Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

אספר לך סוד שחלק יודעים: הייתי חלק מתאונה פגע וברח, כאשר אני ניסיתי לעקוף מכונית ולא הצלחתי, והלחוץ מאחורי עקף ופגע במכונית שלי.

לאחר כמה ימים הבנתי משהו אחד: אני אסע לאט בצד ימין, ואעקוף מכוניות רק כאשר אני באמת צריך (מרחק בלימה קטן מרגע לרגע).

מאז הימים בנתיב הימני נהדרים. רואה את הישנונים בנתיב האמצעי.

הטענה שלי כזו: אם אעזור לכולם, אף הנהגים הפחות טובים לא יזהו סיטואציות. כי תמיד יהיה מישהו שיעזור להם לא להיקלע לכמעט תאונה. אנשים צריכים לדעת מתי לצאת לעקיפה ומתי לא (ללא הבדל דת גזע ומין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתי מאט, ואז הנהג בפורד היה חותך בינינו בכל אופן.

הייתי מאיץ , ומסתכן בכך שהיא או הפורד לא יצפו את זה ואחד מהר היה עובר לימני (יכול להיות שהעיניים של הנהגת היו על המראה המרכזית ופתאום הייתי מאיץ בימני, שטותי לגמרי.)

להאיץ בוודאי לא היה עוזר. אני לא יודע מי בכלל הציע את זה.

אבל להאט קצת בהחלט יכול לעזור לנהג לסיים עקיפה כמו שצריך, ובכל מקרה היה יוצר יותר מקום בינך לבין הפורד.

אבל זה באמת לא איזה עניין גדול.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי הסרטון עם הנהגת שחצתה באדום.. אתה רציני? לצאת החוצה כדי להגיד לה? מבחינתי להגיד לה מהחלון זה היה מספיק, העובדה שהיא טיפשה וחצתה באדום, משהו שממש לא צפיתי שיכול לקרות, היא אינה תוצאה ישירה למעשיי אלא למנת המשכל הנמוכה שלה.

אם אתה לא הולך לצאת שניה החוצה להסביר לה, תפסיק להבהב ולהפחיד אנשים אחרים.

אתה לא יכול לדעת מה גרם לה לבצע את מה שביצעה ואולי, פעם קודמת זה היה בנסיבות לא נעימות של עבריינות, בריונות, מקרה חירום? משהו שקרה ומישהו צריך לעבור?

עובדתית, גרם ולחצת אדם לעבור באדום בגלל הבהובים וצעקות כלשהן.

אבל שוב, זה לא שזה יעזור אתה את הדברים האלו מסרב לראות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא הולך לצאת שניה החוצה להסביר לה, תפסיק להבהב ולהפחיד אנשים אחרים.

אתה לא יכול לדעת מה גרם לה לבצע את מה שביצעה ואולי, פעם קודמת זה היה בנסיבות לא נעימות של עבריינות, בריונות, מקרה חירום? משהו שקרה ומישהו צריך לעבור?

עובדתית, גרם ולחצת אדם לעבור באדום בגלל הבהובים וצעקות כלשהן.

אבל שוב, זה לא שזה יעזור אתה את הדברים האלו מסרב לראות.

אני לא יודע כבא אם אתה מתווכח לצורך הויכוח או שאתה סתם עושה מעצמך צחוק.

אדם סביר לא יעבור באור אדום כי מישהו הבהב לו מאחורה.

היא לא הראשונה ולא האחרונה שאני רואה שלא עומדים על חיישן מספר דקות.

תן לי תסריט אחר, בו היא נשארה לעמוד עוד 10 דק על אספלט נטול חיישן .. אתה חושב שהיא לא הייתה עוברת באדום לבד אם היא הייתה רואה שהרמזור לא מתחלף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בערב קצת לפני שמונה בערב באיילון נוסעת משאית עם מוטות ברזל שבולטים במרחק רב ללא שלט מטען חורג וכמה נהגי אופנוע וגם מכוניות כמעט שופדו.

מצטער על האיכות - צילמתי את מסך המחשב במקום לחתוך את הקובץ מקוצר זמן

Sent from my SM-N920I using Tapatalk

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטורף

לא רוצה לדמיין מה קורה לרוכב שלא מבחין בחריגה הזו מאחור ומנסה להשתחל בין רכב סמוך אל המשאית, בו בזמן שאין שם באמת רווח.

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול בערב קצת לפני שמונה בערב באיילון נוסעת משאית עם מוטות ברזל שבולטים במרחק רב ללא שלט מטען חורג וכמה נהגי אופנוע וגם מכוניות כמעט שופדו.

