Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריכוז סרטוני מצלמות רכב של דבילים

יוסי פרנקוס

פוסטים מומלצים

ללא ספק נהגת שצריכה לעבור קצת שיעורים לפני שעולה על ההגה.

כמעט השלימה את העקיפה עד שהאדיוט מאחוריה החליט להלחיץ אותה, נצמד, מסנוור, ובסוף דוחק אותה חזרה שמאלה.

אמנם נראה שאני משחק איתה במהירויות, אבל אני עם בקרת שיוט על מהירות קבועה (תראו את מד הGPS בצד שמאל למטה), היא פשוט לא יודעת לעקוף.

לא יודע למה, פתאום צץ מאחוריי הדושבאג הבא בתור והתחיל להבהב לי, כי כנראה שאסור לשייט על 90 בימני...

[video=facebook_share;10156023402182660]https://www.facebook.com/elic25/videos/10156023402182660/?permPage=1

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק נהגת שצריכה לעבור קצת שיעורים לפני שעולה על ההגה.

כמעט השלימה את העקיפה עד שהאדיוט מאחוריה החליט להלחיץ אותה, נצמד, מסנוור, ובסוף דוחק אותה חזרה שמאלה.

אמנם נראה שאני משחק איתה במהירויות, אבל אני עם בקרת שיוט על מהירות קבועה (תראו את מד הGPS בצד שמאל למטה), היא פשוט לא יודעת לעקוף.

לא יודע למה, פתאום צץ מאחוריי הדושבאג הבא בתור והתחיל להבהב לי, כי כנראה שאסור לשייט על 90 בימני...

[video=facebook_share;10156023402182660]https://www.facebook.com/elic25/videos/10156023402182660/?permPage=1

כשאתה נוסע על 90 בנתיב הימני , ובנתיב השמאלי אישה תוקעת את נתיב העקיפה ולא עוברת לימני כי הנהג שנוסע בנתיב הימני רואה מרחוק שמלפניך יש המון שטח ריק שאתה יכול ללחוץ ובנתיב השמאלי יש רכב שתוקע אותו הוא לא יעבור לשמאלי הוא יהבהב לך שתיסע , תעקוף לשמאלי ותן לו לעבור ולשחרר את הלחץ שנוצר שם כתוצאה מנהגת טיפשה שלא יודעת לעבור נתיב ולא ברור למה בכלל היא נוסעת בשמאלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלחץ היחיד שנוצר הוא בראש שלהם.

הדבר הכי גרוע שיכולתי לעשות זה לעבור נתיב כשיש נהג אחד לחוץ שעלול וחתך לימני, ונהגת אחת לחוצה שאלוהים יודע מה היא עושה על הכביש

לגבי הסרטון האחרון: אני לא יודע אם שניכם היו עם חלון פתוח, אבל בטוח הבהלת אותה סתם.

אין שום דרך אחרת לסמן, פעם אחת חיכיתי בערך 2 דקות בצומת הזו עד שיצאתי החוצה ואמרתי לנהגת שתתקדם.

היא הייתה עם חלון פתוח וגם אני, שומעים אותי פותח אותו כמה שניות לאחר תחילת הסרטון, והיא אמרה לי 'אדום אבל' אז אמרתי לה שזה חיישן.

מה שעצוב זה שהיא הייתה עם רכב מלא, ואף אחד מהיושבים לא העיר לה.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה נוסע על 90 בנתיב הימני , ובנתיב השמאלי אישה תוקעת את נתיב העקיפה ולא עוברת לימני כי הנהג שנוסע בנתיב הימני רואה מרחוק שמלפניך יש המון שטח ריק שאתה יכול ללחוץ ובנתיב השמאלי יש רכב שתוקע אותו הוא לא יעבור לשמאלי הוא יהבהב לך שתיסע , תעקוף לשמאלי ותן לו לעבור ולשחרר את הלחץ שנוצר שם כתוצאה מנהגת טיפשה שלא יודעת לעבור נתיב ולא ברור למה בכלל היא נוסעת בשמאלי

סיטואציה שבה אני לא מצליח לעקוף בנתיב הימני או שאני מעלה את המהירות וחוזר לימני, או מאט וחוזר לימני.

מי שנוסע בנתיב הימני לא צריך להתחשב בנתיב השמאלי. נתיב השמאלי מיועד אך ורק לעקיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "לא צריך להתחשב"? בחייאת דינאק, כולם חולקים את אותו כביש, אם אתה רואה סיטואציה כזו, תוריד מהירות בעדינות ותן למעופפת לחזור ימינה. זה שמהבהב לך יעבור שמאלה ויעקוף. כל המקרים האלה של עקיפות שהסתבכו או סתם הזויות שאתם מצלמים צריכים לגרום לכם להבין שאתם אולי נוהגים לפי החוק ואתם צודקים, אבל אתם לא חכמים או מסוגלים להתגמש בשביל טובת הכלל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה "לא צריך להתחשב"? בחייאת דינאק, כולם חולקים את אותו כביש, אם אתה רואה סיטואציה כזו, תוריד מהירות בעדינות ותן למעופפת לחזור ימינה. זה שמהבהב לך יעבור שמאלה ויעקוף. כל המקרים האלה של עקיפות שהסתבכו או סתם הזויות שאתם מצלמים צריכים לגרום לכם להבין שאתם אולי נוהגים לפי החוק ואתם צודקים, אבל אתם לא חכמים או מסוגלים להתגמש בשביל טובת הכלל.
אתה מבין שהבעיה אינה בהפרשי המהירויות שלנו נכון? היא בחוסר ההחלטיות שלה לעבור ימינה בחזרה, הרי לא הייתה לה שום בעיה להעלות ל95 קמש. אם הייתי מוריד ל80 זה לא היה גורם לה להגיע לימני מיידית.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא שוטר תנועה. אני נוסע בכביש בצד ימין. בזמן הנסיעה אני עוקף הרבה ישנונים בנתיב האמצעי. אז אני צריך להעיר להם לחזור לימני ואז לעקוף אותם?

אם מר עצבני (בפורד) לא יכול לחכות 2 דקות ועוקף מעצבים, אז בסוף זו אשמתי שהוא כמעט עושה תאונה?

עריכה:

אני חולק נתיב, לא חולק את הכביש. התעניינות בנתיבים האחרים הם אך ורק כאשר יש סכנה. האם הייתה כאן סכנה? לא. הייתה כאן נהגת שנרדמה על הכביש. ונהג פורד התעצבן עליה.

עריכה אחרונה על ידי gbguy
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא לא נרדמה היא מבוהלת ויש לה ביטחון נמוך בכביש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אני לא רואה מה הבעיה כאן של הנהגת מבלי להתייחס למלחיץ התורני? היא אותתה ימינה ועקפה את אלי כבר בהתחלה ובכל זאת לא עברה לימין.

מה הסיפור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק אותי כל אלה עם הג'יפים והנורות קסנונים האלה שחושבים שהם מפחידים ככה אנשים תמימים.

דווקא הם, יכולים להיות מופתעים מאיזה משוגע שכביכול הוא בא לסלק אותו מהנתיב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבטוח שהמלחיץ גם אחרי שהנהגת חזרה לימני, הוא לא הצליח לעקוף את אלי. אלי נסע כחוק.

מסקנה: אין טעם להלחיץ אנשים.

הוא עקף ברגע שנפתח נתיב יציאה ימינה, הרים ל130 וכל זה כדי לראות אותי עוקף אותו ברמזור הבא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...