Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, פינדר כתב:

ימ"ש של המגרפתה הזה.

הייתי צריך עכשיו חצי שעה להסביר לאשתי בטלפון שגם אני יכול לכתוב פוסט בפייסבוק ולהמציא קשקושים.

תגיד תודה שזה רק חצי שעה, לנו הלך הלילה על החרא הזה.

• מצחיק 1
  • מבאס 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4903

• SlowRide

4771

• פינדר

3788

• m3x7r3m3

2926

אתמול פרסמו בפייסבוק כמה עדויות על הזוועות שביצעו אנשי חמאס בעוטף.

אני אפילו לא יודע איך להגדיר את זה...

הפיסכופטים והסדיסטים הכי גדולים בהיסטוריה לא הרשו לעצמם לרדת לרמה שלהם.

זה פשוט לא אנושי.

באחד העדויות, מתוארת אישה בהיריון שהחמאסניקים חתכו והוציאו את התינוק והרגו אותו מול האמא. ורק אחרי זה שחטו את האמא למוות.

והכי הזוי שחברים שלי, דוברי ערבית, סיפרו לי שהערבים שחיים בינינו, אזרחי המדינה!, רואים את כול זה ורובם הגדול מזדהה עם חמאס!

רובם מאושרים מכול מעשי הטבח האלה.

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, יובל .מ. כתב:

אד הומינם במיטבו.

משיחיים או לא, במקום לשאול "מה הסיכוי שזה יקרה" צריך לשאול "מה עושים אם זה קורה".

אם לפני שבועיים מישהו היה אומר לך שחמאס ישתלט על עוטף עזה ליומיים וירצח תינוקות ישראליים בלי תגובה מיידית של צה"ל היית צוחק, אז לא הייתי מציע לזלזל במה שיצחק בריק צועק כבר שנים וכל הצמרת הביטחונית מתעלמת, ראינו לאיפה זה הוביל אותנו.

מה עושים אם רוסים זורקים עלינו פצצת אטום? מתחילים לבנות בונקרים אטומיים? נחלק נשק לכל דורש? ואז ערבים צריכים רק לחכות עד שנחסל אחד את השני. אל תנפנף במה שקרה בשבת, זה לא אומר שכל דבר יכול לקרות. בא נראה מיהו המקור. "הקול היהודי"

ציטוט

הקול היהודי הוא אתר חדשות ישראלי בבעלות עמותת "יהודים שמחים" מיצהר. האתר הוקם על ידי תלמידיו של הרב יצחק גינזבורג בשנת 2010 .....

האתר מזוהה עם הימין הקיצוני[2]. באתר מובאות ידיעות העוסקות בסירוב אקטיבי ופסיבי לפינוי מאחזים וכדומה[3], וכן פרסומים התומכים בעבודה עברית.

ביוני 2017 הורשע אחד מעורכי האתר, אברהם בנימין, בעבירות של הסתה לאלימות והסתה לגזענות, ושוקי הס, שעמד בראש עמותה הקשורה לאתר, הורשע בעבירות של סיוע להסתה לאלימות וסיוע להסתה לגזענות, בגין פרסומים באתר ובעלונים מודפסים[4].

ב-2021 הורשע הרב יוסף אליצור בהסתה בעקבות פרסומים באתר, ונגזרו עליו מאסר על תנאי וקנס[5].

הקול היהודי

ומיהו המורה הרוחני של האנשים הנחמדים האלה הרב יצחק גינזבורג?

ציטוט

הרב גינזבורג הוצג פעמים רבות כאחד ממנהיגי "נוער הגבעות"[20]. לאחר טבח מערת המכפלה הוציא לאור חוברת בשם "ברוך הגבר" שבה לימד זכות על הטבח שביצע ברוך גולדשטיין.

יצחק גינזבורג

טרור לא מסוגל להכניע צבאית את המדינה. מטרתו לזרוע פניקה בין האנשים. וזה מה שעושים פרסומים מהסוג הזה. זה בדיוק מה שחמאס צריך.  

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנתיים פרסמה והפצה בכל התקשורת של בן גביר בעיר אלעד, מצטלם עם אנשי משמר אזרחי בטקס שמחלקים להם נשקים, עד כאן הכל סביר.

מה מסתבר? ראיתי את הסרטון של הארוע הזה בלילה בערוץ 12,  לאחר הצילום,  הנשקים נלקחו חזרה המתנדבים למשטרה,  תוך כדי היה שם מישהו המתנדבים ששאל ברקע: "לא תשאירו לנו לפחות אחד? "       פשוט ליצנות טיקטוק

• אהבתי 2
  • מצחיק 6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נותן את השנקל שלי, הכל ברמת העובדות, בלי פרשנות.

לגבי צלמי הבתים -
אשתי אמרה לי שלפני 3 ימים ראתה אשה אצלנו בשכונה מצלמת בית ואז את הבית לידו.

אשתי התחילה ללכת לכיוונה ואז הצלמת התחילה ללכת משם בקצב די מהיר.

אשתי לא יכלה להמשיך לללכת אחריה כי היתה עם הילדים. 