מצטער על האיכות - צילמתי את מסך המחשב במקום לחתוך את הקובץ מקוצר זמן

טלפנת למשטרה בזמן בנסיעה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טלפנת למשטרה בזמן בנסיעה?

וודאי - המשאית הזו סיכנה אנשים גם כלי רכב וגם אופנוענים

בגלל התאורה הלא חזקה מכוניות התקרבו מאד מאד אליה עד ששמו לב שכמעט נכנס להם מוט לשמשה - פשוט מסוכן

pol.png

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי הסרטון עם הנהגת שחצתה באדום.. אתה רציני? לצאת החוצה כדי להגיד לה? מבחינתי להגיד לה מהחלון זה היה מספיק, העובדה שהיא טיפשה וחצתה באדום, משהו שממש לא צפיתי שיכול לקרות, היא אינה תוצאה ישירה למעשיי אלא למנת המשכל הנמוכה שלה.

אני לא בטוח שמנת המשכל הנמוכה היא של הנהגת, אלא מנת חלקו של מי שמסרב להבין שההתנהגות שלו מתפרשת כאקט אלים ומאיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וודאי - המשאית הזו סיכנה אנשים גם כלי רכב וגם אופנוענים

בגלל התאורה הלא חזקה מכוניות התקרבו מאד מאד אליה עד ששמו לב שכמעט נכנס להם מוט לשמשה - פשוט מסוכן

[ATTACH=CONFIG]501571[/ATTACH]

ההודעות האלו מזכירות לי מקרה שהיה לי בנסיעה מאילת צפונה, במשך שעה וחצי נסעתי אחרי משאית עם ברזלים בולטים בצורה מאוד דומה למקרה שלך, מספר פעמים רכבים עקפו אותי בצורה מסוכנת במחשבה שיש מקום להיכנס לפני ואם לא הייתי מאט ומאפשר להם להיכנס בבטחה אני לא יודע מה היה קורה.

חבר שישב לידי התקשר למשטרה כבר בתחילת הדרך, דווחנו על המקרה יחד עם מספר רכב מיקום ומה לא ולאחר מספר דקות קיבלנו הודעת SMS שהמקרה טופל וזאת כשאנחנו עדיין אחרי אותה משאית בלי שום שינוי.

דיווחנו פעם נוספת, ושוב אחרי כמה דקות אותה הודעה רק שהפעם זה היה מצחיק מאוד כי חלפנו בדרך על פני 2 ניידות בשני מיקומים שונים.

בשיחה השלישית למוקד 100 ציינו שאנחנו עדיין אחרי אותה המשאית והלנו על כך שהמקרה עדיין לא טופל, אמרו לנו שאין להם מה לעשות בנושא וביקשו מאיתנו לגשת לתחנה להגיש תלונה.

כמובן שלא הגשתי תלונה, אך אני ממשיך להעביר דיווחים כאלו כאשר אני נתקל במקרים מסוכנים בתקווה שאלו כן יקבלו טיפול כלשהו ולא תשובה "אין לנו מה לעשות עם זה"

Chevrolet Cavalier 1999 - 2012-2015 | Citroen C5 2003 - 2015-2017 | Oldsmobile Alero 2002 - 2017-2017

Chevrolet Sonic RS 2015 1.4T 2017-Unknown

BYD Atto 3 2024 Design 2024-Unknown

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שמנת המשכל הנמוכה היא של הנהגת, אלא מנת חלקו של מי שמסרב להבין שההתנהגות שלו מתפרשת כאקט אלים ומאיים.
אוקיי... מאוד מאיים לשחק עם כפתור של אורות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נו, לא נשמע קצת מוגזם?

ואם הוא היה יוצא מהרכב כדי לגשת ולהסביר לנהגת והיא הייתה נלחצת ועוברת באדום זה לא היה אגרסיבי?

לדעתי להבהב, ולהשחיל איזה צפירה קטנה במטרה להעיר את תצומת לבה של הנהגת כדי להסביר לה (הם שומעים אחד את השני עם חלונות פתוחים) שזה רמזור שעובד על חיישן זה סדר הפעולות הנכון בסיטואציה כזו.

והגברת שחוצה באדום כי הבהבו לה עם הפנסים צריכה לעשות 30 שיעורים + טסט מחדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן... גם אסור לסמן למישהו שהאור שלו כבוי שחלילה לא יגיש תלונה במשטרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...