Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

סתם תהיה, זה נחשב מעבר באדום? (בנוסף לכל שאר העבירות הברורות מאליו)

הרי הוא בסופו של דבר המשיך ישר, ולאלו שנוסעים ישר יש ירוק. אבל מצד שני, בנתיב המקורי שלו שהוא נתיב לפניה שמאלה, יש אדום.

זה לא אדום, זה פניה בניגוד לכיוון החץ בנתיב בו נסעת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בטורונטו. לא יודע איך נוהגים שם.

יפה אמרת. בניגוד לבחור לפנייך שחייב להעביר ביקורת,פשוט חייב,ובמקרה הזה לבן האדם הלא נכון.

שום מילה על כמה הנהג של ה- CX5 (במקרה הזה נהגת) פשוט תלושה מהמציאות(וזה במילים עדינות). השדה ראייה שלה חסום,אבל עדיין הגברת ממשיכה גם אחרי שצופרים לה "שעות". מיותר לציין שלעבור נתיב אי אפשר מכיוון שהיה רכב צמוד אליי באותו זמן.

הסרטונים ממחישים את הרעיון של פנייה ימינה באור אדום. רוב הנהגים לא עוצרים עצירה מלאה ופשוט פונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה - האם בקנדה, כמו באירופה, פניה ימינה ברמזור אדום מותרת רק עם תמרור צמוד לרמזור (כמו באירופה, בה יש תמרור או רמזור עם חץ ירוק ימינה) - או שזו ברירת המחדל?

ד"א - יש תחושה שהמצלם לא בלם, שזו התגובה המתבקשת. אבל אולי זו קושי בפענוח הסרטון.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אמרת. בניגוד לבחור לפנייך שחייב להעביר ביקורת,פשוט חייב,ובמקרה הזה לבן האדם הלא נכון.

שום מילה על כמה הנהג של ה- CX5 (במקרה הזה נהגת) פשוט תלושה מהמציאות(וזה במילים עדינות). השדה ראייה שלה חסום,אבל עדיין הגברת ממשיכה גם אחרי שצופרים לה "שעות". מיותר לציין שלעבור נתיב אי אפשר מכיוון שהיה רכב צמוד אליי באותו זמן.

הסרטונים ממחישים את הרעיון של פנייה ימינה באור אדום. רוב הנהגים לא עוצרים עצירה מלאה ופשוט פונים.

חבר, מה הקשר העביר ביקורת על האדם הלא נכון, אתה יכול להרגע, הכל בסדר קח מים ושתה קצת.

לגבי איך פונים באדום או בצומת ימינה בקנדה וארה"ב אני במקרה יודע (תתפלא, חודש פה וכמה שבועות שם וכו').

אבל, אתה ברצינות חושב שאי אפשר להעביר ביקורת על כך שהמשכת לנסוע כרגיל, צפרת שעות, לא טרחת להאט משמעותית והמשכת בתקווה שאותו נהג יבחין בך, לחנך קצת וכל זה?

אתה יודע, תודה לאל אני לא עיוור ולפרש סרטונים אני יכול, אין שום סיבה שתתחיל לעוות את המציאות של מה שפרסמת בסרטון.

לא טרחת להאט משמעותית, לא טרחת לבדוק אפשרות לעבור נתיב ובסופו של דבר, אם הייתה מתרחשת תאונה מה היית אומר? שום כלום. הימרת על החיים ויצאת בזול.

שוב, גם אני עושה דברים בסגנון כזה לעיתים ומהמר על החיים ומה שייצא ייצא, אל תחשוב לרגע שאני איזה רובוט שרק מעביר ביקורת, אני לא.

אנחנו לא ילדים קטנים כאן כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה - האם בקנדה, כמו באירופה, פניה ימינה ברמזור אדום מותרת רק עם תמרור צמוד לרמזור (כמו באירופה, בה יש תמרור או רמזור עם חץ ירוק ימינה) - או שזו ברירת המחדל?

ד"א - יש תחושה שהמצלם לא בלם, שזו התגובה המתבקשת. אבל אולי זו קושי בפענוח הסרטון.

ברירת מחדל. אלא אם כן יש תמרור שאוסר לפנות באור אדום(בד״כ במרכז הערים במקומות עמוסים,או כשאין מספיק שדה ראייה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא מילים. ילד בר מזל. מאוד.

[video=youtube_share;sc7k9RgAT0E]

וואו. אין מילים. לנהג בפג'ו גם לא היה שדה ראייה על הילד והוא עדין הגיב בצורה טובה. כל הכבוד לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא מילים. ילד בר מזל. מאוד.

[video=youtube_share;sc7k9RgAT0E]

ועדיין, נראה שבעל הברלינגו פגע בI25 בצד הדרך - והוא בגלל ההתנהגות של הילד הדביל הזה יצטרך לחטוף תביעת ביטוח שתייקר או תפסול אותו מביטוח או תייקר משמעותית במידה וזה בטעות התביעה השניה שלו ב3 שנים(כי אף אחד לא ישלם על הנזק שנגרם לו ולרכב החונה) שסך הכל עשה את זה כי לא הייתה לו ברירה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה בר מזל, היה נולד להורים עם שכל. הסיטואציה הזאת היא תוצר ישיר של חינוך לקוי.

בר מזל באופן לוקלי. באופן גלובלי... מוטב שנשמור דיון זה לאוף טופיק.

ועדיין, נראה שבעל הברלינגו פגע בI25 בצד הדרך - והוא בגלל ההתנהגות של הילד הדביל הזה יצטרך לחטוף תביעת ביטוח שתייקר או תפסול אותו מביטוח במידה וזה בטעות התביעה השניה שלו ב3 שנים(כי אף אחד לא ישלם על הנזק שנגרם לו ולרכב החונה) שסך הכל עשה את זה כי לא הייתה לו ברירה.

עד כמה שראיתי, לא פגע באף אחד. רחמיי על הנהגת ההמומה (נדמה לי שזאת הייתה נהגת), לא הייתי רוצה להמצא בסיטואציה כזו.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...