Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של אחרי/לפני/באמצע בחירות/מלחמות/שלום/חומוס בדמשק

roee

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

היו צריכים בערך להתחנן לאלעל לשיתוף פעולה, כולל סירוב להוציא טיסות בשבת.

לא בטוח שהתמורה האפסית שקיבלנו שווה את כל מה ששלמנו על החרא הזה בעשור האחרון.

כמו שאני תמיד אומר - להוציא למכרז את היוקרה של "חברת התעופה של מדינת ישראל" ואבטחת מטוסים.

Just now, sperial כתב:

החברה הזו חיונית כי אין לה שום מקבילה ישראלית.

בניקוי חברות בת של אל על, אתה מקבל חברת תעופה בינונית מינוס.

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 60.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4903

• SlowRide

4771

• פינדר

3788

• m3x7r3m3

2926

לפני 49 דקות, Gavrik כתב:

קודם כל גם אם תשתול חקלאות בכל שטח המדינה עדיין זה אפילו לא קרוב ללהיות מספיק כדי להאכיל פה את כולם.

טעות.
עד לפני כמה שנים בודדות פחות מאחוז מתושבי ישראל עסקו בחקלאות וסיפקו את כל תצרוכת הירקות והפירות של כלל המדינה וגם את בשר העופות היה מספיק לכולם וגם לייצוא.

טכנולוגיות מתקדמות בחקלאות העלו את התפוקה פר יחידת שטח בסדר גודל. ואז שינויים יזומים של הממשלה בתגמול החקלאים גרמו לרבים מאד לנטוש את החקלאות בנוסף להעדר דור המשך בהרבה מאד מיקרים. 

שדות יובשו, מטעים נעקרו ומשקי חי צומצמו. מנגד היבוא הזול גדל. מטורקיה ומרצועת עזה. 

לך תראה כמה מטעים נעקרו ובמקומם מגדלים מרבדי דשא. מאות עם לא אלפי דונמים!  רק במושב בו חיה משפחתי חוכרים מגדלי דשא כמעט מאה דונם. 

אנחנו יותר מתמיד תלויים בייבוא מוצרי חקלאות. ולכן לא נוכל אף פעם להתעלם משאר העולם ולעשות ככל שעולה על דעתנו. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

כמו שאני תמיד אומר - להוציא למכרז את היוקרה של "חברת התעופה של מדינת ישראל" ואבטחת מטוסים.

בניקוי חברות בת של אל על, אתה מקבל חברת תעופה בינונית מינוס.

אני לא מדבר על השירות. אני מדבר על כך שמדינת ישראל זקוקה לחברת תעופה עם יכולות לחלץ אנשים ולהביא סחורות כאשר כל שאר החברות מבטלות את הטיסות. וכיוון שלישראייר וארקיע אין ולא יהיו יכולות מספקות לספק את הצרכים אלעל נשארת חברה חיונית, גם אם יהיה לה שירות של אייר קוריו.

יש לישראל בעיה עם ההפרטה של החברות - את צים מכרו לאחים עופר שחיסלו אותה כחברה ישראלית, את אלעל לאיזה אמריקאי חרדי שמדינת ישראל מעניינת אותו כקליפת השום.

• אהבתי 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, sperial כתב:

אני לא מדבר על השירות. אני מדבר על כך שמדינת ישראל זקוקה לחברת תעופה עם יכולות לחלץ אנשים ולהביא סחורות כאשר כל שאר החברות מבטלות את הטיסות. וכיוון שלישראייר וארקיע אין ולא יהיו יכולות מספקות לספק את הצרכים אלעל נשארת חברה חיונית, גם אם יהיה לה שירות של אייר קוריו.

לא הבנתי, מה צריך חוץ ממטוס וסלוט בנמל תעופה הרלוונטי?

אשמח להסבר, כי ממש לא הבנתי אותך איך אל על חיונית ושאר החברות לא. מה מבדיל ביניהן?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, pl7410 כתב:

אז איפה המשלוח אמזון שלי תוך 24 שעות? 