לגבי התמיכה של ערביי ישראל -

לא יכולתי להירדם אתמול, אמרתי אתחיל להיכנס לפרופילים של ערבים שאני מכיר ומשם לחברים שלהם.

עם חלק עבדתי, אצל חלק אני קונה וכו'.

חלקם גרים בשטחים - ג'נין והאיזור. 

להרגיש את השטח.

הכנתי את עצמי לזעזוע נפשי. 

עברתי על כמה עשרות פרופילים. 

מתוכם אולי ל 3-4 יש תמונת פרופיל של מסגד אל אקצה שנראה שלא שונתה בזמן האחרון, אחד או שניים הביעו רחמים על ילדי עזה מבלי להזכיר או להאשים את ישראל. 

• אהבתי 3

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, Supertigre כתב:

דרך אגב, אני לא יודע מה היה בערים בעבר אך בכל היישובים הכפריים כל זה, עד לפני 15 שנה בערך, היה חי ונושם, כולל נשקייה בכל יישוב, שמירה ביישוב של התושבים ועוד. את כל זה סגרו בשל תקציבים. התחליף היה אמור להיות מג"ב אך תקציבים לא הגיעו והכל נעלם. וכן, גם לזה ביבי אחראי.

ביבי שלנו? מכר את הבטחון להסכמים קואליציוניים? מה לעשות, בשביל שרידות פוליטית צריך כסף. קנה את חמאס בכסף, קנה את השותפים בכסף והביא אותנו עד הלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מה הטעם לשלוח מישהו לצלם בתים אם הכל זמין ומעודכן בגוגל מפות? 

אם מוקד עירוני אומר שחלק מעבודה של קבלן כזה או אחר זה לצלם את הכתובת, אפשר להאמין לו ואפשר לאכול סרטים.

זה לא אומר שצריך להיות שאננים ותמיד טוב לשים לב לכל דבר חשוד, אבל אם ראית משהו חשוד צריך לדווח למשטרה ולעיריה, לא לכתוב פוסט בפייסבוק על פוגרום הולך ובא.

לומר שיצחק בריק צפה את האסון והתעלמו ממנו - יצחק בריק הוא איש צבא עתיר נסיון והמטרות שלו זה לא להביא עוקבים באינסטגרם. 

אברי גלעד עם כל הכבוד הוא איש טלויזיה, המקצוע שלו זה להביא רייטינג וחבל שהוא מפיץ תעמולה של מי שאחראי לאסון שאנחנו עוברים.

אנחנו מתעלמים ממי שצריך להקשיב לו, ומקשיבים למי שצריך להתעלם ממנו.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, SlowRide כתב:

מה הטעם לשלוח מישהו לצלם בתים אם הכל זמין ומעודכן בגוגל מפות? 

לא יודע מה הטעם לצלם בתים בכלליות.

אבל לגבי המעודכן, התמונות של הרחוב של ההורים שלך/שלי בגוגל מפות צולמו לפני יותר מעשור, והשתנה הרבה.

הרחוב אבל אותו רחוב, מה הם יכולים לעשות עם תצלום של הבית מבחוץ? להתלונן על אי עמידה בדרישות של התוכניות של העירייה? 

• אהבתי 1

How'd you get so strong mcduck?

- By lifting money bags

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום לפני הטבח הזוועתי פורסם בידיעות ראיון עם אביגדור ליברמן.

מתוכו:

ציטוט

היה הסיפור שהוא פעל מאחורי גבי, כשחמאס תקף, ירה 500 רקטות על באר־שבע והדרום ואני דרשתי מבצע קשה. הוא כל הזמן התנגד. ואז הוא מביא לי סיפור של מדיניות ההסדרה עם מאיר בן שבת (לשעבר היועץ לביטחון לאומי). הם בישלו מאחורי גבי את מדיניות ההסדרה, הביאו את זה לישיבת קבינט, הצביעו, אני התנגדתי, ואז התחילו להעביר מזוודות של כסף. וכמובן, הוא כל הזמן סיכל את כל הסיכולים הממוקדים". 

ציטוט

אבל מה הרציונל, מה מניע אותו? "הוא רוצה רק שקט, והוא קונה את השקט ולא משנה לו בכמה כסף. זה בדיוק נתניהו. תחת לחץ הוא נסוג, הוא רוצה שקט, ובעיניי שקט הוא רפש".

ציטוט

סיבה נוספת שהועלתה כשורש לסכסוך ביניכם הייתה שנתניהו, לשיטתך, הניע את החקירות נגדך. כך טענו מקורביך, שהוא דחף שיגישו נגדך המלצה לכתב אישום. ודווקא בתקופה הכי חזקה שלך כפוליטיקאי.
"אין ספק. הוא עומד מאחורי תלונות למשטרה נגדי, נגד הבנים שלי. הכול בשם הליכוד. יש לי העתק של התלונה אם את רוצה, אבל זה כבר היה אחרי וכבר לא היה לי אכפת. 

