Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

הבוקר, נסיעה שגרתית לעבודה דרך נהריה, אדם מבוגר על אופניים לא שם לב שאני ורכב נוסף לפני נעצרנו בכדי לתת זכות קדימה להולך רגל בכיכר ונכנס בי מאחור.

הנזק: שריטות בטמבון האחורי ושריטה עמוקה יחסית בפלסטיק מעל לוחית הרישוי (מסומנות בתמונה, השאר היה קודם לכן)

WhatsApp Image 2018-04-04 at 08.51.33.jpegWhatsApp Image 2018-04-04 at 08.51.33(1).jpeg

באשר לרוכב האופניים, אדם מבוגר שקם בזחילה מייד לאחר ההתנגשות לאופניים אמר שהכל בסדר וברח כמה שיותר, קצת ריחמתי עליו והמשכתי בדרכי בלי להתעמק בנזק או בלקחת פרטים וכו' אך הנזק בהחלט מבאס.

עריכה אחרונה על ידי dalet11

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהחלט מבאס, וגם אם היו נלקחים פרטים, היית מטרטר את עצמך בתביעות קטנות, לא מאמין ששווה את זה.

ובלי קשר לתאונה, תוהה אם זה קטע של צפונים או שגם לוחיות רישוי של 7 ספרות (כמו ביאריס שלפניך) החלו להדפיס בפונט זהה לאלו של ה 8? פעם ראשונה שנתקל בכזו.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה לכולם עכשיו בפונט הקטן הזה, אני רואה הרבה כאלו לאחרונה והלוחיות נראות חדשות כאילו בדיוק העבירו את הרכב טסט והחליפו.

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. פרסה במקום שאין חיה כזו, באדום.

2. חוצה לא במעבר חצייה, ואני מתאר לעצמי שלא הסתכל לפני...

בשבוע האחרון ראיתי שני נהגים כאלה, שפשוט מסתכלים ימינה ושמאלה ועוברים באדום מלא בלי למצמץ. ההפקרות בכבישים היא לא נורמלית. גם לראות את המחבל (תרתי משמע) שעוקף פעמיים וכמעט מתנגש, על פס הפרדה רצוף, צריכה להדליק אצל כולם נורה אדומה לאן תרבות הנהיגה בישראל מתדרדרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלה שמעלים לפה סרטונים איך הם נוסעים בנתיב השמאלי ואז עוקפים אותם מימין בצורה מסוכנת,

לא חשבתם לרגע שאולי אתם אשמים במצב הזה? אני אסביר.

הרבה פעמים יש את האחד הזה שנוסע 80 קמ"ש בנתיב השמאלי ולא נותן לאף אחד לעבור, גם אחרי שהוא ראה שעוקפים אותו מימין, עדיין מתעקש להשאר בנתיב השמאלי.

אז איך אתם רוצים שיתייחסו אליכם בצורה נורמלית? אנשים רוצים להגיע הביתה או לעבודה והנה אתם תוקעים את כל התנועה בכוונה.

וזה ש"התנועה גם ככה איטית" זה לא תרוץ, אתם או אנשים כמוכם גרמתם לנתיב להיות איטי.

הנתיב השמאלי צריך להיות פתוח בכל זמן נתון לעקיפה. סיימת את העקיפה ויש רכב מאחורה שרוצה לעקוף? תעבור לנתיב הימני ותן לו לעקוף, מה כל כך קשה בזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל אלה שמעלים לפה סרטונים איך הם נוסעים בנתיב השמאלי ואז עוקפים אותם מימין בצורה מסוכנת,

לא חשבתם לרגע שאולי אתם אשמים במצב הזה? אני אסביר.

הרבה פעמים יש את האחד הזה שנוסע 80 קמ"ש בנתיב השמאלי ולא נותן לאף אחד לעבור, גם אחרי שהוא ראה שעוקפים אותו מימין, עדיין מתעקש להשאר בנתיב השמאלי.

אז איך אתם רוצים שיתייחסו אליכם בצורה נורמלית? אנשים רוצים להגיע הביתה או לעבודה והנה אתם תוקעים את כל התנועה בכוונה.

וזה ש"התנועה גם ככה איטית" זה לא תרוץ, אתם או אנשים כמוכם גרמתם לנתיב להיות איטי.

הנתיב השמאלי צריך להיות פתוח בכל זמן נתון לעקיפה. סיימת את העקיפה ויש רכב מאחורה שרוצה לעקוף? תעבור לנתיב הימני ותן לו לעקוף, מה כל כך קשה בזה?

אתה צודק וטועה.

אתה צודק אם המקרה הוא שהדרך מלפנים פנויה ואכן אין שום רכב נעקף או שהוא רחוק משמעותית, והנהג עדיין בשמאלי.

אתה טועה אם מלפנים יש רכב גם ככה, או שעוקפים שיירה, כאן בהחלטת הנהג אם לחזור ימינה לרגע ולחזור שמאלה, הרי גם ככה הוא עוקף.

אתה טועה אם בעוד פחות מ500-1000 מטר יש צומת שהנהג רוצה לפנות בה שמאלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכבישים עמוסים עם תנועה כבדה זה הגיוני. במצבים אחרים לא.

דוגמע מהגיש האישית שלי - מגיע בבוקר לצומת עין המפרץ, רוצה לפנות מ-4 ל-8510. תנועה כבדה בשני הנתיבים. עובר לשמאלי מוקדם, כיון שבלי "תפיסת עמדה" אני מתקשה לעבור שמאלה לפני הצומת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קילומטר שלם נהג שרוצה לפנות שמאלה, אז הנהג צריך להתנחל בנתיב השמאלי? זה חדש לי.
להתנחל לא. לנסוע שם? כן. בצומת רעננה אני מתחיל להשתלב שמאלה מיד אחרי היציאה לכפס (זה קילומטר בערך) הרמזור שם עמוס ברכבים כבר 300 מטר אחורה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סרטון שלי, אך מדובר בלהיט האחרון שמופיע בקבוצה של קומרודס -

[video=facebook_share;2062388497368571]

לפחות לא עשה מה שזה עשה:

https://www.liveleak.com/view?t=uel2w_1523040120

אבל לא פחות גרוע מזה.

לאנשים כאלה לפעמים מגיעה איזו משאית שתיקח אותם ליציאה הבאה...בחיי...

איזה סיכון בני אדם. פשוט אפס חשיבה ואכפתיות על האחר. מרגיז ברמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרף אליו גם את הקטנוען בפתיחה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...