אין גם חינם מעל 49 דולר. לא מופיע אפילו סינון על פי זה. 
רציתי לחדש מלאי מתכלים שהיה חינם בהצטבר מעל 49 דולר. ברגע שהיה בסל, נרשם חייב בדמי משלוח. 🙄

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, yb כתב:

בקשר לרדת לרמה של החמאס - אז לא מעורבים/ילדים גם צריך לרצוח בכל מקרה באופן גורף?  (אתה מתכוון לבאבי יאר סטייל?)  הרי על השמדת כל פעיל של החמאס יש קונצנזוס ולהעיף אותם לקיבינימט מהשלטון ולתפוס שליטה צבאית +אזרחית מסויימת על הרצועה כפי שיראה לנו לנכון,   אם יהיה אופציה לדחוק אזרחים החוצה גם הרבה יסכימו, אבל רצח טוטאלי? זה נקרא נאציזם .

המשפט על נסראללה היה ביטוי כללי שהמסר שלו שצריך להפגין עוצמה מול חיזבאללה, חולשה לבסוף רק תקרב עוד יותר פגיעה בישראל.

הומני וקילר -   יש קוד התנהגות שאפשר להיות קטלני ולדמור על מוסר.   אם אתה לא בוזז, אונס, הורג ילדים בכוונה ובהנאה מול הוריהם וכו' וכו',   זה לא צריך לפגוע ביכולות ולא לסכן אף ישראלי,  לדעתי הפוך דווקא מחזק.

אני תוהה כמה עוד פעמים אצטרך לכתוב את אותו ההסבר שוב ושוב.

לא, (כמעט) אף אחד לא אומר לאנוס את העזתיות, וזה לא רק כי הן מכוערות, אף אחד לא אומר לרצוח ילדים סתם ככה או לחטוף את הזקנים שלהם. לרובנו לא נעים לראות ילדים סובלים, גם אם הם של האויב.

עם זאת, אם רוצים להשמיד את החמאס, עלינו להוריד את הכפפות ולהפסיק לספור בלתי מעורבים בצד השני. לא כי אנחנו לא הומניים, אלא כי בלי זה אי אפשר לנצח ג'יהאדיסטים.

והרג בלתי מעורבים ללא הבחנה, גם אם זה לשם השגת מטרה צבאית, זה לא מוסרי.

אבל אין לנו ברירה, אם אנחנו רוצים לשמור על הילדים ועל הזקנים שלנו, עלינו לוותר על מוסר ורחמנות.

הם בכוונה מציבים משגרי רקטות ליד בתי חולים, גני ילדים ועוד. האם אנחנו יכולים להמשיך לוותר על תקיפה של מטרות כאלו בשם המוסריות?

והעזתים לא מלקקים דבש בעזה. החיים שלהם תחת חמאס זה כבר גיהנום, ועם ההצעות למצור ממושך או דחיקה לשטח קטן יותר זה רק יהיה גרוע יותר. לכן, טרנספר הוא הרבה יותר הומני מהמשך הסבל שלהם בעזה. ככה אנחנו מונעים מהם גם את הסבל בסבבים הבאים, שיגיעו בודאות אם הם ישארו פה.

• אהבתי 3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל הדיבורים על בעל הבית השתגע, מה רציתם לראות? אתם יודעים להגיד?

בעל הבית זה מדינת ישראל, מדינת ישראל לא יכולה לפקד על החיילים שלה לחתוך לכל המחבלים שנלכדו את הביצים, להעלות אותם על מטוס תובלה ולהמטיר אותם מעל העיר עזה באמצע היום, למרות שכשראיתי את הזוועות שעשו שם מאד התחשק לי.

אין מה לעשות, צילומים של בניינים מופצצים מהאוויר זה לא טראומתי כמו תיעודי רצח של תינוקות. לא קרוב אפילו.

