Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 8 דקות, om2 כתב:

תגדיר שלום.

1. "חזרה בתשובה" של הפלסטינים. הכרה בטעות של הרצון להרוג יהודים. סטייל מה שגרמניה עשתה אחרי מלחמת העולם השניה 

כן. אני (ועוד הרבה דת"ל) אסכים לוותר על התנחלויות.

2. הסכם מדומה. של הפסקת אש כרגע בגלל שלא ניתן לנצח את ישראל. אבל בטווח הרחוק רצון כן לפתוח במלחמה כדי להשמיד את ישראל.

מה שנקרא בערבית הודנה-תהדיה 

אין סיכוי שאסכים לוותר על גרגיר התנחלויות. כי כל ויתור עכשיו רק יחזק את האויב = יביא לישראלים הרוגים מחר.

מעולה, משמח לשמוע.

יישוב עזה, בטח לבנון, הוא לא ויתור על התנחלויות. אין שם כאלו כרגע. ואני בספק שהקמת כאלו תתרום משהו לבטחון שלי או לסיכוי לשלום בעתיד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.6 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4916

• SlowRide

4790

• פינדר

3820

• m3x7r3m3

2926

לפני שעתיים, SlowRide כתב:

לפי האיסלם, לא רק שאסור להילחם בחודש הרמדאן, אסור אפילו לצוד בשביל לאכול.

מעניין לשמוע את זה. 

איך זה מסתדר עם מלחמת יום כיפור? 

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 6 דקות, שביט כתב:

מעניין לשמוע את זה. 

איך זה מסתדר עם מלחמת יום כיפור? 

אין לי מושג.

את זה שמעתי מעיתונאי סורי פרו ישראלי (מוסלמי)

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, יבגניפ כתב:

מעולה, משמח לשמוע.

יישוב עזה, בטח לבנון, הוא לא ויתור על התנחלויות. אין שם כאלו כרגע. ואני בספק שהקמת כאלו תתרום משהו לבטחון שלי או לסיכוי לשלום בעתיד.

יש שם טרור.

לפי התפיסה שלהם. ישוב/תפיסת שטח עוזר להלחם בטרור. 

אתה יכול לחלוק עליהם, לא להסכים איתם.

אבל (לדעתי) לצייר אותם כהזויים זה לא שייך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, om2 כתב:

יש שם טרור.

לפי התפיסה שלהם. ישוב/תפיסת שטח עוזר להלחם בטרור. 

אתה יכול לחלוק עליהם, לא להסכים איתם.

אבל (לדעתי) לצייר אותם כהזויים זה לא שייך.

נא. לפי התפיסה שלהם התנחלויות מקדמות את הגעת המשיח, ושר האוצר שלהם מאמין בכלכלה מבוססת אמונה בה'.

הם משיחיים הזויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הם עושים כשידי משה כבדות?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

מה הם עושים כשידי משה כבדות?

שמשה יפסיק להחזיק בקרנות המזבח, יהיה לו יותר קל

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • מבאס 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, יבגניפ כתב:

נא. לפי התפיסה שלהם התנחלויות מקדמות את הגעת המשיח, ושר האוצר שלהם מאמין בכלכלה מבוססת אמונה בה'.

הם משיחיים הזויים.

לכל אחד יש את האמונה שלו.

לשמאל יש את האמונה שיום אחד הפלסטינים "יחזרו בתשובה" ויניחו את הטרור והמאבק הלאומי וירצו לחיות עם ישראל כמו זוג אוהבים.

זה לא הזויים?

ולא, לפי שום תפיסה דתית (ממה שאני מכיר) בניית התנחלויות לא מקדמת הגעת משיח.

זה נטו בגלל תפיסה בטחונית שכלל שתשלוט ביותר שטח, כך הסיכוי שיהיו שם גורמים עויינים לך נמוך יותר (ושוב. זכותך לחלוק על התפיסה הזאת)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, om2 כתב:

לשמאל יש את האמונה שיום אחד הפלסטינים "יחזרו בתשובה" ויניחו את הטרור והמאבק הלאומי וירצו לחיות עם ישראל כמו זוג אוהבים

אתה מקצין בכוונה כדי לגרום לטענה שלך להיות הגיונית. אתה הרי לא יכול להגן על הטענות, כי באמת סמוטריץ' הוא שר כלכלה נוראי שאלמלא קיבל כלכלה חזקה בירושה המדינה הייתה כבר על הברכיים. בנגביר לא מעוניין בביטחון כלל, הוא הגיע לעמדת כוח ויעשה הכל כדי להישאר בה, מילא אם היה מועיל במשהו.

זריקת כספים מטורפת גם קואליציוניים (שזה כמו שוחד חוקי) תמיכה במשרדים ביזיוניים שאין בה גרם של עשייה ותרומה לציבור.

החבר'ה ההזויים שמקיימים עצרות חזרה לגוש קטיף והצהרות על כיבוש עזה (והעלמת 2 מיליון איש?) בתור אנשי ציבור. זאת ההזיה.

