Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הנה הסרטון ובמזל הרכב הקרוב הצליח לסטות לשוליים ולהתחמק מהסולם

הבוקר ביציאה מכביש 20 לכביש 4 טנדר נסע מהר והחל "לאבד" על הכביש את המטען שלו שכלל בין היתר סולם!

הסרטון במצלמה ואעלה אותו בערב שאוציא אותו ממצלמת הרכב.

איך אנשים לא קושרים מטען? רכבים אחרים כמעט נפגעו ממה שעף על הכביש טזה קטע שאנשים נוסעים בו די מהר.

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה לאתר שאפשר להעלות אליו סרטונים ב-1080P@60 עם נגן שאפשר להטמיע בפורום.

מוכן להתפשר על פחות מהאיכות הזאת.

אני אשמח לכל תגובה שהיא לא: "תפתח משתמש ביוטיוב".

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבקש המלצה לאתר שאפשר להעלות אליו סרטונים ב-1080P@60 עם נגן שאפשר להטמיע בפורום.

תודה.

VIMEO

אידיוט בקאמרו, נכנס בין שני נתיבים, כל זה כמובן רק כדי לעמוד ברמזור הבא.

[video=facebook_share;10156162255572660]

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

מה הבעיה עם YOUTUBE באמת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

VIMEO

אידיוט בקאמרו, נכנס בין שני נתיבים, כל זה כמובן רק כדי לעמוד ברמזור הבא.

[video=facebook_share;10156162255572660]

אותי יותר מעצבנת ההונדה שתקועה שם על השמאלי שבגללה הקאמרו נאלץ בכלל לבצע את התמרון המפגר הזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי אומר שההונדה "תקוע בשמאלי", אז הוא יתקדם עוד חצי שניה של מרחק לעבר הרכב שלפניו ואז מה? הבעיה קצת יותר רחוקה מהנקודה הזו, אחרי העיקול רואים שיש נהג שמעכב את כל הנתיב השמאלי, אבל אם הנהגים האלו מרגיזים אותך מבריונים, יש לך בעיה לדעתי

אמנם החולמנים משדלים לבריונים להתנהג ככה, אך בסופו של דבר הבריונים הם אלו שנוהגים כך בכוונה תחילה.

התגובות בפייסבוק בכלל מזעזעות, כמובן הצדקות של נהג הקאמרו, כביש 4 באיזור גוש דן בשעת צהריים הוא לא מקום שהנתיבים בו יהיו ריקים, ואי אפשר לצפות שהשמאלי יהיה נקי בשעה כזו, אנחנו עדיין בישראל לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי אומר שההונדה "תקוע בשמאלי", אז הוא יתקדם עוד חצי שניה של מרחק לעבר הרכב שלפניו ואז מה? הבעיה קצת יותר רחוקה מהנקודה הזו, אחרי העיקול רואים שיש נהג שמעכב את כל הנתיב השמאלי, אבל אם הנהגים האלו מרגיזים אותך מבריונים, יש לך בעיה לדעתי

אמנם החולמנים משדלים לבריונים להתנהג ככה, אך בסופו של דבר הבריונים הם אלו שנוהגים כך בכוונה תחילה.

התגובות בפייסבוק בכלל מזעזעות, כמובן הצדקות של נהג הקאמרו, כביש 4 באיזור גוש דן בשעת צהריים הוא לא מקום שהנתיבים בו יהיו ריקים, ואי אפשר לצפות שהשמאלי יהיה נקי בשעה כזו, אנחנו עדיין בישראל לצערי.

זה לא עניין שלך או של ההונדה לאן וכמה הוא יתקדם. יש מקום בנתיב ליד, ברגע שמגיע מישהו מהיר יותר ממך אתה מפנה את הנתיב השמאלי. ואז אנחנו לא נאלצים לראות תמרונים מפגרים כאלה על הכביש כמו של הקאמרו. אתה בעצמך כמעט עקפת את ההונדה מרוב שהיא זוחלת שם. הקאמרו לא היה צריך לנהוג ככה, אבל כל הסיפור היה נמנע מלכתחילה אם לא ההונדה.

ולמה אי אפשר יהיה לצפות שהשמאלי יהיה נקי? דווקא בגלל נהגים כאלה כמו ההונדה, שלא שומרים על החוקים. זה לא תירוץ. כי פקקים אין כל כך בשעות האלה ויש לאן לפנות את הנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה אי אפשר? כי הבעיה היא במודעות של הנהג הישראלי, מי שחולם ומודע לחוק יעבור לימני ברגע שיעקפו אותו מהימני.

מי שלא מודע לחוק ימשיך לנסוע שם כרגיל כאילו הכל כשורה.

יתרה על כך רבים הנהגים שחושבים שדין האמצעי אינו כדין השמאלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואז אנחנו לא נאלצים לראות תמרונים מפגרים כאלה על הכביש כמו של הקאמרו. אתה בעצמך כמעט עקפת את ההונדה מרוב שהיא זוחלת שם. הקאמרו לא היה צריך לנהוג ככה, אבל כל הסיפור היה נמנע מלכתחילה אם לא ההונדה.

לא שאני מצדיק אי שמירת ימין, אבל מי שחותך נתיבים כמו נהג הקמארו, כנראה לא צריך יותר מדי תירוצים בשביל לעשות את זה.

ואם נסתכל על העבירה כשלעצמה, חיתוך נתיבים ואי-שמירת רווח זה דבר חמור יותר מאי-שמירת ימין.

זה הכל.

יתרה על כך רבים הנהגים שחושבים שדין האמצעי אינו כדין השמאלי.

אמת. מקור הבעיה הוא בטרמינולוגיה: אין נתיב "אמצעי." יש נתיב ימני, שהוא נתיב הנסיעה, ויש נתיבים שמאליים (מהם יש אחד או יותר) שהם לא נתיבים "מהירים יותר" - הם נתיבי עקיפה.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא שבמקרים רבים בהם אני רוצה לעבור לנתיב הימני אני מגלה מישהו שהזדרז והחל לעקוף אותי מימין, בלי להתחשב באיתות שלי..

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה משלי בחודש האחרון:

רמזור להמלצה

[video=youtube_share;BwlzBIuMtyQ]https://youtu.be/BwlzBIuMtyQ

מערב פרוע...

[video=youtube_share;5D3uYAqfiBY]

העיקר שהוא אותת...

[video=youtube_share;cfkGjCvWzuY]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקין אצלי (1080/60) ; אם מנסים לצפות בסרטון בדקות הראשונות לאחר שהועלה, לעיתים האיכות המקסימלית עוד לא תהיה זמינה.

נכון, גם אצלי זה עכשיו בסדר. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...