Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני שעה, David32 כתב:

איך אפשר לחיות ביחד, כשחלק מהאוכלוסיה מחלק את הנופלים לכאלה עם אמא נכונה ופיסת בד על הראש, וכול אלה שלא?

אי אפשר, ופה הבעיה. כל המרקם החברתי של ישראל רקוב (כמעט) לגמרי. 

והסיבה שלא רשמתי "רקוב מיסודו" היא שזה פשוט לא נכון. פעם גרו כאן אנשים שהבינו שאין ברירה, חייבים לעבוד ולחיות ביחד, וזה מצריך לשים את המחלוקות בצד;

אבא שלי - היה באצ"ל, נתפס ע"י פעילי הגנה, חטף מכות רצח וכמעט נמסר לבריטים (הכסף של המשפחה הציל אותו), הוגלה ליד מרדכי ושם תפסה אותו מלחמת השחרור (גויס לחטיבת הנגב) - הבין את זה, עד כדי כך שבשנות החמישים, זה לא מנע ממנו להתחתן עם בתו של מפקד ההגנה בחדרה (סבא ואמא שלי). אני בטוח שלא היה קל לאף אחד מהצדדים (שאגב, המשיכו להחזיק בדעות פוליטיות שונות לאורך חייהם), אבל הבינו שאין ברירה ויש פה מדינה שהושגה בעמל רב, ושבלי שיתוף פעולה - אי אפשר. 

לא יודע, אני לא רואה את זה קורה היום, לצערי. 

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.5 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4907

• SlowRide

4771

• פינדר

3796

• m3x7r3m3

2926

לפני 5 שעות, icohen436 כתב:

קיצבת קיום.

אז איפה היא?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי בתכלס, אפשרנו שיהיו כאן שתי מערכות חינוך שונות לחלוטין מהיסוד, זו החרדית וזו של הנקראים הציונות הדתית, דבר שאולי אפשרי במדינות ענק, אך לא במדינה קטנה כמו שלנו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yohai71 כתב:

לא יודע, אני לא רואה את זה קורה היום, לצערי. 

כפי שרשמת, המחלוקות תמיד היו, מחלוקות קשות, אבל לא היה ראש ממשלה כזה שכל מה שהוא עושה במשך 30 שנות שלטונו זה להעצים את המחלוקות, להרעיל אנשים אחד נגד השני ולקרוע את העם לגזרים.

גם בחברה הומוגנית מנהיג כזה היה גורם לנזקים עצומים, בטח בחברה כמו שלנו.
בגלל זה הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להיפטר מביב השופכין בנימין נתניהו.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, icohen436 כתב:

אחים לנשק, או "שוברים שתיקה" כפי שהם נקראים ברשם העמותות,

אחים לנשק - https://www.guidestar.org.il/organization/580781946

שוברים שתיקה - https://www.guidestar.org.il/organization/513564724

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Ziv כתב:

וידידנו הטרול חרדי סימן לו 'אהבתי' 🤣

תודה על הכינוי, אתה לא שווה תגובה ולכן אני חוסם אותך אני לא אראה את התגובה אז אל תטרח להשיב.

(אני עונה לשאר המגיבים)

תפסיק לחפש דרמות מיותרות , סימנתי לייק על שאר הדברים שהוא כתב. 

בדיוק כמו שסימנתי לייק על דברים שיבגני כתב בהודעה ארוכה, שברור שרק עם חלקם אני מסכים.

לפני 3 שעות, Ziv כתב:

כאילו, בדקת לפני כמה חרדים נהרגו, יודע מה - כמה גויסו, שאתה מסכים לזלזול כזה בתושבי תל אביב?

איך זה קשור?

איך אוהבים לכתוב כאן "ווטאביזם"

לפני 20 דקות, Supertigre כתב:

כי בתכלס, אפשרנו שיהיו כאן שתי מערכות חינוך שונות לחלוטין מהיסוד, זו החרדית וזו של הנקראים הציונות הדתית, דבר שאולי אפשרי במדינות ענק, אך לא במדינה קטנה כמו שלנו. 

מי זה "אפשרנו"

המדינה שייכת לי ולדתיים לאומיים בדיוק כמו שהיא שייכת לך. ולכן כל עוד אנחנו דמוקרטיה הרוב הפוליטי יקבע.

אז רד מהעץ, לא אפשרת שום דבר, כי כנראה דעתך לא היתה מספיק חשובה פוליטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 דקות, yd b-4 כתב:

ולכן כל עוד אנחנו דמוקרטיה הרוב הפוליטי יקבע

בפעם המליון, חייבים לשנות את שיטת הבחירות כדי המפלגות הקטנות לא יקבלו כח לא פרופורציונלי.

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה את זה קורה כמפלגה או כ״בלוק טכני״?

לכן מדברים על מעבר לבחירות אישיות, או שיטה מעורבת, או שני בתים או כל מיני רעיונות אחרים.