צריך להבין שהצבא הפיל שם כמויות של תחמושת שלא הפילו בחיים. יש איזה 4000 גופות וזה רק מה שמצאו בינתיים. חצי מליון איש בדרכים בלי בית, נשים בהיריון שאין להן איפה ללדת. אין מים, אין חשמל, אין כלום. כאלה רמות של קטסטרופה עוד לא היו שם. ורק התחלנו.

אני לא מרחם עליהם, אי אפשר לתת להם מה שבאמת מגיע להם על מה שהם עשו לנו. אבל לומר שזה כמו כל "סבב" זה פשוט לא נכון.

מי שסרטוני זוועה מהצד שלהם מרגיעים לו את הבבון הפנימי, שיחפש בטלגרם יש מספיק מה לראות. לא חסרים גם סרטונים של חיילים שלנו מתעללים בשבויים. אישית לא ממליץ לאף אחד לטנף בזה את הנפש שלו.

• אהבתי 9

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, MadCat_LE כתב:

לא ממש קשור למשהו...אבל בין כל העדכונים בטוויטר (X, נו) הגעתי גם לזה. לא בטוח מה היה מיוחד אבל אחרי זה (ופרטי המקרה למטה) פשוט לא יכולתי להמשיך לגלוש והתבוננתי החוצה מהחלון כמה דקות.

החמאס צריך להיות מחוק מדפי ההיסטוריה. לא יודע איך, אבל אי אפשר להשאיר רוע כזה מעבר לגבול.

היום בלוויה של אופיר ( הפסקתי לספור לוויות) פגשתי חבר ותיק שעוד לא יודע מתי ואיפה הוא קובר את אימא שלו שנרצחה. הוא אמר לי שהוא לא הולך ליותר מ 4 לוויות ביום כי הוא לא יכול להכיל יותר מזה.

• מבאס 6

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, DareDevil כתב:

לא הבנתי, מה צריך חוץ ממטוס וסלוט בנמל תעופה הרלוונטי?

אשמח להסבר, כי ממש לא הבנתי אותך איך אל על חיונית ושאר החברות לא. מה מבדיל ביניהן?

אתה צריך חברה שתהיה מוכנה לטוס לישראל בזמן מלחמה או משבר אחר. יש 3 שעליהן אתה יכול לסמוך. שתיים עם יכולות מוגבלות מאוד, אחת עם יכולות יותר נרחבות (גם מבחינת מספר וגם מבחינת סוג הכלים), והמדינה זקוקה ליכולות האלה, בוודאי בשע״ח.

נניח שלפני 10 ימים היית בניו יורק וקיבלת צו 8. איך היית מגיע לישראל? עם אמריקן או עם דלתא? אופס. הן הפסיקו לטוס ארצה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, gadik6 כתב:

אני תוהה כמה עוד פעמים אצטרך לכתוב את אותו ההסבר שוב ושוב.

לא, (כמעט) אף אחד לא אומר לאנוס את העזתיות, וזה לא רק כי הן מכוערות, אף אחד לא אומר לרצוח ילדים סתם ככה או לחטוף את הזקנים שלהם. לרובנו לא נעים לראות ילדים סובלים, גם אם הם של האויב.

עם זאת, אם רוצים להשמיד את החמאס, עלינו להוריד את הכפפות ולהפסיק לספור בלתי מעורבים בצד השני. לא כי אנחנו לא הומניים, אלא כי בלי זה אי אפשר לנצח ג'יהאדיסטים.

והרג בלתי מעורבים ללא הבחנה, גם אם זה לשם השגת מטרה צבאית, זה לא מוסרי.

אבל אין לנו ברירה, אם אנחנו רוצים לשמור על הילדים ועל הזקנים שלנו, עלינו לוותר על מוסר ורחמנות.

הם בכוונה מציבים משגרי רקטות ליד בתי חולים, גני ילדים ועוד. האם אנחנו יכולים להמשיך לוותר על תקיפה של מטרות כאלו בשם המוסריות?

