Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

בוא נתחיל ממבחן התוצאה, הנהגת נלחצה ונסעה באדום, ועד שלא התחלת לצפצף ולעמעם היא עמדה ברמזור, כלומר אתה גרמת לה לנסוע באדום.

האם זה בגלל שהיא טיפשה? הכי קל לטעון את זה ולהמשיך הלאה. הרי ברור שהיא לא הבינה שהסימון מתייחס לחיישן, ויש סיכוי שגם אני בטיפשותי לא הייתי חושב על זה באותו הרגע.

ראיתי שוב את הסרטון, לא צפירה קטנה בכלל, התנהגות אגרסיבית מאוד. אחרי ההבהוב הראשון או השני והצפירה, היה ברור שהיא לא מבינה מה אתה רוצה ממנה. הצעקה שלך, בסבירות טובה, פשוט נשמעה כצעקה עמומה מאיימת של נהג עצבני ברכב שמולך, ולא באופן ברור.

במקום להתבייש במקרה שגרמת לנהג לנסוע באדום תוך התנהגות אגרסיבית וחוסר סבלנות, אתה מפרסם את הסרטון בגאון, ועוד משתלח בנהגת. בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן היא נושאת באחריות החוקית למעשיה. זה לא פוטר לדעתי את הנהג המצפצף מהאחריות המוסרית.

אני מבין שלדעתך ההתנהגות לגיטימית, ואין בעיה לחזור עליה בפעם הבאה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי מה הצעתך הלגיטימית להתנהגות אלטרנטיבית במקרה כזה.

פעם אחת בקיץ יצאתי לנהגת ואמרתי לה, זה כמובן עיכב קצת את מי שמאחוריי כי לקח לי זמן לחזור לרכב.

אבל עכשין היה ינואר והיה קר, צעקתי לה מהחלון ואם אני שמעתי אותה מבחינתי היא גם שמעה אותי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי, עצור סוסים... אני לא מצטרף להתקפה הכללית עלייך (מה עוד שברור שיש כאן מי שמחפשים אותך עם זכוכית מגדלת), אבל בעניין הזה עם ההיבהובים אתה חייב להרגיע קצת. שמתי לב שזה מוטיב חוזר בסרטונים שלך. פשוט תוריד מינון. דמיין שאיזה פול-טריילר סקניה עם פרצוף כועס נעמד מאחורייך והנהג העצבני צופר כמו מטורף בצופר אוויר בלי סיבה נראית לעין...

"ינואר והיה קר"? אתה צוחק? כן, הדבר הנכון היה לגשת בהליכה נינוחה ולא-מאיימת ולהסביר לה. תתפלא כמה מעט אנשים מודעים לקיומם של חיישנים כאלה, ואם אין שלט הם יעמדו עד שיהיה מופע רמזור ייזום (בד"כ אחד ל-3-4 מחזורים) ואם אין כזה אז פשוט ייסעו באדום כשיימאס.

מקווה שתצא לרגע מהמגננה ותפנים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אני רוצה להבהיר, התגובה הראשונית שלך, מובנת לגמרי, גם אם היא לא נכונה. גם אני, ואני מאמין שרוב הנהגים, מתעצבנים לפעמים ומצפצפים. העניין פה היא המסקנה מהאירוע במבט לאחור כשנרגענו. אז כאן אנחנו רואים שהתוצאה לא הייתה טובה(כמובן שזאת לא הייתה הכוונה שלך).

אם אחרי הצפצוף הראשון והעמעום היא לא הבינה, המשך הצפצופים לא יעזור. אם אתה לא רוצה לצאת, וגם זה מובן, מכמה סיבות, תן לה דקה לעכל בלי לחץ, אולי היא הייתה מבינה, עוד חצי דקה-דקה של עיכוב.

אם כבר קרה המקרה, לא עדיף לנסות לחשוב גם על הצד השני, ואיך אפשר להימנע ממנו שוב, אני מאמין שהכוונה שלך היא לא לגרום לאנשים לנסוע באדום (גם אם האחריות החוקית לא שלך).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בערב קצת לפני שמונה בערב באיילון נוסעת משאית עם מוטות ברזל שבולטים במרחק רב ללא שלט מטען חורג וכמה נהגי אופנוע וגם מכוניות כמעט שופדו.

מצטער על האיכות - צילמתי את מסך המחשב במקום לחתוך את הקובץ מקוצר זמן

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

https://www.liveleak.com/view?t=CQyGr_1520215741

:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילון, שישי בצהריים. 2 נתיבים משתלבים: נתיב ימני, ג'יפ נוסע בנתיב הימני בנתיב האמצעי נהג שנוסע מהר יותר בנתיב השמאלי. לא יודע אם נהג הג'יפ לא הסתכל או לא ראה את נהג המיצובישי בגלל השטח המת. אבל אין ספק שכמעט הייתה אתמול תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנהג הג'יפ נגמר הנתיב. יש תמרור מקדים. נהג הג'יפ לא מאותת, נהג המיצבישי מתעלם מהתמרור ומהמכשול בכביש.

כמאמר השופט יהויכין פנדלוביץ': שניהם באופסייד.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נהג הג'ימני חולם ולא מחובר למציאות בכלל, המיצובישי לכאורה מבין את הסיטואציה ובולם, אבל אז דווקא מאיץ בחזרה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיצובישי לכאורה מבין את הסיטואציה ובולם, אבל אז דווקא מאיץ בחזרה.

זו שיטת ה"אם אני לא אאט זה ירתיע את הנהג השני מלהידחף לפני."

מניסיוני, ברוב הזמן זה לא עובד ורק גורם למצב להיגמר קרוב יותר להתנגשות ממה שצריך.

הרי אם נהג נדחף לדרכי, קרה אחד משני דברים: או שהוא לא שם לב, שאז להישאר באותה מהירות זה מתכון לאסון; או שהוא מלכתחילה מוכן ליטול סיכונים שהם גדולים מאלו שאני מוכן לקחת ו/או שראוי לקחת, ולכן לנהוג עמו בכוחניות לא יעבוד, במקרה הטוב, וייגמר באסון, במקרה הרע.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם שום דבר דרמטי, אבל אחת העקיפות היותר מסוכנות שראיתי.

אני כמעט ולא רואה מי בא מקדימה (והמשאית תורמת לכך, כאילו לא מספיק העיקול + שיפוע), אז כמובן שלסקודה אין שום דרך לדעת, והיה לו מזל שאף אחד לא בא (ולנו פחות מזל שנהג כזה מסוכן נשאר בחיים וימשיך לנהוג). ולא מדובר בסמטה שקטה, אלא ברחוב הכי ראשי בשכונה הכי מסוכנת בב"ש (ג') - שלא פעם נוסעים שם במהירויות ממש בלתי סבירות לתנאי הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...