אף שמאלן, אפילו מהקיצוניים לא חושב שתהיה פה אוטופיה של אהבה. כן מנסים להגיע להסכם מדיני כלשהו לנרמל יחסים(לא יודע כמה זה ישים, כן)

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טוען שבן גביר או סמוטריץ הם שרים טובים. גם לי יש לא מעט ביקורת עליהם.

אבל להציג אותם באור שלילי לחלוטין. ואת השאר כמושלמים?

לכל אחד יש את האנגדה שלו.

ואין 100% בסדר כי השמיכה קצרה מלכסות את הכל.

ואל תשכח שבן גביר הוא הקיצוני הימני במפה הפוליטית. בצד השני יש את עופר כסיף וחבריו.

ובכנות. עם יד על הלב. כמה שבן גביר גרוע.

אני מעדיף אותו כשר מאשר את כסיף.

ומה לעשות שזה משחק סכום אפס. כי החבר'ה היותר מתונים באמצע המפה הפוליטית. חווים שיגעון גדלות ולא מוכנים לבנות שום קואליציה נורמלית אם הם לא עומדים בראשה. אז כן. נוצרת קואלציה פחות טובה. 

ככה שלדעתי לפיד אשם בזה שבן גביר שר כושל לא פחות מאשר השאר.

(כי בנינו. אם הוא היה מציע לביבי שיזרוק את בן גביר ויכניס אותו במקומו. כולנו יודעים במה ביבי היה בוחר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, om2 כתב:

לכל אחד יש את האמונה שלו.

לשמאל יש את האמונה שיום אחד הפלסטינים "יחזרו בתשובה" ויניחו את הטרור והמאבק הלאומי וירצו לחיות עם ישראל כמו זוג אוהבים.

זה לא הזויים?

ולא, לפי שום תפיסה דתית (ממה שאני מכיר) בניית התנחלויות לא מקדמת הגעת משיח.

זה נטו בגלל תפיסה בטחונית שכלל שתשלוט ביותר שטח, כך הסיכוי שיהיו שם גורמים עויינים לך נמוך יותר (ושוב. זכותך לחלוק על התפיסה הזאת)

שמע, עקרונית אם מנסים להיות אמפירים, אז היסטורית יותר פעמים סכסוכים דתיים אתניים הסתיימו בהסדר, מכמות הפעמים שבא המשיח :)

והשמאל שמפנטז על יחסי שכנות טובים, ולא דואג בעיקר לגבולות בטוחים ודמוגרפיה, די מת מימלא. זה לא שיש לו עשרות מנדטים ושר משטרה שמתסיס את השטח לכיף שלו.

וזה לא נכון. להתנחלויןת אין ערך בטחוני. האבות הרוחניים שלהן מגוש אמונים פעלו מתוקף ציווי דתי נטו. והם לא התבצרו בימית כי פחדו שטנקים מצרים יחצו שוב את התעלה, ולא חזרו לישוב היהודי בחברון משיקולים בטחוניים.

לפני 2 דקות, om2 כתב:

ובכנות. עם יד על הלב. כמה שבן גביר גרוע.

אני מעדיף אותו כשר מאשר את כסיף

אבל זה לא האלטרנטיבות שלך. כסיף מסומן מחוץ לגבול על ידי הרוב. ואם אתה מסתכל על שמאל ציוני, אתה מוצא אנשים כמו יאיר גולן, שאולי עיצבן אותכם בזיהוי תהליכים, אבל ב7.10 לבש מדים ויצא להלחם על הבית.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם היום. 50 שנה אחרי הסכם השלום עם מצרים.

יש תוכניות מסודרות למלחמה עם מצרים.

ומצרים ממשיכה להתעצם צבאית

ככה שהסדר השלום הזה הוא לא בדיוק מאהבת ישראל.

אלא הוא יותר סוג של הודנה.

ובגלל זה החברה מימית לא רצו להתפנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, om2 כתב:

לא, לפי שום תפיסה דתית (ממה שאני מכיר) בניית התנחלויות לא מקדמת הגעת משיח.

אההה

אז זה רק במקרה שכמעט 100% ממתנחלי הגבעות ואלו שמפגינים על חזרה לגוש קטיף, הם דתיים לאומים משיחיים.

איזה צירוף מיקרים מדהים זה שחבישת כיפה סרוגה בגודל מסויים הולכת יד ביד עם תפיסה ביטחונית מאוד ספציפית.

לפני 15 דקות, om2 כתב:

אל תשכח שבן גביר הוא הקיצוני הימני במפה הפוליטית. בצד השני יש את עופר כסיף וחבריו.

לא לא לא לא

חלאס עם ההשוואות המטופשות האלו.

לבן גביר יש איזה 10 מנדטים לפי חלק מהסקרים. הודות לנתניהו שנירמל אותו, הוא כבר לא ממש קיצוני.

אתה רואה איזשהו תרחיש בעשור הקרוב שעופר כסיף נהיה שר בכיר? שר כלשהו?

• אהבתי 3

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...