ציטוט

ליברמן מתעקש שאצלו מילה זו מילה. ומילת היום היא קטסטרופה. "מצבנו היום יותר גרוע מאשר לפני מלחמת יום הכיפורים", הוא אומר. "מכל הנזקים, הפגיעה בחוסן הלאומי הכי קשה. ממשלה שעובדת בסיכול ממוקד של הטייסים ואנשי ההייטק - שתי הקבוצות שבאמת תורמות הכי הרבה לחברה הישראלית, וסימנו אותן כמטרה. כל הגידופים, זה בלתי נסלח. השמדת ערך מהירה כמו שעשתה הממשלה הזו, לא הייתה בהיסטוריה. 

ציטוט

הסיפור הסעודי זו התאבדות קולקטיבית ואינטרס אישי נטו שלו. כדי להקפיץ את עצמו בסקר הקרוב הוא מוכר את כל עתידה של ישראל. כולנו בעד שלום עם סעודיה, אבל לא בתמורה לתוכנית הגרעין. זה חלק מהתפיסה, הכול עכשיו. שלום עכשיו, מלחמה עכשיו, לחתוך קופון עכשיו. מה יקרה בעוד שנים? שהמדינה תישרף. לא אכפת. זאת ההתנהלות

מה עוד אפשר להגיד? 

• אהבתי 5
  • מעניין 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 7 דקות, David32 כתב:

לא יודע מה הטעם לצלם בתים בכלליות.

אבל לגבי המעודכן, התמונות של הרחוב של ההורים שלך/שלי בגוגל מפות צולמו לפני יותר מעשור, והשתנה הרבה.

הרחוב אבל אותו רחוב, מה הם יכולים לעשות עם תצלום של הבית מבחוץ? להתלונן על אי עמידה בדרישות של התוכניות של העירייה? 

אני מכיר שמי שמחלק עיתונים או פליירים לפעמים נדרש ממנו לצלם את העיתון שהוא שם בכל כתובת.

יש מצב שזה משהו בסגנון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, SurfHigh כתב:

מתוכם אולי ל 3-4 יש תמונת פרופיל של מסגד אל אקצה שנראה שלא שונתה בזמן האחרון, אחד או שניים הביעו רחמים על ילדי עזה מבלי להזכיר או להאשים את ישראל. 

בעבר עקבתי אחרי קבוצות פייסבוק בערבית. היום הרבה פחות (כמעט לא נמצא בפייסבוק), אבל הצצתי שם קצת.

בעבר אחרי כל אירוע טרור, היית רואה עשרות הודעות תמיכה, לייקים, צחוקים. של ערביי ישראל ותושבי השטחים.

היום, בקבוצה שהסתכלתי בה, אין כמעט פוסטים שמתייחסים לעזה ואלו שיש זוכים ל2 לייקים ו0 תגובות.

ההסבר שלי, זה לא שהם פתאום נהיו ציונים, אלא הם מאוד פוחדים ממעקב של המשטרה, השב״כ או סתם יהודים שיתחממו עליהם.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, פינדר כתב:

אלא הם מאוד פוחדים ממעקב של המשטרה, השב״כ או סתם יהודים שיתחממו עליהם.

נראה שהמשטרה העלתה הילוך ויש מעצרים בגין הסתה, בעיקר במי שחשוד בתמיכה בחמאס.

• אהבתי 4
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, פינדר כתב:

ההסבר שלי, זה לא שהם פתאום נהיו ציונים, אלא הם מאוד פוחדים ממעקב של המשטרה, השב״כ או סתם יהודים שיתחממו עליהם.

"סתם"

לפני שעה, mikyl כתב:

מה עושים אם רוסים זורקים עלינו פצצת אטום? מתחילים לבנות בונקרים אטומיים? נחלק נשק לכל דורש? ואז ערבים צריכים רק לחכות עד שנחסל אחד את השני. אל תנפנף במה שקרה בשבת, זה לא אומר שכל דבר יכול לקרות. בא נראה מיהו המקור. "הקול היהודי"

הקול היהודי

ומיהו המורה הרוחני של האנשים הנחמדים האלה הרב יצחק גינזבורג?

יצחק גינזבורג

טרור לא מסוגל להכניע צבאית את המדינה. מטרתו לזרוע פניקה בין האנשים. וזה מה שעושים פרסומים מהסוג הזה. זה בדיוק מה שחמאס צריך.  

אתה ממשיך עם האד הומינם גבר.

תתייחס לטענה, לא מעניין אותי מי אמר אותה.

לא אומר שצריך לדקור כל ערבי שהולך ברחוב, כן אומר שצריך להיות עירני. 

כמו שרשם סלואורייד, נגמרה השאננות. נגמרה התקופה שרואים דגלי טרור של אש"ף באוניברסיטת תל אביב ופינדר טוען שזה בסדר כי חופש הביטוי. אין יותר רופאים שמשתפים פוסטים תומכי חמאס וממשיכים לעבוד בבתי חולים שלנו.

ואם הדברים האלה נראים לכם קיצוניים - וואלה אתם צריכים איזה בדיקה או משהו. אולי להחליף כדורים.

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...