והעזתים לא מלקקים דבש בעזה. החיים שלהם תחת חמאס זה כבר גיהנום, ועם ההצעות למצור ממושך או דחיקה לשטח קטן יותר זה רק יהיה גרוע יותר. לכן, טרנספר הוא הרבה יותר הומני מהמשך הסבל שלהם בעזה. ככה אנחנו מונעים מהם גם את הסבל בסבבים הבאים, שיגיעו בודאות אם הם ישארו פה.

רב מה שכתבת כאן בהודעה האחרונה מקובל אני בטוח על 99 אחוז מהאנשים בארץ,  בטח היום.  יש החלטות קשות ומלוכלכות שאין ברירה, כמו פגיעה בבלתי מעורבים שנכון לעכשיו יש בעזה נניח 3000 כאלה נכון לעכשיו ויהיו יותר בהמשך, וזה סביר וזה המצב כי עניי עירך קודמים ואנחנו צריכים תוצאות ועדיין אם יש ברירה למנוע או להפחית הרג אני בטוח שבצבא עושים את ההחלטה הטובה. 

כל זה דבר אחר מהשמדה טוטלית  /גירוש טוטאלי בכח  (כמו שניסו לעשות לאיזה עם פעם בהיסטוריה ).

טרנספר , נניח שזה ריאלי, במידה מסויימת יכול להיות אפילו סביר. אבל לא נשמע לי שיהיו תור של מתנדבים שירצו לקלוט אותם. 

אז במידה ואי אפשר טרנספר , מה נשאר? להשמיד בשיטת החמאס כמו בשורת העוטף? זה כבר  לא באזור הסביר.

בפרקטיקה נראה שאנחנו נצטרך לשלוט צבאית על השטח עם שליטה אזרחית בצורות כאלה או אחרות כנראה.  2 מיליון אנשים להעלים זה לא נשמע ריאלי... 

עריכה אחרונה על ידי yb

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, sperial כתב:

אתה צריך חברה שתהיה מוכנה לטוס לישראל בזמן מלחמה או משבר אחר. יש 3 שעליהן אתה יכול לסמוך. שתיים עם יכולות מוגבלות מאוד, אחת עם יכולות יותר נרחבות (גם מבחינת מספר וגם מבחינת סוג הכלים), והמדינה זקוקה ליכולות האלה, בוודאי בשע״ח.

נניח שלפני 10 ימים היית בניו יורק וקיבלת צו 8. איך היית מגיע לישראל? עם אמריקן או עם דלתא? אופס. הן הפסיקו לטוס ארצה.

אתה מרכז אותם ביוון או קפריסין ושולח הרקולס או כנף ציון (בכפוף לאישור של שרה).

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, פינדר כתב:

יאללה גדי, תארגן מטוסים וספינות.

IMG_8425.jpeg

מסכנות הכבשים.

• מצחיק 10

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, sperial כתב:

מה? 30 יחידות בישראייר לא מספיקות בשביל לתת עבודה במקום 46 יחידות?

וואלה לא נראה לי הגיוני בכלל.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה 30? יש להם 6 מטוסים, לארקיע 5. וכל אלה צרי גוף שאינם מסוגלים לטוס ישירות לארה״ב.

זוכר את החילוצים בקורונה? טיסות חילוץ לדרום אמריקה ואוסטרליה ואין סוף טיסות לסין להבאת ציוד.  ועכשיו טיסות מלאות להחזרת ישראלים. זו הסיבה שבגללה ישראל חייבת צי מטוסים, בדגל ישראל.

ואחזור על מה שכתבתי קודם, אותו הדבר גם לגבי הצי הימי. אפילו יוצר חשוב, במיוחד כשאנחנו תלויים יותר ויותר בייבוא. בכל זאת 90% ויותר מהיבוא מתבצע דרך הים, כולל סחורות חיוניות בזמן מלחמה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...