Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

ראיתי לא מזמן גם קיה מג'נטיס גם עם לוחית רישוי של 8 ספרות.

יש מצב שהן היו מוניות כמו שאלי אמר.

אבל אם הופכים מונית לרכב פרטי מחליפים מס' רישוי?

כמובן, סיומת 25 ו26 זה למונית. רישוי מחדש היום זה קידומת 900
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משאית דוהרת באדום מלא, היא הייתה רחוקה מאוד כשהרמזור עמד להתחלף וללא ספק הייתה יכולה לעצור בזמן, אך בחרה להאיץ במקום.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כך ממהר שעוקף מול רכב בנתיב הנגדי, וכל זה בשביל לעכב את התנועה אח"כ בכביש החוף (אני לא יודע אם בכלל מותר לרכב כזה לעלות על דרך מהירה).

ואם לא שמתם לב, בתחילת הסרטון הוא עוקף ניידת מימין כאילו היא אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פעם שבה אני עובר במקום הזה ואין לפחות חכמולוג אחד - בודרך כלל יותר מאחד - שחותכים ימינה בשניה האחרונה.

כבוד לנהגי המוביליות ולנהג המונית והרכב או שניים שמאחוריה על תגובה מצויינת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאונה בעוקף קריות -

wow, תגובה מהירה מהמונית והבא אחריו. בנס לא היו עוד!

זה היה יכול להיות בקלות תאונה קטלנית עם שירשור מטורף. היה משהו בחדשות על זה?

Peugeot 208 turbo 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פעם שבה אני עובר במקום הזה ואין לפחות חכמולוג אחד - בודרך כלל יותר מאחד - שחותכים ימינה בשניה האחרונה.

לפחות ממה שרואים בסרטון, זה לא נראה כאילו הוא ניסה לחתוך ימינה, כי היה לו מעבר למספיק זמן להשלים את הפניה מהנקודה שממנה הוא התחיל. לי זה נראה יותר כמו היסח דעת.

Volkswagen Golf 1.4T Trendline 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין, נדמה שהוג גם קצת לחוץ בין המשאיות. אבל זה לא מפחית מהחומרה של אותם בעלי הצתה מאוחרת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבע לכם שאני רואה ורואה ורואה את הסרטון שלא מצליח להבין מה הנהג הזה ניסה לעשות....

1) לפחות חפי הסרטון, זה לא נראה שנוסעים ממש מהא שם, תקנו אותי אם אני טועה.

2) נגיד שניסה לעקוף את המשאית (שוב, לפי הסרטון) היה לו מסםיק זמן לעצור לבי לפגוע בכלום... אולי זה כי זה יחסית רחוק המצלמה וזה נראה לי רחוק אבל בתכלס זה לא?

קיצר, יש מצב שהתעסק עם משהו אחר חוץ מ לנהוג ולא קלט מה קורה בכביש ולא ראה שיש יציאה לכביש אחרת פשוט??

קיצר לא יודע :-(

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשבע לכם שאני רואה ורואה ורואה את הסרטון שלא מצליח להבין מה הנהג הזה ניסה לעשות....

1) לפחות חפי הסרטון, זה לא נראה שנוסעים ממש מהא שם, תקנו אותי אם אני טועה.

2) נגיד שניסה לעקוף את המשאית (שוב, לפי הסרטון) היה לו מסםיק זמן לעצור לבי לפגוע בכלום... אולי זה כי זה יחסית רחוק המצלמה וזה נראה לי רחוק אבל בתכלס זה לא?

קיצר, יש מצב שהתעסק עם משהו אחר חוץ מ לנהוג ולא קלט מה קורה בכביש ולא ראה שיש יציאה לכביש אחרת פשוט??

קיצר לא יודע :-(

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

ברור שזה היסח הדעת , ולי ברור שזה התעסקות בטלפון.

מזל גדול היה שהוא לא נזרק לחזית המשאית , ומזל גדול עוד יותר שנהג המשאית היה עירני ושבר שמאלה .

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנהג משאית הגיב סביר, היה לו מספיק זמן לראות את הכל ולשבור שמאלה. מי שבאמת הגיב בצורה מצויינת זה נהג המונית שברח מהמשאית שפתאום סטתה לכיוונו ממרחק הרבה יותר קצר.

בקשר לרכב השחור שגרם לתאונה, זה יכול להיות כל דבר החל מהירדמות, פלאפון, סתם משהו אחר שגרם להיסח דעת. יכול להיות גם התקף לב. בואו לא נשפוט עד שלא נדע את הפרטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשבור שמאלה עם מובילית ורכבים זה לא תמיד הפתרון הנכון. מרבית הסיכויים שהוא היה מתהפך יחד עם כל הקורולות(?) היקרות שעליו.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...