עד ככמה שאני מכיר, השיטה שלנו, עם פרלמנט של בית בודד שכולו נבחר בבחירות יחסיות באיזור בחירה אחד נדירה מאוד, נדמה לי שחוץ מישראל קיימת רק בהולנד. אבל אולי מישהו יתקן אותי.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 36 דקות, yd b-4 כתב:

סבבה ואז ש"ס יהדות התורה סמוטריץ' ובן גביר יתאחדו- בהצלחה עם זה :)

מעולה, זה רק יגרום להם לאבד קולות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, yd b-4 כתב:

בקושי ביהדות התורה הם מסתדרים, אז זה? אני בספק.

לפני 48 דקות, yd b-4 כתב:

מי זה "אפשרנו"

המדינה שייכת לי ולדתיים לאומיים בדיוק כמו שהיא שייכת לך. ולכן כל עוד אנחנו דמוקרטיה הרוב הפוליטי יקבע.

אפשרנו זה הרוב בארץ, שהעדיף לקנות אותכם בכסף ולהשתמש בזה כדי לשמור על יציבות פוליטית. וזה לא מאפיין דמוקרטיה סבירה, אלא ברדק פוליטי קיצוני. וכבר כתבתי על זה באריכות. המצב בארץ לא מאפיין מדינת לאום מודרנית, אלא חברה מדיאבלית פרימיטיבית למדי. 

עזוב את זה. אני חושב שאתה באמת לא מצליח להבין את רמת התיעוב שיש כרגע אצל רבים וטובים כלפי החרדים. אני מבין שכרגע זה לא מטריד אותך, כי אתה רגיל לזה שהכל מחליק. וגם אם יש שנה וחצי של לפיד, מיד אחריה חוזר ביבי ודואג לכם. אבל נסה קצת לקרוא את המציאות סביב. אפילו אוחנה כבר מדבר על הצורך לגייס חרדים. בית ה****ת פה הולך להסתיים. ואתם תגלו שיש גם חובות. לא רק זכויות. ואולי מתישהו תלמדו אזרחות והיסטוריה, ותגלו שמערכת חינוך עם לימודי ליבה בסיסים משותפים קיימת די ברוב או כל הדמוקרטיות. ויש גם הסברים מאוד פשוטים למה.

• אהבתי 7
  • רעיון טוב! 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

אתה נאחז בשחיתות ובסחטנות הפוליטית כאילו זו מהות הדמוקרטיה, בעיקר מעיד על עצמך ועל אישיותך. 

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, יבגניפ כתב:

בקושי ביהדות התורה הם מסתדרים, אז זה? אני בספק.

אפשרנו זה הרוב בארץ, שהעדיף לקנות אותכם בכסף ולהשתמש בזה כדי לשמור על יציבות פוליטית. וזה לא מאפיין דמוקרטיה סבירה, אלא ברדק פוליטי קיצוני. וכבר כתבתי על זה באריכות. המצב בארץ לא מאפיין מדינת לאום מודרנית, אלא חברה מדיאבלית פרימיטיבית למדי. 

עזוב את זה. אני חושב שאתה באמת לא מצליח להבין את רמת התיעוב שיש כרגע אצל רבים וטובים כלפי החרדים. אני מבין שכרגע זה לא מטריד אותך, כי אתה רגיל לזה שהכל מחליק. וגם אם יש שנה וחצי של לפיד, מיד אחריה חוזר ביבי ודואג לכם. אבל נסה קצת לקרוא את המציאות סביב. אפילו אוחנה כבר מדבר על הצורך לגייס חרדים. בית ה****ת פה הולך להסתיים. ואתם תגלו שיש גם חובות. לא רק זכויות. ואולי מתישהו תלמדו אזרחות והיסטוריה, ותגלו שמערכת חינוך עם לימודי ליבה בסיסים משותפים קיימת די ברוב או כל הדמוקרטיות. ויש גם הסברים מאוד פשוטים למה.

יבגני, אתה מודע לכך שאתה מסתכן בכך שאתה פוגע ברגשות שלו?

הרגשות שלהם כאלה שבריריים שכמעט כל דרישה מהם עלולה לפגוע ברגשותיהם.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yd b-4 כתב:

אם זה קורה הם מקבלים ביחד 3.5 מנדטים.

לפני שעה, yd b-4 כתב:

מי זה "אפשרנו"

אם מחר יהיה רוב חילוני ומפלגת העבודה בראשות גלעד קריב תהיה מפלגת השלטון, אתה זורם עם הפיכת כל רחבת הכותל לרחבה רפורמית?

כי רוב וזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הציוץ של ינון מגל:

ציטוט

מחדל גולדה 
מרחץ הדמים רבין 
אינתיפאדת שרון
מלחמת אולמרט 
טבח קפלן

חשבתי שלסיירת מטכ"ל צריך פסיכוטכני גבוה. 

קשקוש כמו שהוא רשם יכשיל אותו גם במבדק הכי ראשוני של פילת.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...