטית כמו ארה"ב. מדהים כמה יש במשותף לאנשי פלסטין חינם ולמשיחיסטים והביביסטים שלנו. אולי בגלל זה הם מאמינים במדינה אחת כמו הפלסטינים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Gosser1860 כתב:

שכחו את התמונות של גולן עם מדי ב׳ אחרי שהלך להציל אנשים בעוטף ב7.10

בדיוק להיפך, במקום להמתין בסבלנות לממשלה ולדרגים הצבאיים שיחליטו כיצד ניתן לתפעל אירוע במרחק שעה וחצי מהקריה, הוא עלה על מדים ותפעל עצמאית. אנרכיסט.

היה אמור להמתין בסבלנות עד שביבי וחבריו יחליטו מה לעשות, מאיפה הלחץ הזה?? קצת סבלנות, בחיאת.

• אהבתי 3

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאיר גולן איש אמיץ עם בצים שבספק אם יהיה לי.

והוא עדיין עשה נזק עם הנאום שלו.

יש לו דעות מסוכנות וזה שהוא נגד ביבי לא עושה אותו אוטומט לאיש עם דעות טובות

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, עדי-אל כתב:

X איש אמיץ עם בצים שבספק אם יהיה לי.

יש לו דעות מסוכנות וזה שהוא נגד Y לא עושה אותו אוטומט לאיש עם דעות טובות

תחליף את X וY ויש לך משפט כללי על כל פוליטיקאי בישראל..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן כללי ההתלהבות מגולן תמוהה. נכון, הוא פעל בגבורה והציל חיים. כך גם עשרות ומאות אנשי כוחות הביטחון האחרים באותו יום. אז הוא הוכיח את עצמו כקצין שטח זוטר מצויין. איך בדיוק אתם מתרגמים את זה ל"צריך להקשיב לדיעותיו הפוליטיות" או "הוא יהיה ראש ממשלה טוב", או אפילו "הוא היה אלוף טוב" (שזה סט כישורים שונה למדי)?

נקודות בונוס למי שמצליח לנסח תשובה קוהרנטית בלי להזכיר את ביבי 

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

הוא במקרה שירת בצבא וגם היה במילואים בחודשים האחרונים (וגם הסתבך כלכלית בגלל זה).

אם לא הובנתי זו היתה שאלה אמיתית. לא מכיר את האיש 

לפני 33 דקות, עדי-אל כתב:

יאיר גולן איש אמיץ עם בצים שבספק אם יהיה לי.

יש לו דעות מסוכנות וזה שהוא נגד ביבי לא עושה אותו אוטומט לאיש עם דעות טובות

אני רק שאלה, שמעת את כל התשובה משלב השאלה עד לשלב השאלה הבאה?

לפני 16 דקות, MostlyWicked כתב:

באופן כללי ההתלהבות מגולן תמוהה. נכון, הוא פעל בגבורה והציל חיים. כך גם עשרות ומאות אנשי כוחות הביטחון האחרים באותו יום. אז הוא הוכיח את עצמו כקצין שטח זוטר מצויין. איך בדיוק אתם מתרגמים את זה ל"צריך להקשיב לדיעותיו הפוליטיות" או "הוא יהיה ראש ממשלה טוב", או אפילו "הוא היה אלוף טוב" (שזה סט כישורים שונה למדי)?

נקודות בונוס למי שמצליח לנסח תשובה קוהרנטית בלי להזכיר את ביבי 

אף אחד לא מתרגם את זה ככה ואין סיכוי שאצביע לו אבל מנגד אף אחד לא יכול לקרוא לו עושה הצגות או רוכב על המצב.

הוא קם והלך בידיעה שסיכוי טוב שהוא לא חוזר. לאנשים כאלה מגיע צלש.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, MostlyWicked כתב:

נו, ומתי תהיה לך הזדמנות יותר טובה מממש עכשיו בשניה הזאת? או שאתה חושב שלפייס אותם יעבוד ונוכל להמנע ממלחמה כוללת לנצח?

זה מצחיק שימניים שכשלו לחלוטין בהגנה על המדינה, הביאו עלינו את האסון הגדול ביותר, הפכו את ישראל לשק החבטות של איראן המציגה את ישראל במערומיה, משרדי ממשלה שמאז אוקטובר לא מתפקדים, אומרים לנו שאפשרי שנחסל את חמאס ונכבוש את לבנון אבל מתנגדים לגיוס חרדים ואומרים שזה לא אפשרי... עדיך לכם פשוט לסתום את הפה. אתם פשוט האיוב הגדול ביותר של העם היהודי, לא למדתם כלום מההיסטוריה של העם ואתם עוד אמורים להיות "היהודים". 

• אהבתי 2
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פינדר כתב:

image.thumb.png.7d85305c409e29c7031a03db31a5a11a.png

לקח קצת זמן לעשות את הבדיקה הזו

אבל הנה הסרטון מערוץ כאן11 מהיום הראשון למלחמה 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, ch28566 כתב:

אם גולן היה ראש הממשלה חמאס כבר מזמן היה קבור באדמה ונסראללה היה מתפלל להפסקת אש. 

זה הכי דבר והיפוכו.

השמאל הישראלי, מוריד כמויות של אש על האויבים שלנו, הימין הישראלי מדשדש אחרי האויבים שלנו.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...